Oldal: 235 / 241 ElsőElső ... 135185225233234235236237 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.341 - 2.350 (2403) összesen

Téma: Off-topic

  1. #2341
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet kistaki112 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Valaki hallott már a Half-life játékról? Nekem a Tomb Raider után ez a 2 játék amit nagyon szeretek
    Szerintem mindenki hallott róla Bár én egyik részével sem játszottam még, de nagy vonalakban ismerem a sorozatot. A második része a kívánságlistámon van, majd ha tehetem, akkor egyszer beszerzem, kíváncsi vagyok rá, hogy mitől vált legendává.
    Meg azt tudom még, hogy nagyon sokan várják már az esetleges harmadik részt - már ha tényleg lesz belőle. A Valve eddig semmit sem mondott erről.

  2. #2342
    Történész kistaki112 logója
    Csatlakozott
    15-12-13
    Hely
    Balkány
    Üzenetek
    81
    Gamer ID-k

    Gamertag: kistaki114 Steam ID: kistaki112

    Alapbeállítás

    Szerintem mivel az 1 oké szép és jó volt a maga idejében de a 2 az 1-hez képest hatalmas ugrás volt minden téren (szerintem). Lehet e miatt lett legenda

    Hát igen az esetleges 3. rész. Én úgy tudtam hogy a Valve tett fel YouTubera fel egy "bemutató videót" bár lehet hogy nem ők voltak hanem csak egy sima videó összevágás volt. :|

  3. #2343
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Idézet ismeretlenismerős eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    LiS GO:
    Tudnék mondani egyetlenegy okot, ami miatt, az sem biztos, hogy befejeznéd a játékot. (Én is majdnem így jártam.) De nem teszem.
    Azt mondom neked, felejtsed el a véleményeket. Jókat is és a rosszakat is.
    Miért?
    Mert a végén - bármi is lesz- előbb utóbb gondolkodni fogsz, hogy te mit tennél abban a helyzetben. Plusz, ha bele tudod élni magad a történetbe... meg fogsz lepődni, mit fog kihozni belőled. (Itt arra gondolok, hogy a TR találkozón amennyire megismertelek, nem tűnsz egy érzéketlen embernek.)
    Úgyhogy várom szeretettel a véleményed, tapasztalataid, gondolataid a játékról, ha befejezted.
    Igaz, egészen más, ha saját magad tapasztalod meg. A Walking Deaddel is így jártam, megnéztem YouTube-on, mondván, hogy úgyse fogok vele játszani, aztán mégis úgy alakult, és egy élmény volt. A Life is Strange-nél ugyanígy nem féltem a spoilerektől, mert nem terveztem játszani vele, de a legutóbbi leárazáskor gondoltam, miért ne? Jó döntés volt, legalábbis egyelőre úgy tűnik. A hétvégén folytatom majd a negyedik résszel.

    Spoiler!



    Idézet ismeretlenismerős eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amikor még ártatlan gyermek voltam, (Jó vicc : D )sokszor láttam, hogy apám játszik vele.
    Én dettó ugyan így ismertem meg a Half-Life-ot (És a CoD első két részét, a Doomot, a Hereticet, a Quake-et, bár az nem tetszett, és még pár régi klasszikust.) Csak a demo volt meg, de nem siettük el, így nagyon hosszúnak tűnt a pálya. Csoda, hogy nem voltak rémálmaim azoktól a kullancsoktól meg mindenféle szörnytől, amik benne voltak, gyerekként tök jól bírtam, ahhoz képest, hogy milyen durva pl. a Doom is néha. Nem olyan rég elkezdtem újrajátszani, és rendesen beijedtem pár pályán.

    A Half-Life 2-höz csak 1-2 éve volt szerencsém, azt is co-op módban játszottam (hála a Synergynek), jó móka

  4. #2344
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Sziasztok !

    Tiltakozásomat nyilvánítom ki, a fórum szabályzat, kisárgított része miatt !



    1 IP / 1 személy opció nem megvalósítható olyan helyeken, ahol a család több tagja osztozik a neten, egy routeren kersztül !
    Vannak olyan esetek, ahol több családtag is be akar regisztrálni, de nem akarnak egymás dolgaiba beleszólni.
    Statikus IP-sek

    Ugye van ilyen Matie !

    Minden jót !
    Utoljára módosítva: Duduska által : 2016-05-10 14:57

  5. #2345
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia Duduska! Ez a régi szabályzatban is benne volt, természetesen nem vonatkozik arra az esetre, ha a család több tagja is fórumozik. Inkább azt hivatott kiküszöbölni, hogy ugyan az a személy többször beregisztráljon. Ilyen értelemben valóban elavult már ez a része, úgyhogy módosítottam, köszönjük az észrevételt!

  6. #2346

    Alapbeállítás

    Bizony nem elavult szabály ez. Mint voltak régen, úfgy ezután is lehetnek olyanok, akik több nicket regisztrálnak. És nem azért mert elfelejtették, hanem..... inkább nem fejteném ki. Sok probléma volt. De mindenkinek ott a lehetőség, hogy írjon nekünk, és meg tudjuk beszélni.

    És persze hogy nem rólatok van szó Duduska. Nálam is itt van néha Ricsi-nemrike-mrique.

  7. #2347

    Alapbeállítás

    Ha jól értem a szabályzatot, akkor én elvileg nem tartottam/tartom be, mert nekem ott van a Scoobykah profil. (most annak inaktivitása nem fontos)
    Vagy nem így van?

  8. #2348

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hogy írjon nekünk, és meg tudjuk beszélni.
    Én úgy emlékszem, hogy ezt megbeszéltük.
    Vagy nem úgy érzed?

  9. #2349

    Alapbeállítás

    Dehogynem.

    Általánosságban értettem, mert nekem ez az IP címes dolog sosem volt tiszta.

  10. #2350

    Alapbeállítás

    Volt úgy, hogy beregisztrált user, majd cécót csinált itt. Kitiltották, utána beregelt másik nicket. A fórumvezetők látják, hogy ugyanaz az IP (internet azonosító) de a többiek nem látják, és megtéveszti őket. Egy idő után újra cécót okoz. No erre való az 1IP-1nick szabály. Mondhatnék pár nevet, de minek. Most már békesség van, és remélem az is marad.

    Van olyan oldal, ahol még cécó sem kell, alapból tiltanak IP tartományokat.
    Utoljára módosítva: OBig által : 2016-05-13 08:23

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •