Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (51) összesen

Téma: Tomb Raider 5 Chronicles

Hibrid nézet

Előző hozzászólás Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Következő hozzászólás
  1. #1
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Smile Tomb Raider 5 Chronicles

    Minden, ami a TR5-tel kapcsolatos.
    Utoljára módosítva: Roli által : 2015-07-06 23:58

  2. #2

    Alapbeállítás

    volna egy kérdésem h cheatet akartam kipróbálni...azt olvastam h állj észak fele...de nincs is iránytű v vmi ami segítene...:S vmi ötlet?
    am azért kellene h ugymond megdöntsem a rekordom a végigjátszásában..:P

  3. #3
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    az inventory-ban nincs iránytü?
    "Need doctor bad..."


  4. #4

    Alapbeállítás

    Milyen rekordot akarsz megdönteni? A csítelés rekordját? Ejnye-bejnye
    Ha nem megy valami, tölts le inkább egy mentést, vagy kérj segítséget. A rendelkezésedre állok mindig ebben.

  5. #5

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Milyen rekordot akarsz megdönteni? A csítelés rekordját? Ejnye-bejnye
    Ha nem megy valami, tölts le inkább egy mentést, vagy kérj segítséget. A rendelkezésedre állok mindig ebben.
    minél gyorsabban szeretném kijátszani a játékot,de nem a bugokkal..értem én itt pl a robbanó töltényes nyílpuskára...mert igazából csak fegyver cheat kellene..főleg h újabban az oldgenes larákkal játszom...

  6. #6
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Scoobykah eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    oldgenes larákkal játszom...
    helyes, helyes, de a TR5-ben van nyílpuska?
    Anything could happen
    And it will

  7. #7

    Alapbeállítás

    A TR5-ben az Inventory-ban nincs iránytű, csak a TR4-ben. És nincs pályaugrás a játékban. Csak végtelen élet, asszem.

  8. #8

  9. #9

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    az 1óra limites verzióban a lmitet ki lehet "ütni"?ha igen hogyan?

  10. #10
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Srácok, filózok nagyon a TR5-ön mert joby pályák azaz RUssia joby2.trc-vel kezdődik, tehát van egy eltűnt(missing) kivágott(scrapped) pályánk ami joby1.trc lett volna akkor Russia 5 pálya 4 helyett, na meg del.trc ha láttátok a videót a TR történetek 5. részében, akkor VCI-s textúrák plusz VCI-s Larát alkalmaz/futtat a pálya, szóval még egy eltűnt(missing) és kivágott(scrapped) pályánk van, szóval a VCI az 4 pálya lett volna... Hmmm... Szerintetek hogy van ez? Eredetileg amit kiadtak az 13 pályás, mert Róma 3 pálya Russia 4 pálya ez eddig 7 pálya Black Island 3 pálya ez eddig 10 plusz VCI 3 pálya ez 13 pálya. Eredetileg meg szerintem így nézhetett ki: Rome 3 levels Russia 5 levels Black Island 3 levels VCI 4 levels. Az összes pálya tehát 15 lett volna a 13 helyett. Kevés volt az idő akkor. Szóval ez is azt feltételezi, hogy 3 ember dolgozott a TR5-ön a többiek meg az AOD-on azaz Next Genen dolgoztak. Szóval kevés idő... Ennyi az eltűnt pályák rejtélye szerintem. Ti mit gondoltok?
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •