Oldal: 53 / 241 ElsőElső ... 343515253545563103153 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 521 - 530 (2403) összesen

Téma: Off-topic

  1. #521
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Miért ne lehetne jobb egy szerkesztet pálya?
    Hisz megvan minden lehetőség, sőt még több is rendelkezésre áll a szerkesztőknek mint anno a Core Designnak, innentől kezdve már csak a kreativitáson és elszántságon múlik minden amire már volt/van/lesz példa.
    Ennyire egyszerű nem kell isteníteni a Core részeket felül lehet őket múlni és ez így van jól úgy gondolom

  2. #522

    Alapbeállítás

    Hát látom sem horus, sem Petya a Lara Fan nem játszott még igazi TRLE szinttel. Mondtam, ne egypályás vackokkal próbálkozzatok.
    Talán nem is én vagyok elfogult, hanem....................
    Én legalább ismerem a másik oldalt. És Te Petya? Ha nem, akkor hogy alkotsz véleményt? Főleg ilyen lesújtót?
    NNa mindegy, tisztelem mások véleményét, mégha alaptalan is. Ennyit erről.

    A másik dolog meg Petya: Oké, de itt is kimutathattad volna eddig brutális segítőképességedet.

  3. #523
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    szerintem is a szerki pályák a legjobbak!!!
    én most a fadning light-ot játszom és be vallom ez az eddigi legjobb TRLE pálya amit életemben játsszottam 1x-üen imádom
    már irtam rolla rewive-et
    de trényleg ezek az átlagos emberkék már jobb pályát szerkesztenek a Core-osoknál is
    nem azt mondom hogy lenézem öket,szeretem öket,csak szerintem a Core TR-nél vannak jobbak is amiket hétköznapi emberek csináltak
    legalábbis nekem ez a véleményem!!!!!
    "Need doctor bad..."


  4. #524
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    amúgy annyira bírom, hogy egy csomóan Next-Genes részekkel kezdtünk, aztán rájöttünk, hogy a klasszikus az igazi legalábbis én így jártam.
    nagyon szeretem a nextgent is, még a Legendet is. csak lóf@szt se ér a klasszikusokhoz képest: nahát akkor a klasszikusok milyen jók!
    nagy szerencse, hogy van a Level Editor. szerintem tényleg vannak pályák, amelyek képesek felvenni a harcot a Core-os részekkel.
    Anything could happen
    And it will

  5. #525
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nagy szerencse, hogy van a Level Editor. szerintem tényleg vannak pályák, amelyek képesek felvenni a harcot a Core-os részekkel.
    Na úgye a Kacsa is tudja!!!!!
    "Need doctor bad..."


  6. #526
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet horus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jajj egy 7et nem jön fel az ember és ti máris erre gondoltok ?
    sztem csak elment nyaralni v elment osztálykirándulásra v csak nincs szabadideje vagy valami
    tudod, hogy már egyszer sok időre elmet, még ha azt be is jelenette.
    nem érdekel, akkor is félek. nem lehet tudni. nekem biztos elmondta volna, ha tudatosan, előre kiszámíthatóan elmegy, hiszen éppen a Resiről és... más dolgokról beszéltünk privátban.
    Anything could happen
    And it will

  7. #527

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát látom sem horus, sem Petya a Lara Fan nem játszott még igazi TRLE szinttel. Mondtam, ne egypályás vackokkal próbálkozzatok.
    Talán nem is én vagyok elfogult, hanem....................
    Én legalább ismerem a másik oldalt. És Te Petya? Ha nem, akkor hogy alkotsz véleményt? Főleg ilyen lesújtót?
    NNa mindegy, tisztelem mások véleményét, mégha alaptalan is. Ennyit erről.

    A másik dolog meg Petya: Oké, de itt is kimutathattad volna eddig brutális segítőképességedet.
    Mint mondottam feljebb, ez csak az Én véleményem, ergo, Én gondolom így, és igen, megállapítottad, amit feletted elmondtam, hogy nem nagyon játszottam szerkesztett pályákkal. Nem próbálkozok se egy pályás vackokkal, se semmilyenekkel, amikkel játszottam, azok nem igazán tetszettek, így a többivel sem játszom, de ez nem jelenti azt hogy a többi nem tetszene, egyszerűen nem próbáltam ki őket.
    Lesújtó vélemény alatt Te nem tudom mit értettél, csak annyit mondtam, hogy az eredeti részek jobban megfognak, mint az a néhány pálya, amit kipróbáltam. Ja tudom, nem egypályás vackokat kéne, de szerintem akkor is ezen a véleményen lennék.

    A másik dolog: Amiben tudok, vagy hajlandó vagyok segíteni, segítek. Az írásommal nem azt mondtam, hogy most hirtelen Dávidnak fogom írni a végigjátszásokat, hanem azt, hogy ez egy nagyon jó lehetőség Tőle, és jó, hogy felajánlotta. Én szívesen segítek oldalak építésében, amennyiben van időm, meg látom, hogy van értelme. Ennyi.
    http://wolfkatirajongok.wordpress.com
    http://katiwolf.gportal.hu/

  8. #528

    Alapbeállítás

    Idézet wdavid eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Petya: Nem, Cindy kommentjét nem láttam akkor talán pont nem voltam fent, visszakeresni nem fogom, elnézést sem kell kérni csak legközelebb figyelj oda
    Oké, oké, megértettem, rendben.
    http://wolfkatirajongok.wordpress.com
    http://katiwolf.gportal.hu/

  9. #529
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    http://iddqd.blog.hu/2011/06/09/e3_c...tjana#comments
    Na mi van, a TRA lett az új Sims a nem nagy játékos lányok körében? Neeh.
    Már aki érti, mire gondolok...

  10. #530
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    jajj....hahaXD
    ezen 1 jot szakadtam!!!!XD
    "Need doctor bad..."


Oldal: 53 / 241 ElsőElső ... 343515253545563103153 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •