Oldal: 4 / 12 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (119) összesen

Téma: Tomb Raider 1 + Gold

  1. #31

    Alapbeállítás

    Idézet tombraidermaster1996 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1: Nem volna szabad lefagynia. 2: Milyen változatot használsz? Sold out TR1 vagy rendes nem sold outos? A Sold Outosnál nuku zene, tehát az mondjuk úgy, hogy bétafos... Keress egy olyat, amiben nincs ilyen siling jel, az kell neked meg másnak is, aminek az ikonja a scion, az a jó. Próbáltam én is sokkal már, de egyszer egy olyat sikerült beszereznem, ami nem sold outos volt, és ott volt hang és zene is. A sold outos ami nekem volt, azt nem részletezném, mert ugyebár zene nélkül mit érek én? Próbálj meg valamit, nincs ötletem...
    Szerk: Kérdésem: a Greatest Raids-ben a TR1-nél van zene, vagy Sold Outos koppintás? Ezt csak kíváncsiságból kérdeztem.
    Na megvan, már csak egy nagyon idegesítő probélma van Nem tom elindítani a játékot mert a menüben a dolgok forognak körbe körbe. Valahogy a jobb gomb le van ragadva. Valójába nincs, de forog körbe körbe

  2. #32
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Esetleg, ha szabad megkérdeznem, dzsoj-jal játszol? Mert ha igen, akkor nézd meg a klasszikusok telepítését a főoldalon. Pontosan nem tom, hogy mi van már benne, de van a josstickes említés is benne, ahhoz editalni kell pöppet a konfigját a dosiboxinak.

  3. #33

    Alapbeállítás

    Igen Joystickal játszok. De nem láttam semmi megemlítést róla, talán vak vagyok. Még mindig forog körbe-körbe

  4. #34
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    A legegyszerűbb mód: szedjetek le egy PSX emulátort, futtasátok azon a játékot. Azon van hang, a grafika is jó, zene is megy, probléma egy szál se.
    Ezt is azon játszottam még anno:


  5. #35

    Alapbeállítás

    Még novemberbe azon játszottam, mert a gépen nem is indult el, de visszatérek hozzá, mindent megpróbáltam, ez a legjobb megoldás

  6. #36

    Alapbeállítás

    Hát ezzel is baj van Ha bemegyek az Inventoryba lefagy Sokat töltöttem le, de egy jó volt annak meg nem volt zenéje. o.O M1 hagyom a francba -.- Nem hagyom! Miért nincs zene? Sokat töltöttem, de nincs. Olyan szerencsétlen vok
    Utoljára módosítva: CrashHungarian98 által : 2012-02-25 19:51

  7. #37

    Alapbeállítás

    Most a verzióddal van baj? Úgy gondolod? Abban segíthetek, adhatok este linket. Persze csak csupán azért, mert ez a rész már szinte beszerezhetetlen.

    Annyit azonban még kérdeznék: Nincs valami hülye codec a gépeden ami bekavarhat? No és persze a C-re tetted fel ugye? És a yoy-t leszedted a gépről?

  8. #38
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Nekem volt egy isom, amin 10 szám volt, de annál több van rajta. A lényeg, ha simán rakod fel valami új szériás telepítő nélkül(mintra systems, vagy a tombraiders.hu-s telepítési segédlet nélkül) nuku zene.Egyszer próbáltam a glidos demóját, de lefagyott, hagytam, löktem kukába.... A mintrás volt a jó, de most, hogy a gépemről minden letörlődött, az iso nincs meg, talán az egyik biztonsági mentésemen van rajta, nem tudom. OBig! Majd légyszi nekem is küldj egy linket privibe. Majd megnézem. Köszi! Amúgy szerintem ez az egyetlen kultikus TR darab, ami tényleg olyan, hogy meg kell lennie, főleg annak az embernek, aki 1996-ban született, mint én is. Nehéz beüzemelni, de ha sikerül, utána mint az álom, úgy megy.

  9. #39

    Alapbeállítás

    Én most PSXFinel próbálkozok, de a PCsbe hiába vettem ki az elmet a Joysticból, forgot körbe körbe PSXFinen sincs zene, pedig már Franciát is próbáltam meg Németet is de 1iken sincs

  10. #40
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet CrashHungarian98 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én most PSXFinel próbálkozok, de a PCsbe hiába vettem ki az elmet a Joysticból, forgot körbe körbe PSXFinen sincs zene, pedig már Franciát is próbáltam meg Németet is de 1iken sincs
    Hmm.... Nem tudom, az emukhoz nem nagyon értek, csak a kega fusion-hoz meg a gens-hez (ezek sega emulátorok, könnyű őket bekonfigolni) Ps emuhoz nem értek, nem próbáltam még soha. Mp3-mak vannak hozzá? Mert asszem az is kellhet hozzá, másnál mindennél így van, hogy van mp3 és azokat emulálja az emu. Passzolok, kérdezz meg egy okosabbat.

Oldal: 4 / 12 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •