Eredmény: 1 - 10 (119) összesen

Téma: Tomb Raider 1 + Gold

Threaded View

Előző hozzászólás Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Következő hozzászólás
  1. #24
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Megpróbálom. Köszönöm a segítséged! Win7 ultimate-en játszanám a játékot és nem tudom, hogy miért, de hiányzik róla az opengl... Tesóm laptopja volt és nem tudom, hogy mi volt, hogy volt, már úgy kaptam tőle, hogy rajta volt a win7, csak akkor szmbesültem az opengl 3.0 hiányával, amikor az angry birds pc változatot próbáltam felrakni... De arra nem számítottam, hogy opengl1.0 sincs rajta.... XD

    Szerk: Még mindig töltöm a drivert a laptophoz, de nem gond, mert a gog.com-os TR1-et nm lehet bekonfigurálni úgy, ahogy az ember szeretné... Na meg vírusos is... De a TR2 és 3 az jó. Tehát nem felesleges pénzkidobás. Na de visont sikerült máshogy bekonfigurálnom a TR1-et. Igaz, hogy lassú opengl nélkül de hát ez van. Lényeg az, hogy letöltöd innen:http://www.tombraiderhub.com/faq/tr1_adv.html ezt:TR1 & UB Vista/Vienna x32/64 setup v 1.6 Felteszed, de el ne indítsd, inkább nézz bele a mappába, ahová feltette a játékot. Itt találsz egy tombeng.bin és egy tombeng.cue nevű fájlt. Nos ezek a fájlok az eredeti TR1-et tartalmazzák, de ps1-es soundtrackkel megspékelve. Ezután le kell szedned a Mintra System által kiadott telepítőt a Tomb Raider Installer v1.2-t innen:http://trld.mintrasystems.com/tr1setup/ Mielőtt elkezdenéd telepíteni a Mintrás telepítővel, előtte vagy a tombeng.bin vagy a tombeng.cue nevű fájlt mountold be daemon tools-ba, de figyeld meg, hogy melyik virtuális meghajtóba rakod be a cdkép fájlt, mert a Mintrás telepítőnek ezt kell megadnod majd és ha máskor is játszani akarsz a TR1-el, akkor oda kell majd mindig bemountolnod a cdkép fájlt. Mikor felteszed, engedd meg neki, hogy az UB-t is feltegye és csináltass vele parancsikont az asztalra. Miután feltetted, indítsd el a játékot és tádám, megy a ps1-es zene. (hogy ezt honnan tudom? hát onnan, hogy laggolva a caves-ben elmentem a macis terem utáni farkasos terembe és az a zene szólt, ami jelzi a veszélyt és nincs benne a pc-s TR1-ben, mert a PS1-es változatot is tolom párhuzamosanés ott szól ez a szám. ) Remélem, hogy nem warezoltam nyíltan. Bár nem számít wareznak, mert a tombraiderhub és a Mintra Systems ingyenesen megosztotta ezeket a fixeket. Remélem, hogy érthetően magyaráztam és sikerülni fog nektek is.
    Utoljára módosítva: tombraidermaster1996 által : 2014-03-07 17:25
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •