Oldal: 52 / 241 ElsőElső ... 242505152535462102152 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 511 - 520 (2403) összesen

Téma: Off-topic

  1. #511

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az AOD végigjátszást? Tudod mibe vágod a fejszédet?
    Hát drukkolok.
    Ebbe még anno Lacek bicskája is beletört, illetve nem fejezte be, holott annak idején ez volt a belépője a tr.hu impresszumába.
    Jó lenne, ha látnék egy fullosat. No mert itt nem is a végigjátszás a lényeg, hanem a közben levő mellékutak, azoknak a szövegei, stb.
    No hát kíváncsi vagyok, mi lesz ebből.
    tudom hogy nem kis munka lesz..pláne hogy a hall of seasons ben is több lehetőség van végigjátszásra.értem én itt hádész lehellete pályára,vagy a louvre csatornája ahol 2 helyen is lehet robbantani.vagy a parisian gettoban bernard,pierre,vagy az ajtóőr esete.vagy a templomban a fogadás.amugy mivel SCU-val már jártam olyan helyen volt egy rácsos ajtó meg zöld villogás,plusz lépcsőzés animáció,így azt hiszem megtudom csinálni.amugy meg ha vmibe belekezdek azt meg is csinálom.pl a legendben nemtom mikor találtam egy bugot (pályán kivülre zuhanás)2havonta előveszem és próbálom előhozni.
    Utoljára módosítva: Scoobykah által : 2011-06-09 13:15

  2. #512
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    nekem egyszer sikerült elmenni Pierre (a kávéház tulajdonosa) exéhez, de már nem tudom, hogy csináltam xD Janice-től indulunk ki, ő nagyban segít nekünk. hááát, valamiért imádom azt a prostit. egyébként tök kedves.
    Anything could happen
    And it will

  3. #513
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ajánlhatok párat.
    Ajánlj noh.

  4. #514

    Alapbeállítás

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nekem egyszer sikerült elmenni Pierre (a kávéház tulajdonosa) exéhez, de már nem tudom, hogy csináltam xD Janice-től indulunk ki, ő nagyban segít nekünk. hááát, valamiért imádom azt a prostit. egyébként tök kedves.
    igen Janice elirányit a parkba v a Café Metroba(te döntesz.)utána go discózni,de előtte kurtis szalad ki a mocihoz,(nem tom mit keresett ott..)
    nah aztán begyűjtöd a dobozt,amit pierre kér tőled,átadod,aztán kapsz egy darab fecnit egy cimmek és egy kóddal .am a nő neve Francine.ő meg elküld Bouchardhoz.

  5. #515
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Scoobykah eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    igen Janice elirányit a parkba v a Café Metroba(te döntesz.)utána go discózni,de előtte kurtis szalad ki a mocihoz,(nem tom mit keresett ott..)
    nah aztán begyűjtöd a dobozt,amit pierre kér tőled,átadod,aztán kapsz egy darab fecnit egy cimmek és egy kóddal .am a nő neve Francine.ő meg elküld Bouchardhoz.
    na, úgy látom azért ismered az AOD-ot.sok sikert a végigjátszáshoz!
    Anything could happen
    And it will

  6. #516

    Alapbeállítás

    Látom horus, fogalmad sincs a szerkipályákról, nem sokkal játszhattál, legalábbis a nagyokkal biztos hogy NEM.
    Igenis sok többet ér, mint az eredeti Core-osok.

  7. #517

    Alapbeállítás

    Michele! Ez csak 5-6 pálya, de mivel magyar vonatkozású, talán ajánlom elsőre:
    http://treditor.hu/trle/treditor/17/...3_budapest.htm

  8. #518
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igenis sok többet ér, mint az eredeti Core-osok.
    számomra ezek közé tartozik a Revelations illetve pár velencés pálya (asszem a 2010-es BTB-n volt az a téma) ömmm... és valószínű a Mythology... majd. ha megjelenik.
    OBig, egyszer próbálnál meg szerkeszteni pályákat kíváncsi lennék.
    naaaa légyszíves
    Anything could happen
    And it will

  9. #519
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Látom horus, fogalmad sincs a szerkipályákról, nem sokkal játszhattál, legalábbis a nagyokkal biztos hogy NEM.
    Igenis sok többet ér, mint az eredeti Core-osok.
    Hááát nem vagyok nagy szerkipálya fan, ebben igazad van nem sokkal játszottam, de amikkel játszottam az nem ér fel egy Core TR szintjére!

  10. #520
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Obig sztem te túlon túúúl elfogult vagy a TRLE pályákkal kapcsoladban...
    Nem is értem miről beszélünk, hogy lehet egyáltalán egy Core játékot egy TRLE játékhoz hasonlitani...
    Nekem még az AtyaÚúúúristen se tudna jobb játékot csinálni mint pl. a TR3 nem méghogy egy pályaszerkeztő

Oldal: 52 / 241 ElsőElső ... 242505152535462102152 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •