Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (815) összesen

Téma: PC-s topic

Hibrid nézet

Előző hozzászólás Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Következő hozzászólás
  1. #1
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    köszi a választ leviszem a szervízbe, én nem merek bele nyúlni a gépbe
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  2. #2
    Archeológus TranSam logója
    Csatlakozott
    12-08-08
    Hely
    Debrecen
    Üzenetek
    227

    Alapbeállítás

    Nem hozzá való drivernél is találkoztam ezzel a jelenséggel.

  3. #3
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    itthon van a gépem kontakthibás lett a csatlakozónál, külső hangkártyát kellett venem
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  4. #4
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Caroline eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    itthon van a gépem kontakthibás lett a csatlakozónál, külső hangkártyát kellett venem
    Szuper, akkor szerencsére nem volt semmi komolyabb baja.

    Nekem meg az az érdekes helyzet áll/állt fent, hogy néha kattog a vinyóm, illetve meg se jeleníti a Windows, nem is látja, mintha nem is lenne. Majd a gép is lefagyott, nagyon lassan indult újra-nagyon lassan állt le. Lecseréltem egy újra, azzal is ugyanaz a helyzet. Persze elvittem szervizbe, és két nap igen intenzív tesztelés után sem tudták megmondani, hogy mi a hiba, ugyanis kipróbáltak mindent, amit csak lehetett, meghajtottak mindent 100%-ban, és egyesével is, de egyszer se volt hibaüzenet. Ez a legrosszabb, amikor még ők se tudják, hogy mi a baj, így nem tudnak segíteni. Tegnap ugyanúgy előfordultak ezek a hibák. Ma eddig még nem találkoztam semmilyen hibával szerencsére, de azért lekopogom. Ki érti ezt?
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2016-12-09 20:44

  5. #5
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szuper, akkor szerencsére nem volt semmi komolyabb baja.

    Nekem meg az az érdekes helyzet áll/állt fent, hogy néha kattog a vinyóm, illetve meg se jeleníti a Windows, nem is látja, mintha nem is lenne. Majd a gép is lefagyott, nagyon lassan indult újra-nagyon lassan állt le. Lecseréltem egy újra, azzal is ugyanaz a helyzet. Persze elvittem szervizbe, és két nap igen intenzív tesztelés után sem tudták megmondani, hogy mi a hiba, ugyanis kipróbáltak mindent, amit csak lehetett, meghajtottak mindent 100%-ban, és egyesével is, de egyszer se volt hibaüzenet. Ez a legrosszabb, amikor még ők se tudják, hogy mi a baj, így nem tudnak segíteni. Tegnap ugyanúgy előfordultak ezek a hibák. Ma eddig még nem találkoztam semmilyen hibával szerencsére, de azért lekopogom. Ki érti ezt?
    Szia.
    Ez bizony erősen winyó hibára utal.
    Azért kattog, mert terjed rajta a BAD Szektor.
    A WIN7 már tud "külső" program nélkül is szektorokat áthelyezni.
    A kattogáskor megpróbálja kimenteni az adott hibás szektor tartalmát egy még jó szektorra.
    A kattogáskor többször megpróbálja kiolvasni a tartalmat, mind addig míg az adott olvasások száma elnem éri a beállított értéket, vagy ki nem bírja olvasni.

    Gyorsan ments ki minden adatodat, mert nem sok van a winyodnak hátra.

    Üdv.

  6. #6
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Duduska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia.
    Ez bizony erősen winyó hibára utal.
    Azért kattog, mert terjed rajta a BAD Szektor.
    A WIN7 már tud "külső" program nélkül is szektorokat áthelyezni.
    A kattogáskor megpróbálja kimenteni az adott hibás szektor tartalmát egy még jó szektorra.
    A kattogáskor többször megpróbálja kiolvasni a tartalmat, mind addig míg az adott olvasások száma elnem éri a beállított értéket, vagy ki nem bírja olvasni.

    Gyorsan ments ki minden adatodat, mert nem sok van a winyodnak hátra.

    Üdv.
    Szia Duduska!

    Értem, meg is csináltam, köszönöm a segítséget! Szerencsére majdnem mindent sikeresen ki tudtam menteni, amit meg nem, azt nagyjából pótolni tudtam. A régi winyóról még kivágni/másolni se lehetett a dolgokat, mert lefagyott az egész rendszer. Ha meg egy játékot akartam volna telepíteni, akkor a Steam fagyott ki, amikor megpróbálta előre lefoglalni a helyet rá.
    A winyót lecseréltem, most egy egy terás WD Purple van helyette - állítólag ez 0-24-es üzemidőre lett tervezve. Na meg 3 év garanciás, az előző 2 volt, és alig több, mint egy hónappal csúsztam ki belőle.
    Érdekes módon az is kattogott eleinte, pedig csak azok az adatok voltak rajta, amiket a régiről kimentettek USB-re, majd áttették az újra. Majd egy restartnál a Windows elvégzett egy lemezmeghajtó konzisztenciát, és kijavított néhány hibás fájlt.
    Azóta lekopogom szerencsére nem tapasztaltam semmilyen rendellenességet. Windows is normál sebességgel jön be, kattanás se volt, nem is fagyott le a gép és érzékeli a rendszer a meghajtót. Igaz, most nincs rajta semmi.
    Szerinted merhetem használni?
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2016-12-10 01:31

  7. #7
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Duduska!

    Értem, meg is csináltam, köszönöm a segítséget! Szerencsére majdnem mindent sikeresen ki tudtam menteni, amit meg nem, azt nagyjából pótolni tudtam. A régi winyóról még kivágni/másolni se lehetett a dolgokat, mert lefagyott az egész rendszer. Ha meg egy játékot akartam volna telepíteni, akkor a Steam fagyott ki, amikor megpróbálta előre lefoglalni a helyet rá.
    A winyót lecseréltem, most egy egy terás WD Purple van helyette - állítólag ez 0-24-es üzemidőre lett tervezve. Na meg 3 év garanciás, az előző 2 volt, és alig több, mint egy hónappal csúsztam ki belőle.
    Érdekes módon az is kattogott eleinte, pedig csak azok az adatok voltak rajta, amiket a régiről kimentettek USB-re, majd áttették az újra. Majd egy restartnál a Windows elvégzett egy lemezmeghajtó konzisztenciát, és kijavított néhány hibás fájlt.
    Azóta lekopogom szerencsére nem tapasztaltam semmilyen rendellenességet. Windows is normál sebességgel jön be, kattanás se volt, nem is fagyott le a gép és érzékeli a rendszer a meghajtót. Igaz, most nincs rajta semmi.
    Szerinted merhetem használni?
    Hali.

    Használni, használhatod, de semmi fontosat ne tárolj rajta.
    Tapasztalatom szerint, az egyik pillanatról a másikra fog meghalni a winyó.
    Egy indításkor, csak kattogást fogsz hallani, és soha többé nem bootol a géped be, mind addig amíg ki nem veszed a halott winyót.

    Jobban jársz, ha szétszeded, és kiveszed belőle a 2 db ba@mi erős mágnest.
    Persze ha kell

    Bye

  8. #8

  9. #9
    Archeológus TranSam logója
    Csatlakozott
    12-08-08
    Hely
    Debrecen
    Üzenetek
    227

    Alapbeállítás

    Örülök, hogy megoldódott!

  10. #10
    Történész Anikó logója
    Csatlakozott
    11-02-22
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    83

    Alapbeállítás

    Sziasztok

    már megint nem tudok beírni hosszabbat a gépem hiába raktam újra, valami program átváltoztatja a proximat vagy mi ?
    „Olyan világosan beszélek, hogy kiolthatod a lámpákat, ha én éjjel megszólalok!”:D

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •