Oldal: 47 / 72 ElsőElső ... 37454647484957 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 461 - 470 (720) összesen

Téma: Tomb Raider Találkozók

  1. #461
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    Nem nyertem a lottón sajnos. ... : ((

  2. #462
    Archeológus TranSam logója
    Csatlakozott
    12-08-08
    Hely
    Debrecen
    Üzenetek
    227

    Alapbeállítás

    Én sem.

  3. #463
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    Ahaaaa túróstáska, jól van közbe leesett ám

  4. #464
    Archeológus TranSam logója
    Csatlakozott
    12-08-08
    Hely
    Debrecen
    Üzenetek
    227

    Alapbeállítás

    Már csak az hiányzik, hogy nekem meg oroszlánhajú legyen.

  5. #465
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    Mindennek eljön az ideje Samu

  6. #466
    Archeológus TranSam logója
    Csatlakozott
    12-08-08
    Hely
    Debrecen
    Üzenetek
    227

    Alapbeállítás

    Összefoglalva a dolgokat, ismét egy nagyon jó találkozón vehettem részt, amit köszönök a szervezőknek, meg a résztvevőknek is. Az elsőnek talizók is remélem jól érezték magukat, én örülök, hogy megismerhettem őket. A programok is szuperek voltak. És megint tanultam egy csomó hasznos dolgot.

    És nagyon jól éreztük magunkat a Kemencés Csárdában Ópusztaszeren. Az ételek nagyon finomak, a kiszolgálás is kitűnő. A személyzet jó humorú, és nagyon kedves. Aki arra jár, ne hagyja ki!
    http://www.kemencescsarda.hu/
    Utoljára módosítva: TranSam által : 2014-10-26 18:49 Oka: Megérdemelt reklámozás. :)

  7. #467
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Nagyon klassz volt, már elkezdtem írni róla egy rövid értékelést.
    Jelenlegi aláírás képed

  8. #468

    Alapbeállítás

    Idézet TranSam eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És nagyon jól éreztük magunkat a Kemencés Csárdában Ópusztaszeren. Az ételek nagyon finomak, a kiszolgálás is kitűnő. A személyzet jó humorú, és nagyon kedves. Aki arra jár, ne hagyja ki!
    http://www.kemencescsarda.hu/
    Igen, csak azért nem volt nekik "forralt bor" Még szerbül sem.

  9. #469
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Attól tartok nem lett "rövid" az értékelés, de legalább próbáltam figyelni a nyelvtani helyességekre .

    TR-tali

    A Tomb Raiders fórum csapat 2014-es kirándulásáról, mint újonc, írtam egy értékelést és remélem sikerül felkeltsem mások érdeklődését. Sejthető, hogy jó dolog egy ilyen esemény, de mi is az, ami rávesz minket megtenni az első lépést? A kíváncsiság, kalandvágy, vagy mindezek és még más okok együttvéve? Lehet, végtére is Tomb Raider-esek vagyunk.
    Az első napot megelőző hetekben, - ahogy annak lennie is kell – megbeszéltük ki, hogy jut el a szálláshoz, ki mit hoz, valamint a programokról és az anyagiakról is szóesett.
    Az első napon az izgatottság és egy csipet aggodalom által kiváltott vegyes érzelmek lettek úrrá rajtam, de ezt hamar derűsebbé váltotta a színes társaság. A délutánt tovább fényesítette az elkészült lakoma melyet Mephiztonak és a csapat valamennyi tagjának köszönhettünk , és mire beesteledett addigra mindenkivel megismerkedhettem és érezhető volt, hogy a lehető legjobb helyen és a legjobb társaságban vagyok.
    A második nap reggelén egyeztettük az aznapi program részleteit. Szegeden az időjárás árnyalta a hangulatot, de a tréfák áradata ennek ellenére is töretlen maradt . A sütizés után – melyről az A Cappella Cukrászda és Kávéház gondoskodott - , a szállásra visszatérve sem hagytuk rekeszizmainkat pihenni az Activity és a Tomb Raider-ezés közben. Ja, és persze túros táska.
    A harmadik napon Ópusztaszer biztosította a TR légkört, ahol még egy-két labirintust is megjártunk. Mint TranSam is megjegyezte, a kalandok hevében megéhezett társaság falánkságát a Kemencés Csárda orvosolta emberes adagokkal, hangulatos környezettel és különleges, jóízű poénokkal fűszerezett kiszolgálással.
    Gondolataimat összegezve, a túra felejthetetlen élményben, vidámságban, ismereteink gyarapításában és a társasági szellem megerősítésében telt, mindezt kifejezetten alacsony áron.
    Végső soron hatalmas köszönetnyilvánítással tartozom a Tomb Raiders oldalnak és tagjainak . Külön köszönet OBignak a szervezésért, valamint mindenkinek, aki csatlakozott hozzánk e találkozón. Továbbá köszönet a Mustang Panziónak a kitűnő szállásért .

    Utószó:
    Az élmények sava-borsa megíratlan maradt , de ha valaki igazán tudni akarja milyen is egy igazi TR-tali járjon utána .
    Utoljára módosítva: OSZRichard által : 2014-10-27 12:55 Oka: Javítás
    Jelenlegi aláírás képed

  10. #470
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    OBig: nagyon megkedveltem Samut, ezért nem lett belőle fogselyem Részemről nagyon jól éreztem magam, köszönök szépen mindent, hamarosan írok bővebben is!
    Spoiler!

Oldal: 47 / 72 ElsőElső ... 37454647484957 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •