Oldal: 127 / 241 ElsőElső ... 2777117125126127128129137177227 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.261 - 1.270 (2403) összesen

Téma: Off-topic

  1. #1261
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Scoobykah eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    azért kedves Horus,mert lehet akármennyire szar a magyar nemzet,attól még ez egy közösség.és illene legalább megkérdezni h megjelentetik e.egyébként megértem a srácot,hisz mindig balhé van,de nem mondom h nem tehet róla.de ez megint más dolog.
    és akármennyire nem bírod a búrám,attól még így van.szerintem Roliék is gondolják,tetszik vagy sem.
    Én nekem veled semmi bajom tehát ettől a rólad való véleményem nem változik,
    és ugyanigy vok ezzel OBigal is meg mindenkivel, tehát az h itt ezt mondtam nem azt jelenti h haragszom bárkire, csak ez nekem olyan abszurd dolog h nem johet ki máshol a pálya me akko kitiltunk...
    Itt kért segitséget na és ??? Akkor mivan ??? A segitség nem errol szol, nem arrol h ha segitunk vkinek akko az a sajat magunk javara valjon... NEM... ha segitek vkinek attol ő meg teljesen független tőlem, nem váromel tőle h az a dolog amiben segitettem az a magam javara valjon...

  2. #1262
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Nehéz dolog ez, de meg kellett tenni, a közösség érdekében.

    Ez már az utolsó utolsó esélye volt így is.

    Scoobykah és Kacsa jól látja a dolgokat.

    Kicsit gondolkozz(atok) el ezen.

  3. #1263
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Jó igazatok van, tévedtem, bocsánatot kérek!!
    Az van, hogy tulságosan is megmakacsolta magát, és most már tudom, hogy nem a pálya miatt lett kitéve, hanem egészen azért, mert tulságosan is makacs!!
    Sajnálom Crassh de ez az igazság!Ha ezt olvasod kérlek ne haragudj rám, de Tudom, hogy te úgy sem változnál meg!!Hiába tiltanak ki, és visszajössz semmi értelme, mert te még így is ezt fogod csinálni!
    Jó senki sem tökéletes, de mindennek van határa!
    "Need doctor bad..."


  4. #1264

    Alapbeállítás

    Nos horus, azért nem állom meg, hogy a kissé arrogáns hozzászólásodra válaszoljak. No először is: öcsém, meg nacionalizmus. OBig a nevem, ezt már egyszer letisztáztuk. És nem állunk vérrokonságban.
    Másodszor meg: Nem figyeltél. Nem az a baj, hogy máshol is megjelenik a pálya. Hisz én is kiküldöm a többit is. Hanemhogy nem itt, nem nektek mutatja be először. Hisz a dicsőség nagyrészét is itt aratja le, aratta le.
    Tehát mégegyszer, hátha megérted: NEM az a baj, hogy kint IS megjelenik.

  5. #1265
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nos horus, azért nem állom meg, hogy a kissé arrogáns hozzászólásodra válaszoljak. No először is: öcsém, meg nacionalizmus. OBig a nevem, ezt már egyszer letisztáztuk. És nem állunk vérrokonságban.
    Másodszor meg: Nem figyeltél. Nem az a baj, hogy máshol is megjelenik a pálya. Hisz én is kiküldöm a többit is. Hanemhogy nem itt, nem nektek mutatja be először. Hisz a dicsőség nagyrészét is itt aratja le, aratta le.
    Tehát mégegyszer, hátha megérted: NEM az a baj, hogy kint IS megjelenik.
    Nem tom mi bajod azzal h irom a neved... ha esetleg elmondanád... Én semmi helytelent nem látok abban mikor leirom azt h OBig... V ne irjam a neved? nem tom... még regebben miko mondtad azt hittem az a baj h a B betűt nem irtam naggyal, de most meg azzal irtam igy nem tom mi a gond...

  6. #1266

    Alapbeállítás

    Igen, régen csak az volt a bajom. Ezt jól láttad. No mert nemmindegy, hidd el. Van jelentősége, de ezt csak a "régiek" tudják.
    Most nem azzal van baj. Csak a megszólítás nem a nevem volt, hanem: öcséém
    "öcséém... "magyar vagy akkor magyar oldalra töltsd fel" ...kiakaszt.."

  7. #1267
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Crash modora sem épp a legmegnyerőbb, szóval... más is közrejátszik itt. Gondolom.

  8. #1268
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    De unom már azt, hogy itt mindig csak a veszekedés megy. Emberek! Ez nem a parlament! Amúgy meg nem mindegy az, hogy kit miért tiltanak ki? Wááá... Csak felhúzom magam rajtatok. A BÉKE az a fontos. De nap, mint nap azt látom, hogy itt csak a háboróskodás megy. Ebben én nem akarok részt venni. Egy nyugodt légkörű fórum a fontos, mert meg ette a fene, ha csak mindig a veszekedés megy. Úgy veszekedtek, mint a két éves kiskölykök, még azok is normálisabban viselkednek, mint ti! Már bocsi, hogy ezt írom, csak kiakaszt az, hogy valaki miatt mindig elkezdetek civakodni, és utána meg az a vége, hogy mindenki ki lesz tiltva. Tehát nagyon szépen kérlek titeket, hogy fejezzétek be ezt a gyerekes civakodást, mert azért mások nyugodtan szeretnék a fórumot nézegetni, olvasgatni. A látogatókra milyen benyomást teszünk így, ha?? Ebbe gondoljatok bele! Na eddig pofáztam, nem tovább.

  9. #1269
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet tombraidermaster1996 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De unom már azt, hogy itt mindig csak a veszekedés megy. Emberek! Ez nem a parlament! Amúgy meg nem mindegy az, hogy kit miért tiltanak ki? Wááá... Csak felhúzom magam rajtatok. A BÉKE az a fontos. De nap, mint nap azt látom, hogy itt csak a háboróskodás megy. Ebben én nem akarok részt venni. Egy nyugodt légkörű fórum a fontos, mert meg ette a fene, ha csak mindig a veszekedés megy. Úgy veszekedtek, mint a két éves kiskölykök, még azok is normálisabban viselkednek, mint ti! Már bocsi, hogy ezt írom, csak kiakaszt az, hogy valaki miatt mindig elkezdetek civakodni, és utána meg az a vége, hogy mindenki ki lesz tiltva. Tehát nagyon szépen kérlek titeket, hogy fejezzétek be ezt a gyerekes civakodást, mert azért mások nyugodtan szeretnék a fórumot nézegetni, olvasgatni. A látogatókra milyen benyomást teszünk így, ha?? Ebbe gondoljatok bele! Na eddig pofáztam, nem tovább.
    Ha meg nincs veszekedés akkor nincs semmi, csak néma csönd xDDDDD

  10. #1270
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Sajnálom Tombraidermaster1996 de nem tehetek rólla,hogy mindig veszekedek,de felhúz az, amikor kitiltanak valakit 1 dolog miatt, s föleg akkor, ha az 1 jó barátom!
    Nem én sem akartam civakodást, de azt hittem hogy azért tiltották ki mert máshova töltötte fel a pályáját!!De mostmár tudom hogy nem azért mert tisztáztuk!
    Hidd el én sem szeretek veszekedni, ez sokszor nem is megoldás, de ami kijön az kijön, már torkig voltam, nem is értettem semmit sem csak mondtam, mi elött gondolkodtam volna!
    Igen a béke fontos, de ez úgysem tartana sokáig, mert mindig van valaki, aki a veszekedést szítja!
    Tudom, senki sem tökéletes, de ha nagyon akarjátok, akkor bármit elérhettek!
    Megigérni nem tudom, hogy nem fogok veszekedni, mert ami felhúz, azt úgy is vitatni fogom hiába, ez az egyik hibám!Másért is ugyanilyen cirkuszt le tudnék vágni, söt lehet hogy nagyobbat is!
    "Need doctor bad..."


Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •