Eredmény: 1 - 10 (720) összesen

Téma: Tomb Raider Találkozók

Threaded View

Előző hozzászólás Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Következő hozzászólás
  1. #11

    Alapbeállítás

    Szia!

    Hát az a probléma, hogy minél hamarabb kéne tudni, mert a helyet le kell foglalni, és már most nagy a jelentkezés. Az első helyre már nem is tudtam foglalni.
    Viszont szerintem pótággyal is megoldható pár embernek a késői jelentkezése.
    Én lefoglaltam már 15 főre, ki is fizettem az előleget. A szállásköltséget előbb szoktuk összeszedni, így aki tudja, egy-két hónapon belül utalja. Ebből tudjuk azért, hogy biztos a jelentkezése. Volt már rá példa régebben, hogy nekem kellett lenyelnem más visszamondását.
    Lemondani is asszem szeptemberig lehet, utána már ki kell fizetni a szállásköltséget akkor is, ha nem megy valaki.
    Tehát válasz a kérdésedre: Augusztusig mindenképpen döntsd el, és ha jönnél, utald a szállásköltséget. Ha még akkor sem tudod, max akkor, ha van rá lehetőség pótágyat kérünk, ha nincs, akkor más szállás után kell nézned a közelben.
    Akik eddig utalták a lóvét: Matie, Exterminátor, Bogi, Transam, Évi, OBig, getamas87
    Utoljára módosítva: OBig által : 2017-04-25 20:41

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •