Oldal: 31 / 42 ElsőElső ... 21293031323341 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 301 - 310 (418) összesen

Téma: Gumiszoba/dühöngő

  1. #301
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Nem nyitja meg a chatet és a főoldit
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  2. #302

  3. #303
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    köszi
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  4. #304
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    kikaptuk az irodalom tételeket és ki is kezdtem dolgozni de már lerohad a kezem
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  5. #305
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    :\\\ kitartást.
    Anything could happen
    And it will

  6. #306

    Alapbeállítás

    ne görcsölj rá ennyire. én a legtöbb tantárgybol a tétel cimeket sem tudtam, mégis gond nélkül elfelejtettem... kitartás
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  7. #307
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Nem nehéz csak sok a java tétel megvan csak olyan átláthatatlan meg azért is kell átkörmölnöm
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  8. #308
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    nekem van egy problémám

    Lehet nem csak nálam van, miért kell lenézni azt aki nem egy gimibe jár amit úgymond elitbe jár, hanem szakközépbe, és nem cicababa kinézetű és nem mercivel hozza visszi az apuci meg anyuci hanem bejár és nem plázacica. Nem tudom a sulimat mé kell lenézni, mert csak azé mert mi nem csak discot és popot meg hip hop ot hallgatunk. mindenki külön egyéniség ezé és nem vagyuk kitünőek. ezért? ÉN egy sulit se nézek le attól még nem vagyunk mások hogy más suliba járunk .
    (mindig azt hallom a ... suliba nézd már milyen fejek vannak,inkább kikerülöm őket)
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  9. #309
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Figyelem, ezt senki ne próbálja ki otthon!

    Épp rajzolni akarsz, de a mintakép a gépeden van. Kicsi a hely, így az egész rajzolólapos cuccot rá kell raknod a gépre is. Most mitévő legyél?

    0. Először is, menj be anatómia gyakorlatra, hogy a nap végére jól lefáradj (ez a lépés persze helyettesíthető, de ki nem hagyható)
    1. Nyisd meg a képet, amit le akarsz rajzolni.
    2. Végy egy bazinagy A3-as rajzolólap tömböt.
    3. Fogd a tömböt, most rá kéne tenni a gépre, hogy elkezdhess alkotni.
    4. Lódítsd meg a billentyűzet irányába úgy, hogy a sarkával kapásból kitörj két billentyűt is.

    Kihagyhatatlan pillanat: szépen lassan felfogod, mit műveltél; bámulsz, mint borjú az új kapura, és rájössz, mekkora idióta vagy.
    Aztán felméred a kárt. A kurzorok közül az alsó teljesen kiesett, a jobb oldali kiugrott. A jobb oldali menthető, az csak kipattant - visszapattintod, kicsit megkönnyebbülsz. Az alsó viszont akárhogy is, de halálra van ítélve - a finoman felépített, amúgy is csak nagyítóval látható, kínai technológiával összerakott kis vacak "alkatrészek" közül az egyik eltört, földi halandónak összeszerelni lehetetlen.


    Most nem tudom eldönteni, sírjak vagy nevessek? :'D Egyáltalán van esély egy ilyet helyrehozni, foglalkoznak valahol ilyenekkel? Mondjuk nem hiszem, mert nincs a világon még egy ilyen balfék.
    Utoljára módosítva: Matie által : 2012-11-22 23:27

  10. #310

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Figyelem, ezt senki ne próbálja ki otthon!

    Épp rajzolni akarsz, de a mintakép a gépeden van. Kicsi a hely, így az egész rajzolólapos cuccot rá kell raknod a gépre is. Most mitévő legyél?

    0. Először is, menj be anatómia gyakorlatra, hogy a nap végére jól lefáradj (ez a lépés persze helyettesíthető, de ki nem hagyható)
    1. Nyisd meg a képet, amit le akarsz rajzolni.
    2. Végy egy bazinagy A3-as rajzolólap tömböt.
    3. Fogd a tömböt, most rá kéne tenni a gépre, hogy elkezdhess alkotni.
    4. Lódítsd meg a billentyűzet irányába úgy, hogy a sarkával kapásból kitörj két billentyűt is.

    Kihagyhatatlan pillanat: szépen lassan felfogod, mit műveltél; bámulsz, mint borjú az új kapura, és rájössz, mekkora idióta vagy.
    Aztán felméred a kárt. A kurzorok közül az alsó teljesen kiesett, a jobb oldali kiugrott. A jobb oldali menthető, az csak kipattant - visszapattintod, kicsit megkönnyebbülsz. Az alsó viszont akárhogy is, de halálra van ítélve - a finoman felépített, amúgy is csak nagyítóval látható, kínai technológiával összerakott kis vacak "alkatrészek" közül az egyik eltört, földi halandónak összeszerelni lehetetlen.


    Most nem tudom eldönteni, sírjak vagy nevessek? :'D Egyáltalán van esély egy ilyet helyrehozni, foglalkoznak valahol ilyenekkel? Mondjuk nem hiszem, mert nincs a világon még egy ilyen balfék.
    Pillanatragasztóval esetleg megpróbálhatod visszaragasztani, de mint mondtad, elég kicsi műanyag alkatrészek ezek, így szerintem sokat nem nyersz vele.
    http://wolfkatirajongok.wordpress.com
    http://katiwolf.gportal.hu/

Oldal: 31 / 42 ElsőElső ... 21293031323341 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •