Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (29) összesen

Téma: Szia Matie :-)

  1. #1

    Alapbeállítás Szia Matie :-)

    Szia Matie :-)

    Üdv újra itt.

  2. #2
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Hali^^
    jó aktívnak látni^^
    "Need doctor bad..."


  3. #3
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Köszi OBig és YzaaA!
    Jó újra itt lenni, úgy érzem, le is vagyok maradva kicsit. Nem tudom, a régi fórumon bemutatkoztam-e rendesen, most megteszem:
    Szeretem a zenét, kedvenceim az Evanescence és a Nightwish, bár zenei téren úgymond kb. "mindenevő" vagyok. Szeretek rajzolni is, és a Harry Potter könyveken nőttem fel.
    Természetesen a Tomb Raider a kedvencem, bár kicsit későn kezdtem el játszani (2007 nov., Anniversary), korábban közvetve ígyis ismertem. Kb. 8-10 évesen játszottam TR-el először, mikor fel lett telepítve a TR2 Great Wall demó, imádtam, és vagy ezerszer végigjátszottam. Volt, hogy Britney Spears-et is hallgattam közbe, a ritmusa egész jól illett hozzá, na Aztán le lett törölve a gépről azzal az indokkal, hogy rossz a grafika. Höh, el is hittem.
    Aztán jöttek a TR filmek (akkor még nem esett le, hogy összekapcsolódik a játékkal). Az Anniversary-vel aztán megint elkeztem TR-ezni, kölcsönkaptam a Legendet és az AoD-ot, azán már elindult a lavina A klasszikusok közül sajnos még sokat nem játszottam végig, csak a TR2-t, de azt már kétszer is. (A TR4-ben valami óriási bug miatt nem lehet vezetni a motort, így tovább se tudok jutni.) Kb. 3 és fél éve megtaláltam a treditor.hu-t, ott nekiálltam végigbogarászni a lefordított Level Editor leírást, azt mind végigcsináltam, azóta szerkesztek pályákat. (Minden elismerésem azoknak, akik azzal dolgoztak, rengeteget segített )
    Játszani mostanában az Alice: Madness Returns-zel szoktam (Dollhouse-nál tartok épp), illetve szerkesztett pályákkal, mondjuk lehet, nem ártana behozni a lemaradásomat a klasszikus TR-ekkel.

  4. #4
    Az utolsó felfedező Ting logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    743
    Blog bejegyzések
    32
    Gamer ID-k

    Gamertag: TingL0L Steam ID: Ting98

    Alapbeállítás

    Üdv újra itt!

  5. #5
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Szereted az Evanescencet? Jó helyre jöttél, itt van Michele is
    Britneyt is szereted? Akkor is jó helyre jöttél, itt van horus
    Nem szereted, ha grafika alapján ítélnek el egy játékot? Akkor meg pláne jó helyre jöttél, itt vagyok én
    És ami a legfontosabb: a klasszikusokkal akarsz játszani? A legjobb helyre jöttél, itt mind-mind imádjuk őket
    Anything could happen
    And it will

  6. #6
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Köszi Ting és Kacsa! (A Britney-s inkább múlt idő Mondjuk 1-2 újabb számát néha mostanában is meghallgatom.)

    Enyhén kezdek pánikba esni, holnap ugyanis kémia érettségi..:S (Pár túlélési tipp, esetleg?) De tanulni így az utolsó napon már egyszerűen nem tudtam :/ Úgyhogy megnéztem a Sucker Punch-ot, hát az openingje valami eszméletlen jó

  7. #7

    Alapbeállítás

    Matie!

    Akkor is vállalsz magyarról-angolra, ha ezzel nagyjából csak nekem segítesz? Tulajdonképpen revjúkat kéne leferdíteni. Kicsit az oldalnak is reklám, de főleg mégis nekem segítenél.
    Sok végigjátszást is én csinálok meg először, lásd a mostani karácsonyi pályákat is, de az nagy meló lenne, meg arra vannak "kint" elegen. Pedig anno, még 2002-ben mi kezdtük el a végigjátszások írását, és fordítását.

  8. #8
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Hű, nem tudtam, hogy itt kezdődött! Igen, nemrég épp az volt a cél a trle.net-en, hogy az összes pályának legyen végigjátszása. Azóta is mindig van valaki, aki megcsinálja a legújabbakat. Így maximum angolról magyarra fordításnak lenne értelme népszerűbb pályáknál. Vagy esetleg annak a néhánynak megírni, amik csak itt elérhetők, máshol pedig le lettek szedve (pár GMac-féle pálya nincs listázva, most épp nem tudom, azoknak van-e itt végigjátszása).

    Vállalom azokat is, nyugodtan küldheted őket!

  9. #9

    Alapbeállítás

    Igen, az nagyszerű volna, ha a jobb pályáknak volna magyarul is végigjátszása. De az a gond, hogy akkor már úgy kellene, hogy képekkel, és mentésekkel alátámasztva. Rengetegen jönnek hozzánk olyanok, akik a képekre, de főleg, a mentésekre igényesek. És biza olyan végigjátszás még kint sincs, amikhez ilyen is volna.
    Tehát ahhoz végig is kéne vinnem azokat a pályákat, amikhez nincsen magyar walktrú. De ha már végigviszem, akkor meg le is írom. Tehát azokat nem kell leferdíteni. Bááááár, úgy sincs időm mindegyikre.
    No essünk túl akkor a revjúkon, és utána megbeszéljük, ha még lesz kedved, kedvetek ehhez.
    Küldök akkor pár revjút. Mindegy mikor lesz kész, ez igazán nem sürgős.
    Küldök egy-egy oldalt akkor.

  10. #10

    Alapbeállítás

    Küldtem, remélem odaér.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •