Oldal: 128 / 241 ElsőElső ... 2878118126127128129130138178228 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.271 - 1.280 (2403) összesen

Téma: Off-topic

  1. #1271
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Jó, megértem az érzéseiteket, de a veszekedéssel nem oldotok meg semmit. Jó, nem azt mondom, hogy én nem vágnék le cirkuszt valakiért, akivel jóban vagyok, és kitiltják, de van egy közmondás: Okos enged, szamár szenved. De ezt ti is tudjátok. Higgyétek el azt, hogy semmi sem történik ok nélkül, én ezt tudom nagyon jól, mert már tapasztaltam sok mindent 15 év alatt. Csak tényleg felháborító az, hogy itt mindig csak a veszekedés megy, és nem te robbantod ki őket YzaaA, hanem aki folytatja. Amúgy meg hamarabb visszajön Crash, mint ahogy te azt gondolnád. Jó, lehet, hogy ő makacs és rossz természetű, de csak ember, vannak hibái az embereknek, mindenkinek, még nekem is, de megpróbálja az ember elfogadni a másikat úgy, amilyen.

    Amúgy, hogy Horusnak is igazat adjak, amúgy meg ja, csend van ha nincs veszekedés. Csend van és hullaszag.
    Utoljára módosítva: tombraidermaster1996 által : 2011-12-18 14:00

  2. #1272
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Nem fog visszajönni, Roli mondta, hogy nem fogja visszaengedni, pedig én annak ellenére hogy milyen, visszavárnám teljes szívemböl, mert szeretem.De azt mondta, hogy ez volt az utolsó dobása, de megint elvétette.Annyira rossz ez. Hibásnak érzem magamat.
    "Need doctor bad..."


  3. #1273
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Azért ne érezd magadat hibásnak. Amúgy tudom, hogy nézeteltéréseik voltak OBiggal. Csak amúgy tényleg az a szar, amikor valakit kitiltanak, főleg ha az a legjobb barátod. Olyan ez, mintha elveszítenéd a legjobb barátodat örökre. Sz@r egy érzés az, tudom. Mi is jegjobb barátommal úgy vagyunk, hogy ha akár 2 napig nem látjuk egymást, akkor már hiányzunk egymásnak, tehát tudom milyen érzés.

  4. #1274
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    kedves tombraidermaster1996,
    1. az sem jó megoldás, ha minden felett szemet hunyunk.
    2. egészen pontosan mit értesz az alatt, hogy "összeveszünk és a végén mindenkit kitiltanak"? ezt sztem Te sem érted.
    3. és mi az, hogy mindig csak a veszekedés megy? ez a fórum totál békés, elmondanám. nem láttál te még veszekedős, illetve trollokkal teli fórumokat, pedig mondanák.
    Anything could happen
    And it will

  5. #1275

    Alapbeállítás

    Kérlek tombraidermaster1996, ne nevesíts ehhez a dologhoz. Ha voltak is régen nézeteltéréseink, ennek semmi köze a mostani távolmaradásához.
    Yza-nak tegnap elmagyaráztuk a dolgot, de nem fogom mindenkinek ugyanezt. Szóval lehet véleményed, lehetnek az itteni vezetők gyerekesek, de ha nem tudod a lényeget, ne fűzz össze dolgokat.
    Ennyi.
    És szerintem fejezzük is be ezt a témát. Nem az első, nem is a harmadik volt ez az eset. És nem is az utolsó.
    Mindig is lesznek viták, de mindig a közösség a fontosabb, az egyénnél.

    Közben Kacsa megelőzött. Ő megmondta a tutit.

  6. #1276
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    na jó békés, békés, de ezért valljuk be akkor jon a legtobb hsz egy temahoz ha vita van...

  7. #1277
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Jó, oké. Akkor nem szólok mostmár semmit ehhez. Csak bosszantott a dolog, hogy veszekedtetek.

  8. #1278
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet horus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    na jó békés, békés, de ezért valljuk be akkor jon a legtobb hsz egy temahoz ha vita van...
    na igen. ez már egy emberi gyarlóság.
    Anything could happen
    And it will

  9. #1279
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Essssssssssssiiiiiiik!!!!!!!!!
    Aaaaaa!!!!!!!!!
    hóóóó!!!!!
    ITT NÁLUNK IS!!!!!!!
    Anything could happen
    And it will

  10. #1280
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Ide is kéne

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •