Oldal: 6 / 16 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (151) összesen

Téma: Tomb Raider 2 + The Golden Mask

  1. #51

    Alapbeállítás

    Nekem win 7 64 bites-re van felrakva a TR2, prímán elindul, de ha ESC-et vagy F5-öt nyomok meg, mondjuk menteni, akkor minden zene és háttérzaj elszáll és nem jön vissza. Kipróbáltam ezt eredetiben és az új magyarosítással, ill. eredeti CD-ről, meg iso fájlról is és mindig ez a hiba lépett fel.

    Valaki ötlet? Előre is köszi.

  2. #52
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Nincs Win7-em, de azért ezt kipróbálhatod:

    a Tomb2.exe-re állva jobb gomb/ Tulajdonságok-> Kompatibilitás fül -> Windows 98/Windows Me.

    Talán így jó lesz, bár nem tudom.

    Még talán ez tud segíteni.

  3. #53

    Alapbeállítás

    Idézet Roli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nincs Win7-em, de azért ezt kipróbálhatod:

    a Tomb2.exe-re állva jobb gomb/ Tulajdonságok-> Kompatibilitás fül -> Windows 98/Windows Me.

    Talán így jó lesz, bár nem tudom.

    Még talán ez tud segíteni.
    Köszi a segítséget, de így sem változott semmi.

  4. #54

    Alapbeállítás

    Idézet Fadanny eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem win 7 64 bites-re van felrakva a TR2, prímán elindul, de ha ESC-et vagy F5-öt nyomok meg, mondjuk menteni, akkor minden zene és háttérzaj elszáll és nem jön vissza. Kipróbáltam ezt eredetiben és az új magyarosítással, ill. eredeti CD-ről, meg iso fájlról is és mindig ez a hiba lépett fel.

    Valaki ötlet? Előre is köszi.
    Ez nagyon érdekes probléma, ilyent még nem hallottam. Ki kéne deríteni az okát.
    Nekem csak egy ötletem van. NE CD-ről indítsd, hanem próbáld meg a könyvtárából indítani.
    Másnak ötlete?

  5. #55
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    Idézet Fadanny eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem win 7 64 bites-re van felrakva a TR2, prímán elindul, de ha ESC-et vagy F5-öt nyomok meg, mondjuk menteni, akkor minden zene és háttérzaj elszáll és nem jön vissza. Kipróbáltam ezt eredetiben és az új magyarosítással, ill. eredeti CD-ről, meg iso fájlról is és mindig ez a hiba lépett fel.
    Valaki ötlet? Előre is köszi.
    Próbáld ki ezeket:
    CD-n indítsd autorun.exe-t, ott válaszd ki, hogy setup. A megjelenő ablakban lent ott van, hogy Sound Device. Nekem belehet állítani olyat is, hogy Elsődleges hangillesztő és olyat is, hogy Realtek AC97. Próbáld ki a másikkal is, hátha.. Játékon belül az options menüben lehet a hangminőséget variálni, próbáld ki low, medium, high-on is... Hátha valahogy jó lesz így.
    Esetleg hangkártya driver frissítés.
    youtube.com/ScureHD

  6. #56
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Nálam nem produkálja ezeket a hibákat pedig úgy szint Win7 64bit....
    (Könyvtárából indítottam, de ahogy emlékszem cdről sem volt semmi baj :S)

  7. #57

    Alapbeállítás

    a TR2 magyar változatában nekem a Dragon Lairs, vagyis a Sárkánybarlang pálya helyett a Nagy fal van, de a háttérzaj, pályacím ugyan az, csak a pálya a Nagy fal.

  8. #58
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Még ilyenről se hallottam.
    Belenéztem a scriptbe, ott is a DATA\XIAN.TR2-t nyitja meg. Tehát nem értem, hogy hol lehet a hiba

    Ha mentést letöltesz, akkor is a Nagy Falat hozza be?

  9. #59
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Egy ismerősömnek dettó ugyanez a baja... A Nagy Falat tölti be, de úgy, hogy a meglévő ammok meg medik megmaradnak, szóval nem elölről kezdi, hanem mégegyszer betölti :S Így nem is tudja végigvinni.
    Meg amikor az inventoryba lép, akkor elmegy a hang (a háttérzene, azt hiszem).

  10. #60
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Megnéztem, valóban van vele valami
    Remélem, hogy holnapra többet tudunk.

    Köszi, hogy szóltatok!

    Szerk.: Megvan a probléma, vannak olyan CD-k, amiken egy régebbi XIAN.TR2 van, és azért nem működik.

    Feltöltöttem az új XIAN.TR2-t, ezt írjátok felül a régivel a játék DATA mappájában.
    www.tombraiders.hu/XIAN.TR2

    Hogy ott a háttérhang nem működik az intventory megnyitása után, azt nem tudjuk hogy mi okozza

Oldal: 6 / 16 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •