Idézet namivanmar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
a Witcher ingyenes DLC-ket meg azért nem értem, hogy ha ingyenes, akkor meg azért miért nincs benne alapból a játékban? (Lehet azért találták ki hogy ebből is hírverés lehessen, hogy bezzeg ők ingyen adják.)
Biztos bennem a hiba hogy logikusan próbálok gondolkodni, nem marketing ésszel. Tudom, hogy mindenhol a pénz besézl és minden azért olyan, amilyen.
Igen, biztos, hogy marketing szempontjából is jó dolog ez nekik, viszont februárban már kész volt szinte az egész játék, idén novemberben lett volna a megjelenés, mégis 3 plusz hónapot kértek tőlünk, hogy optimalizálják. Ezen logika alapján lehet, hogy azokkal még nem foglalkoztak annyit és nem szeretnék elrontani őket. Illetve mivel hetente fog kijönni kettő, gondolom egy idő után (még ha egy kicsit is) növeli az újrajátszhatósági rátát. Biztos lesz olyan is, aki inkább megvárja az egészet egybe - lehet úgy teszek én is xD
Nyilván ők sem tökéletesek, de ha azt nézem, hogy a 2007-es első részhez még tavaly is adtak ki javító patchet, akkor valószínűleg nem a marketing az elsődleges a dlcknél náluk, de megjegyzem, akkor is jól hangzik!