Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (13) összesen

Téma: Tomb Raider Secret Agent Alexis Rombaut (Terra Forever)

  1. #1

    Alapbeállítás Tomb Raider Secret Agent Alexis Rombaut (Terra Forever)

    Az első videóvégigjátszás nálunk.

    Tomb Raider Secret Agent

    Készítő: Alexis Rombaut (Terra Forever)

    A pályát letöltheted, és a leírást megtalálod: ITT.

    Story:

    Az Európai Unió összegyűlt Gent ősi városában, Belgiumban egy újabb csúcstalálkozóra, hogy a pénzügyi válságról értekezzenek. Eközben az anti-globalisták tömegesen tiltakoztak, ám terroristák is beszivárogtak közéjük. Lejutottak egy ősi alagútba, ami a konferenciaépület alatt található. Miután elvesztették a kapcsolatot az anti-globalisták beépített emberével, az újonnan alakult Európai titkosszolgálat kiküldte a legújabb tagját, a szeretett Laránkat, a leges legfontosabb küldetésére.
    Megtudja Lara időben menteni Gent gyönyörű városát? (Fordította: Roli)


    Review:

    Mikor elkezdtem játszani eme pályán, a szám tátva maradt. Gyönyörűen megszerkesztett pálya, kiváló textúrákkal. Feladatunk, elkapni a terroristákat. Ehhez egy városrészben kell bolyonganunk. Valójában több pálya van egymásba integrálva. A játék nem lineáris, s többször vissza kell térnünk egy-egy pályarészhez. A játékban 6 keresztet kell megszerezni, könnyebb-nehezebb terepeken. Secretet nem találtam. Sajnos a játékmenetről már nem mondhatok ennyi jót. A motor rengeteg helyen beakad, s nem lehet kiszedni, csak az utolsó mentés visszatöltésével. Sok a bug. Sűrűn mentsen mindenki. Az operaház előtt mindenféleképpen. Sok haltak már éhen a liftben, mert nem nyílik ki az ajtó. Ellenségeink géppisztolyos rendőrök és bunkóval felszerelt gengszterek. (Pályán előre haladva egyre erősebbek). Persze néhány kutya és denevér is. A megszerezhető dolgok nincsenek nagyon eldugva, de a pályák nagysága miatt, néha nagyon nehéz megtalálni őket. Sokszor nincsen előnézeti kamera. A motort nem ajánlatos elhagyni, ha nem akarunk sokat gyalogolni. Végigjátszásakor, vegyes érzelmekkel játszottam. Ebből a pályából sokkal-sokkal többet ki lehetett volna hozni. Összességében, játszottam már jobb pályákon is, de mivel ezek önerőből készülnek, én csak köszönetet tudok mondani a szerkesztőknek.

    Duduska

  2. #2

    Alapbeállítás

    épp ezzel játszok
    bár tény,h idegesítő,hogy csomó mindenben el tud akadni

    ettől függetlenül nagyon szép,tetszik

    (juteszembe...nálam a Square résznél,nekem miért szaggathat?)

  3. #3
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Én is ezzel játszok jelenleg, de elakadtam.Valami izét ír a sakktáblánál de nem mozgatja, semmit se csinál. Biztos hogy a játék nem hibás mert innen szedtem le. Scoobykah te hol tartasz?
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  4. #4
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Idézet Scoobykah eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    épp ezzel játszok
    bár tény,h idegesítő,hogy csomó mindenben el tud akadni

    ettől függetlenül nagyon szép,tetszik

    (juteszembe...nálam a Square résznél,nekem miért szaggathat?)
    nekem nem szaggat, csak kidob ritkán.

    Most vittem ki a rescue to the princesst- na az szagatott meg kidobált az egyensúlyozós résznél.
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  5. #5
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    EU? Terroristák? Heh, aranyosss.

  6. #6

    Alapbeállítás

    Idézet Caroline eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is ezzel játszok jelenleg, de elakadtam.Valami izét ír a sakktáblánál de nem mozgatja, semmit se csinál. Biztos hogy a játék nem hibás mert innen szedtem le. Scoobykah te hol tartasz?
    Riversidenál,a harmadik holy cross-t kell megszereznem (van itt két súlykapcsoló,a motorhoz,meg a csónakhoz)

  7. #7
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Aha én meg időközben ráköttem, hogy a fekete bábukat kell mozgatni.
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  8. #8

    Alapbeállítás

    Ezt is kifogom próbálni!!! Jól néz ki. Az Adventures of Lara Croftot már kivittem

  9. #9

    Alapbeállítás

    Idézet Caroline eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is ezzel játszok jelenleg, de elakadtam.Valami izét ír a sakktáblánál de nem mozgatja, semmit se csinál. Biztos hogy a játék nem hibás mert innen szedtem le. Scoobykah te hol tartasz?
    Tudsz sakkozni? Ismered a susztermattot? Ez annak egy változata.
    No told csak meg a királynőt!

  10. #10
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Sakkozni azt nem tudok, apám segített én még a bábukat se ismerem fel ő modta akirálynővel 2 őt lehet előre menni.
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •