Oldal: 7 / 8 ElsőElső ... 5678 UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (72) összesen

Téma: Tomb Raider : Serendipity

  1. #61

    Alapbeállítás

    Idézet sgtGiggsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Talán te is Cofidiszes vagy?
    Ez nagy volt.


    Amúgy én is szívesen kipróbálnék egy LE pályát az új TR-ről.
    Ha nem is az egész programot, de bizonyos részeit.
    Utoljára módosítva: Milan által : 2013-04-04 19:18

  2. #62
    Ereklyevadász Mitzy logója
    Csatlakozott
    13-04-02
    Hely
    Túrkeve (Vadkelet vad,nyugati része :)
    Üzenetek
    440
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Én is kipróbálnám!
    Nem akarok kérdezősködni nagyon,de...
    Mi miatt nem lesz?Történt valami?
    Volenti Nihil Difficile

  3. #63

    Alapbeállítás

    OBig, nem értem mire ez a válasz, hacsak nem nőtt egy megmagyarázhatatlan utálat irántam itt, amióta nem vagyok aktív a fórumon. A projekt szünetel egy jó ideig - ez tény. Sajnos (már akinek) a gépemnek kisült a videó kártyája, és azóta nem tudom használni a Level Editort. A közeljövőben már talán lesz annyi összekapart pénzem, hogy egy jobb gépet rakjak össze... De mindmáig az egyik legígéretesebb munkámnak vélem, és amint lesz lehetőségem újra fogom kezdeni. Egyébként a sok LE nélküli szünet közben rengeteg inspiráció jött, és egy nagyobb projektet kidolgoztam a fejemben, illetve papíron mind történetileg, rejtvények, pályák, és egyéb koncepciókkal.
    Tudom, már megszámlálhatatlan a halott munkáim száma, de elhihetitek, egyik sem az én hibámból. Mindig a gépem mondta fel a szolgálatot, illetve magával a szerkesztővel voltak problémáim. (mint például a jelen esetben, nem tudom használni a Strpix-et, így a saját készítésű tárgyakat nem tudom kitextúrázni) Amíg élek legalább egy valamit ki fogok adni, azt garantálom.

  4. #64

    Alapbeállítás

    A kérdésedre a válaszodban a válasz. Saját magad meg is válaszoltad.

  5. #65
    Ereklyevadász Mitzy logója
    Csatlakozott
    13-04-02
    Hely
    Túrkeve (Vadkelet vad,nyugati része :)
    Üzenetek
    440
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Jaj nehogy összevesszetek!
    Ne haragudjatok egymásra!
    Nem akartam bajt a kérdéseimmel!
    Bocsi,most bűntudatom van!
    Volenti Nihil Difficile

  6. #66

    Alapbeállítás

    Mitzy, nehogy hibáztasd magad, te semmit nem tettél!
    Obignek csupán ideje lenne korához méltóan viselkedni, amire sajnos egyelőre sok esélyt nem látok. Nem hiszem, hogy tudatában van mekkora felelősség a pályaépítés, ami egyébként teljesen elfogadható, tudtommal Ő nem birtokolta ezt a terhet. De ha mégis, vajon hol vannak most a kész mesterműi? Nyilván hatalmas bűnt követtem el azáltal, hogy nem jelent meg egy pályám se - ismételten, még ha ez abszolút nem az én hibámból történt - fejet hajtok előtte. Emiatt közutálat tárgya vagyok, OK. Tudom, veled fölöslegesen szállnék vitába, 'pozíciód' miatt esélyem nincs a saját igazam hajtanom. Természetesen tisztában vagyok azzal, hogy mind a kommentem, mind a profilom törölve lesz, de ... Minden rossz indulat nélkül én elmondanám még, hogy a vezetői gárda jobban tenné, ha véget vetnének a háttérben zajló diktatúrának. A fórum nem véletlen került vakvágányra. For the greater good, ahogy ezt igen bölcsen írták.
    További szép napot az ittlévőknek!

  7. #67

    Alapbeállítás

    Nna már megint mit követtem el, hogy egy ilyen alak nekem támad?
    Még a nevemet sem tudja jól leírni! Sértegetni bezzeg simán megy!
    Talán az bántja oly érzékeny lelkedet, hogy finoman arra céloztam, felhívva a figyelmét a többieknek, hogy egy szavadat se higyjék el? Hoggy vagy 6 éve készítgeted a pályáidat, megnyitva több topicot, de amiből eddig senki, semmit nem látott. Persze, mindig elvesztek a fájlok. kac-kac. Az elmentésről biztos nem is hallottál még sosem.
    Én amúgy sosem ígértem, sőt, mindig, mindenkinek azt mondtam, hogy nem készítek pályát. Most akkor ez hogy is jött ide?
    Persze nem vagyokm tisztában a felelősséggel. De te igen! Főleg, hogy évente egyszer beböfögsz ide valami arrogánsat, valami sértőt.
    Persze vakvágányon van ez az oldal. Úgy 14 éve vakvágányon van.
    És még működik, nem is akárhogy.
    Te meg majd jösz megint úgy egy év múlva, megint leteszed a fórumot, a tagokat. Mert hát ugye közutálat tárgya vagy.
    Istenem-istenem, hogy mindig van pár ilyen alak aki belerondít a többiek munkájába!
    Kellett ennyire túlspilázni ezt?
    A magam részéről biztos vagyok benne, hogy az életben nem készül el egyetlen pályád sem!!! És mivel ez egy nyilvános fórum, el is mondhatom.
    Én biztos nem töröllek, minek tenném, úgyis nevet váltanál, mint eddig párszor.
    Persze ha nem tudsz normálisan hozzáállni a dogokhoz, nem tudsz egy nyilvános fórumhoz felnőni, mégis az lesz a sorsod.
    Nem az első, sem nem a második ilyen akciód volt már ez.

  8. #68
    Ereklyevadász Mitzy logója
    Csatlakozott
    13-04-02
    Hely
    Túrkeve (Vadkelet vad,nyugati része :)
    Üzenetek
    440
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Úhhh!
    Még sose láttam ilyen ádáz szócsatát
    Volenti Nihil Difficile

  9. #69

    Alapbeállítás

    Látod Mitzy, és mindez ebből a szmájlis hozzászólásból lett. Ezt kellett annyira zokon vennie ennek az idiótának. Még a szmájlit se fogta fel.

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez? Soha.
    2013-04-02 20:22 #54

    Jól látod, áprilisi a hozzászólás. Időben reagált nem?

  10. #70
    Ereklyevadász Mitzy logója
    Csatlakozott
    13-04-02
    Hely
    Túrkeve (Vadkelet vad,nyugati része :)
    Üzenetek
    440
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Jaj!
    Most olvastam vissza ezeket a szmájlisokat...
    De a gyomromban lévő rántott sajt őrült táncba fogott így nem sokat fogtam fel belőle...
    Csak azt hogy mérgesek vagytok...
    Volenti Nihil Difficile

Oldal: 7 / 8 ElsőElső ... 5678 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •