Idézet BarbaraAnn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Örülök annak is hogy Kurtist bevitték a történetbe, szerintem zseniális karakter. Kár hogy ilyen keveset tudtunk meg róla.
Valóban sok benne a bug, és a többihez képest nehéz az irányítás, de én ettől még végig tudtam vinni, és élveztem. Kurtis pedig jó pár kilóval nehezebb és jó pár centivel magasabb Laránál, ne várjon tőle senki dupla cukaharát hátraszaltóval.
Kurtis nekem is nagggyon tetszett
az irányításon nem tudom, mi a nehéz, nekem csak az a "miniugrás" okozott nehézséget (SÉTA+UGRÁS, mert állandóan balra húzott, de azt csak egyszer kellett használni, Hádész lehelleténél, de asszem ott sem volt kötelező, csak nehezebb volt nélküle)
Kurtis sztem meglepően nagyot tudott ugrani
bugokról meg annyit, hogy vannak benne, igen, de nem zavarják annyira játékélményt mint pl. az Underwordben bár való igaz, hogy vannak, pl. amikor kihagy a hang párbeszédeknél... Roli, a végigjátszásodnál zavart, mint állat, ugye?
meghát milyen bug van még.... vannak még itt-ott textúrahibák, meg esetleg animációhibák, pl. amikor Lara magasról zuhan le, és meghal.
de még mindig élvezhető tőlük a játék, mert Lara nem akad be minden egyes kiszögellésnél... (szarkazmus önteszt kész)