Oldal: 7 / 8 ElsőElső ... 5678 UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (76) összesen

Téma: Elakadások, segítségek

  1. #61
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Szerintem nem kell mind a három nehézségi szinten elég csak az összes Reward mag a Time Trial mindegyik pályához.
    Jelenlegi aláírás képed

  2. #62

    Alapbeállítás

    Nekem is nehéz volt átszokni a régi TR-ek irányításáról a Legend-stílusra.

  3. #63

    Alapbeállítás

    Miért van az amikor beteszem a legend cd-t és rakattintanék a play-re akkor nem csinál semmit?!Pedig régen nagyon sokat játszottam vele!És hozzátenném EREDETI a lemez. :/ Kérem aki tud segíteni az válaszoljon.!ELőre is köszönöm!!!!!!

  4. #64

    Alapbeállítás

    Egy tipp: Esetleg ha van tűzfalad, Zone Alarm, akkor lehet hogy nem engedi ki az exe-t. Engedélyezni kell, hogy kimenjen.
    Van ZoneAlarm-od?
    Utoljára módosítva: OBig által : 2013-10-29 08:22

  5. #65
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet mimi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért van az amikor beteszem a legend cd-t és rakattintanék a play-re akkor nem csinál semmit?!Pedig régen nagyon sokat játszottam vele!És hozzátenném EREDETI a lemez. :/ Kérem aki tud segíteni az válaszoljon.!ELőre is köszönöm!!!!!!
    Ha más lemezt se játszik le automatikusan:

    Az automatikus futtatási szolgáltatás letiltása Windows rendszerben
    http://support.microsoft.com/kb/967715/hu
    Kb. a lap harmadánál van infó, hogy hogyan lehet kikapcsolni, a bekapcsolás is gondolom ugyanaz.

  6. #66

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Előre szólok,ez se nem segítség kérés,se nem elakadás,de a csavar itt jön.
    A játék hülyesége miatt toporgok most.

    A szituáció.
    Ma délután rámtört az érzés,hogy nyúzzam a Legendet,így fel varázsolódott a merevlemezemre.New Game-Fokozat Hard.
    Tokio.Az egész átkozott pályán EGYETLEN EGY elsősegély csomagot kaptam,s most Takamotónál küzdök.Azt,az egyetlen csomagot el kellett használnom a lézercsapda előtti teremben,mert akkorra már eléggé elfogyott az életerőm a nagy TV-s szobában, hála shotgun-os bácsiknak.
    Na a probléma az,hogy megóvjam az eü csomagot,ahhoz meg kellett volna halnom,de sajnos vitt a lendület tovább,olyannyira,hogy mikor lifteztem,akkor esett le,hogy gáz van.Mindegy,nem számít.
    Általában,mikor Takamotóhoz érek,fokozattól függetlenül 3 eü csomag van,így a két taktikám közül választhatok.Ezek:
    -A megfontolt: a géppuskával szépen megáldom,majd miután kiürült a tár,a pisztollyal kicsit puffogtatok,aztán csókolom. (sebesülés mindig van,de kevés,mert néha ha a kövek úgy érzik,akkor átengedik a zöldet.)
    -A vakmerő: igazából fogócska Takamotóval és folyamatosan elugrálsz a nyalábok elől,így akár csak a pisztolyok is elegendőek.(általában ezt csinálom,szóval mindenképp szükséges az eü csomag,mert néha nem reagál Lara a fegyver eltételre,így van,hogy nem hajlandó guggolni)

    a valódi probléma: Az van,hogy most nem vadulhatok,mert kétszer eltalál az öreg és meghalok. Szóval szép lassan,fedezéket használva,de mint említettem,ezek a kedves szobrok,nem mindig védenek meg,így mire elfogy az én életem fele,s nagy nehezen Takamotóét is lehúzom félig,tökmindegy melyik szobornál vagyok,akkor automatikusan átengedi a nyalábot,aztán lehet újra kezdeni.(mondjuk nem annyira gond a dolog,mert elvagyok vele így is)

    Szóval...elképzelhető,hogy a játékban van kötelező sérülés?

  7. #67
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Az lehet, hogy egy bug miatt van sajna.
    Nekem olyan volt egyszer hogy nem akarta felvenni a medit mármint gyógyítani a földön lévővel pedig az életerő se volt tele. Így egyet el kellett használnom, meg ahol a nagy tv van és a szekrényt kell kirobbantani a secret miatt dobálom a gránáttal és semmi.
    Meg a hidránál nem akarta megcsáklyázni a kalitka letekerő kart.

    UI. Takamotot sérülés nélkül még nem bírtam elintézni én sem, mindig a fejére ugráltam.
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  8. #68

    Alapbeállítás

    Keresgéltem, de nem találtam ennek a játéknak a magyarításával foglalkozó témáját, szóval remélem nem baj, ha itt kérdezem. Végülis elakadtam valami hibán és segítséget kérnék.
    Amikor elinditom az exe fájlt elindul, de nem lehet kiválasztani a játékot és minden gomb inaktív rajta. Steames a játék. A 2013-asnál is volt gondom, de ott írt hibát és vegül a game.xml megoldotta, itt nincs valami ilyen?

    Szerk.: Próbáltam legalább hússzor, minden féle módon... Rendszergazdaként, kompatibilitást állítva, újra kitömöríteni... 21. alkalomra meggondolta magát és jó lett. Köszönöm a magyarítást!
    Utoljára módosítva: rDAVE által : 2014-07-31 11:57

  9. #69
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet rDAVE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Keresgéltem, de nem találtam ennek a játéknak a magyarításával foglalkozó témáját, szóval remélem nem baj, ha itt kérdezem. Végülis elakadtam valami hibán és segítséget kérnék.
    Amikor elinditom az exe fájlt elindul, de nem lehet kiválasztani a játékot és minden gomb inaktív rajta. Steames a játék. A 2013-asnál is volt gondom, de ott írt hibát és vegül a game.xml megoldotta, itt nincs valami ilyen?
    Szia,

    bonyolultabb a dolog egy kicsit

    A programban a TR2013 megjelenése után került bele ez az xml-es dolog, mivel még akkoriban, mikor a Legend/Anniversary fordítás készült még nem volt a játéknak Steam-es verziója.

    A napokban kezdtem el a programot átírni úgy, hogy a Legenddel, Anniversary-val is működjön (már nagyjából kész, de a fontkészlet csere még nincs visszakötve).

    PM-ben megírom az e-mail címemet és megoldjuk este felé, ha neked is jó. Eredendően az a cél, hogy eredeti játék fordításához ne kelljen kerülőutakon járni.
    Utoljára módosítva: zsolt által : 2014-07-31 12:01

  10. #70

    Alapbeállítás

    Szia,
    Köszönöm, de sokadjára sikerült telepíteni. Nálam mehetett valami zavar. Gyors leszedem az Anniversary-t, az is jó. (Tegnap nagy bevásárlást tartottam Tomb Raider epizódokból, konkrétan az utolsó 4 részt. )

Oldal: 7 / 8 ElsőElső ... 5678 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •