Oldal: 231 / 241 ElsőElső ... 131181221229230231232233 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.301 - 2.310 (2403) összesen

Téma: Off-topic

  1. #2301
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    jajj de jó

    ez nem ide tartozik de kinek hogy tetszik a telefonos változatú szaladgálós tr?
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  2. #2302
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Pár napja próbáltam ki, hát a fél napom azzal telt el, hogy a Relic Runnal bénáztam, nagyon addiktív és szórakoztató, nem is gondoltam volna. Hát még amikor őkelme megjelent, leesett az állam:


    Több órányi szenvedés árán végre sikerült feloldani a szaharás pályát... és még azt hittem, hogy a dzsungel volt nehéz. Tévedtem.

  3. #2303
    Ereklyevadász Mitzy logója
    Csatlakozott
    13-04-02
    Hely
    Túrkeve (Vadkelet vad,nyugati része :)
    Üzenetek
    440
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Ti örültök a Lara Croft GO-nak? Egészen érdekesnek tűnik.
    Volenti Nihil Difficile

  4. #2304
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Nekem van szerencsém pc-n játszani a Relic Run-al, nekem nagyon bejött eddig. Igazán szórakoztató és addiktív
    Ügyességi játék néhány RPG elemmel fűszerezve, de nem is kell több.
    Csak ajánlani tudom, kellemes időtöltés, szinte bármikor

  5. #2305
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Én nem mindig játszok vele melegszik a teló tőle
    Utoljára módosítva: Caroline által : 2015-06-21 16:40
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  6. #2306
    Történész Stranzsé logója
    Csatlakozott
    14-06-17
    Hely
    Northampton
    Üzenetek
    40

    Alapbeállítás

    Remelem jo topicba irok sokaig filoztam hova tegyem fel a nagy kerdest. Velemenyekre lenne szuksegem. Hogy ertessem meg haverommal hogy igenis vannak olyan jatekosok mint pl en akik meg mindig akkora lelkesedessel jatszak ujra kedvenc jatekukat ( nemcsak TR-t) mint tettek legelso alkalommal? Hogy hitessem el hogy szamomra a kedvenc jatek megunhatatlan.. Sok sok velemenyt kerek :-D

  7. #2307
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Idézet Stranzsé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Remelem jo topicba irok sokaig filoztam hova tegyem fel a nagy kerdest. Velemenyekre lenne szuksegem. Hogy ertessem meg haverommal hogy igenis vannak olyan jatekosok mint pl en akik meg mindig akkora lelkesedessel jatszak ujra kedvenc jatekukat ( nemcsak TR-t) mint tettek legelso alkalommal? Hogy hitessem el hogy szamomra a kedvenc jatek megunhatatlan.. Sok sok velemenyt kerek :-D
    Ez roppant érdekes téma. Először is tarts észben, hogy emberek vagyunk, és a szabad akaratunkat sokra tartjuk.
    Ha valakit megkívánsz győzni valamivel kapcsolatban, az egyik legcélravezetőbb eszköz az érvelés.

    Ezekre példa lehetne: Derítsd ki, hogy a haverod milyen játékot szeret, mivel tölti a szabad idejét, van-e olyan hobbija, amit már régóta űz. Amennyiben van ilyen, onnan meríts példát.

    Viszont, ha nem haragszol, én megkérdőjelezném az alap tézist. (példaként, ötletként)
    Ellene:
    Egy újrajátszott játéknál nincs meg a teljesen érintetten doboz felfedezésének élménye (amennyiben dobozos játék). Tudod már, mit várhatsz a játéktól, ismered a történetét, a játékmenetét, így nem okoz meglepetést (többnyire). Végül pedig nincs meg az ismeretlenbe való belevágás izgalma, a kalandvágy.

    Mellette:
    Olykor leküzdhetetlen vágy támad az emberben, hogy valami olyat tegyen, amit már megtett korábban, akár többször is (ez fokozottan igaz, ha szórakozásról beszélünk).
    Ott a kihívás a "játékszellemben" azaz: megtalálni, amit eddig még nem sikerült, felfedezni, ami még rejtve maradt, hatékonyabban vagy szórakoztatóbban megoldani valamit.

    Így elgondolkodva a megfogalmazott állításodon:
    Bizonyára nem az újdonság varázsa miatt, de lehet egy régebbi játékot is akkora, vagy akár komolyabb szenvedéllyel, lelkesedéssel játszani.
    Utoljára módosítva: OSZRichard által : 2015-11-04 18:34
    Jelenlegi aláírás képed

  8. #2308
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Idézet Stranzsé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Remelem jo topicba irok sokaig filoztam hova tegyem fel a nagy kerdest. Velemenyekre lenne szuksegem. Hogy ertessem meg haverommal hogy igenis vannak olyan jatekosok mint pl en akik meg mindig akkora lelkesedessel jatszak ujra kedvenc jatekukat ( nemcsak TR-t) mint tettek legelso alkalommal? Hogy hitessem el hogy szamomra a kedvenc jatek megunhatatlan.. Sok sok velemenyt kerek :-D
    Szia.

    Én úgy gondolom, nem kell meggyőzni.

    A barátod, nem biztos, hogy olyan számítógép fan, mint amilyen te vagy.

    Vannak nekem is kollégájaim, barátaim, akik egykoron végignyomtak egy-egy játékot és ennyi.

    Az én nézetem szerint, a régi játékok főként FPS alapúak voltak, ezért egy-egy játék, akár örökre rabul ejtette az embert.

    Ezek közé tartozom én is.

    Akik ismernek, tudják, nem vagyok már ifjú titán, de pl a az alap TR még a mai napig elvarázsol.
    Másoknak soha nem próbáltam elmagyarázni, mi az, örökre beleszeretni egy játékba.

    Én még ma is szívesen végigjátszom akár a TR1-et is, de más régi kedvenceket.
    Épp a minap nyomtam egy kis ROTT 1-et DOSEMU alatt.

    Uff

  9. #2309
    Történész Stranzsé logója
    Csatlakozott
    14-06-17
    Hely
    Northampton
    Üzenetek
    40

    Alapbeállítás

    Koszi a velemenyeket. 2 ora folosleges erveles utan rajottem hogy olyan embernek beszelek aki nem ismeri a kalandvagyat felfedezest a jatek vilagaval valo egyesulest, a fokarakter oromeit vagy eppen fajdalmait... Vagy amit OSZRichard irt "lekuzdhetetlen vagy az ujrajatszasra" akkoris ha fejbol fujom mi kovetkezik. Bar van olyan jatek mint pl ES:Skyrim vagy 15x ujrakezdtem es mindig mas volt mas szalon futott a cselekmeny holott a main storyba csak 2 valasztas van az elejen.
    Nade szo ami szo nincs kedvenc jateka kedvenc idotoltese...az a lenyeg amit o mond es az mindenekfolott ugy van.
    De legalabb rajottem hogy akkor nem bennem van a hiba.

    Amugy valaki jatszik a Guild Wars 2-vel ? :-)

  10. #2310

    Alapbeállítás

    Szerintem sem kell meggyőzni senkit. Aki nem érti elsőre, később sem érti meg.
    Te ilyen vagy, ő meg másmilyen.
    Azért szép ez a világ, mert ennyifajta ember lakja. Ettől oly színes az élet, mégha néha bosszantó is.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •