igazságszerint,Micheletől szeretném kérdezni ,h az Anniversaryban Peru leszakadós hídnál lévő secret(maci után) lévő bugot beküldte e.
Tnap feltettem Laptopra,és csak időmegtakarítás végett,a secrethez,egy fejesugrással bukfenceztem oda.jah ha bukfencezett vna.félig megállt a földben,és és semmi.ki kell lépni majd a uccsó checkpointtól folytatni.

ha nem küldte be a képet,akk majd beküldöm én.

és egy tipp mkinek a bugokhoz.nkm a laptopom viszonylag gyenge,nagyon sokat kell vele küzdeni h ne szaggason be rajta vmi játék,v vmi.pl a Vice city 2004es,és lazán beszaggat,ha pl vmiért sok ember van a közelemben.de ha már itt tartunk.vn mikor a szerkesztett TR pályák is szaggatnak.és nincs sok object benne.mind1.ha kicsit gyengébb a géped az átlagnál,nebándd,állítsad be a legmagasabb felbontást(de elég h ne legyen pixeles,v kockás a kép)és a kamera folyamatosan fentről átlósan nézze Larat,mert akkor nem szaggat be,jah és a bugok viszont előjönneknkm működött,igy megosztottam hátha másnál is bejön.ami azért fontos mert amig asztali pc-m volt,SOHA SEMMILYEN bug nem jött elő kivéve,ha ha ott ténylegesen vmi bugos volt.

remélem jó topicba írtam,és srry a kisregényért