Oldal: 51 / 241 ElsőElső ... 41495051525361101151 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 501 - 510 (2403) összesen

Téma: Off-topic

  1. #501

    Alapbeállítás

    Álmodozni szabad.
    De a valóság:
    A CORE-nak vége, felbomlott. Soha nem áll össze újra, egy TR miatt. És nem is tehetné. Nem az övé a szabadalom, a név sem. Tehát felesleges erről ábrándozni.
    VISZONT:
    Ott van a rajongók kezében a megoldás. Ott van a pályaszerkesztő program, és bizony jópáran létre is hoznak egy-egy, a fő részekkel is versenyző alkotást. Megvan bennük a történet, a kaland, és már a textúrákra sem lehet nagy panasz. Van húszegynéhány pályás is köztük, így a méretre sem lehet kifogást emelni. Nem kell ide a CORE higyjétek el.
    Javaslom vágjatok bele egy-egy ilyen nagyobb műbe, és ne a pár perces kalandokat keressétek, és meglátjátok miről makogok.
    Ajánlhatok párat.

  2. #502

    Alapbeállítás

    OBignak igaza van. Nézzétek csak meg a CORE játékain pl, a textúrázást...néha úgy néznek ki mintha csak oda volnának dobálva, ezzel ellentétben a szerkesztővel készült pályákon néha még egy rosszul elforgatott sincs énis szívesen megnéznék egy újabb Core által készült TR-t, de szerintem ha megint lehetőséget kapnának egy TR elkészítésére, már ők is NG-ben dolgoznának

  3. #503
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    És ne felejtsük el, hogy a TRLE-ben a következő mérföldkőhöz érkezünk lassan, mikor kijön a Fexengine.

  4. #504

    Alapbeállítás

    nagyon jó lenne már! kiszabadulnánk a "kockavilágból"

  5. #505
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Roli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És ne felejtsük el, hogy a TRLE-ben a következő mérföldkőhöz érkezünk lassan, mikor kijön a Fexengine.
    azt még csinálják? xD olyan régen hallottam felőle!
    Anything could happen
    And it will

  6. #506

    Alapbeállítás

    Idézet wdavid eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Letöltöd a VAC nevű programot ami létrehoz egy virtuális hangkártyát, majd telepítés után ezt állítod be alapértelmezett hangeszköznek Ezután tudsz hangot is felvenni, ám mikor felveszel nem lesz hang, csak a videón
    köszi ma megpróbálom..
    am én az AOD végigjátszást szivesen bevállalom,ugyis most az fenn van a gépemen.mikorra kéne kész lennie?

  7. #507

    Alapbeállítás

    Az AOD végigjátszást? Tudod mibe vágod a fejszédet?
    Hát drukkolok.
    Ebbe még anno Lacek bicskája is beletört, illetve nem fejezte be, holott annak idején ez volt a belépője a tr.hu impresszumába.
    Jó lenne, ha látnék egy fullosat. No mert itt nem is a végigjátszás a lényeg, hanem a közben levő mellékutak, azoknak a szövegei, stb.
    No hát kíváncsi vagyok, mi lesz ebből.

  8. #508

    Alapbeállítás

    Azért egy kicsit fura ez a dolog. Itt vagyunk a trs.hu-n, és egy itteni szerkesztő, a saját oldalához kér itt segítséget. Olyanban, ami itt megvan. Nem ezen oldal ellen megy ez a dolog?
    Nem félek én semmitől, sőt, támogatom a kisebb oldalakat, de ez azért mégis furcsa nem?
    Miért is nem kéri el tőlünk a végigjátszásokat??? Miért is nem??? Miért kér ugyanitt ehhez segítséget az itt jelenlevő userektől? Miért is kell még egy másfajta végigjátszás, mint ami itt van? Miért is annyira hasonló a szövegkönyv mint ott?
    Még egy idevonatkozó link sincs amott.
    Kedves Dávid!!! Ez nem fair.
    Én kérek bocsánatot.
    Lehidalok.

  9. #509
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    iiigen, egy végigjátszás nem csak abból áll, hogy mész erre, ugorj arra, fuss oda...
    minden mellkéút, MINDEN felvehető tárgy.
    amúgy szerintem a Párizsi Gettóig menni fog, de a Gettóban....az a legkomplikáltabb pálya az AOD-ban.
    Anything could happen
    And it will

  10. #510
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet wdavid eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    OBignak igaza van. Nézzétek csak meg a CORE játékain pl, a textúrázást...néha úgy néznek ki mintha csak oda volnának dobálva, ezzel ellentétben a szerkesztővel készült pályákon néha még egy rosszul elforgatott sincs énis szívesen megnéznék egy újabb Core által készült TR-t, de szerintem ha megint lehetőséget kapnának egy TR elkészítésére, már ők is NG-ben dolgoznának
    Azért egy TRLE pályát ne hasonlitsunk egy Core játékhoz akarmilyen is a textúrája
    Persze vannak nagyon tehetséges alkotók, de egy fő résszel egyik sem veheti fel a versenyt, még ott sincs meg az a feeling mint amit a Core teremtett

Oldal: 51 / 241 ElsőElső ... 41495051525361101151 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •