Oldal: 51 / 82 ElsőElső ... 41495051525361 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 501 - 510 (815) összesen

Téma: PC-s topic

  1. #501
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Nekem fent van az avast+ a Malwarebytes-Anti Malware
    Ejsze csak nem kapok nagy vírust
    "Need doctor bad..."


  2. #502

    Alapbeállítás

    Azért telepítsd fel a Durex-et is, akkor tuti nem lesz gondod.

  3. #503
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Most 1 szöke csaj tuti rákeresett volna
    Kössz de még nincs szügségem rá
    "Need doctor bad..."


  4. #504
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Valaki ha eset;eg tudna segíteni megköszönném
    A gog.com-os TR3 nem müködik..Vagyis elindúl, de a fömenüig és ott tiszta sötétség csak a zene megy a képernyöm meg "Out of Range"-et ír ki....
    Probáljak meg egy másik TR3-as verziót???
    "Need doctor bad..."


  5. #505
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    Be kell állítani a játék felbontását olyanra, amit a monitorod támogat. Valahogy rosszul lőtte be a játék... Tudod, hogy hol lehet? Asszem amikor indítod az autorun.exe-t, ott lesz h setup és majd meglátod...
    youtube.com/ScureHD

  6. #506
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Nekem nem jelenik meg a setup mikor indítom:/
    Nem baj megpróbálok majd egy másik verziót
    Köszi a választ azért
    "Need doctor bad..."


  7. #507

    Alapbeállítás

    Ez TR3.és nem TR4 Stranger. Itt nincs setup.exe. Itt máshol kell a felbontást állítani. De nem az a gond szrtm.
    Utoljára módosítva: OBig által : 2012-08-06 19:47

  8. #508
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    Ahha, nem emlékeztem már rá.
    Na, de ha van hang elvileg megy a játék. A monitor hibaüzenete szerintem csak arra utalhat, hogy rossz a felbontás... Volt már olyan, hogy rossz volt a driver vagy valami, így feljebb tudtam húzni a felbontást vindózon belül, kipróbáltam és kaptam ilyen hibaüzenetet. De persze lehet még más a probléma...
    youtube.com/ScureHD

  9. #509

    Alapbeállítás

    Amikor elindítjuk a kalandot, akkor jön fel egy beállítási képernyő. Ott ki lehet választani a legmagasabb felbontást amit csak felkínál. Nálam 1600*1200. De a lényeg, hogy a 16bit-es változatot kell beállítani.
    Utána elindul a kaland. Rögtön menteni kell egyet, majd visszatölteni a mentést. Most be lehet állítani a fényt, a szemüvegre kilikkelve, a gyári 3-asról, 10-esre. Újra mentés, újra visszatöltés, és ezután rendben lesz minden.
    Ha már másképp lett beállítva, akkor a könyvtárából (C--Program Files- Gog.com-Tomb Raider 1 2 3-Tomb Raider3) törölni kell a config.txt-t, és újraindítva ismét megjelenik a beállítási panel.
    Olyan is előfordulhat, hogy a kék Eidos logó után sötét képernyő van csak. Ekkor egyszerűen csak egy Escape-t kell nyomni, és megjelenik a menü.
    Ennyi.
    Utoljára módosítva: OBig által : 2012-08-07 07:26

  10. #510
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Olyan is előfordulhat, hogy a kék Eidos logó után sötét képernyő van csak. Ekkor egyszerűen csak egy Escape-t kell nyomni, és megjelenik a menü.
    Ennyi.
    Na ilyen ha nincs patchelve az eredeti vagy bármelyik verzió meg ha nocd-s patch-et használsz akkor van, de van a cd-s patch ami mindig kéri a cd-t annál nincs gond. Amúgy én mindig 640X480-ba állítom vagy kivételes esetekbe 1024-esbe de a 32-bittel soha nem kísérletezem, tanulva az LE-ből, mikor 32-bitre állítottam becrashelt... 16-bitben megy minden TR. Bocs hogy belephofázok a dologba, de szerintem fontos tudni arról, hogy melyik patch mit csinál. Nekem csak az eredeti patch a jó, ami kéri a cd-t, mert ott megy minden fmv meg minden, esetleg a Londoni pályákon a múzeumban esik meg a textúrahiba, de az mellékes már, akkor mentesz, visszatöltesz és utána rendes textúra van. Én hülye egyszer textúrahibával akartam kivinni a múzeum részt... XD Nagy sötétség aztán végül megoldódott. Érdemes felpeccselni, aztán nem lesz gond semmivel sem.

    Szerk: a TR2-nél mit csináljak, hogy a zene miután az inventory-ba lépek ne tűnjön el, mint a kámfor? A magyar verziót használom, az első generációsat amit először kiadtatok, állítottam valamit, aztán nincs zene... Csak annyi segítség kellene, hogy mit csináljak?
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

Oldal: 51 / 82 ElsőElső ... 41495051525361 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •