Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 456
Eredmény: 51 - 53 (53) összesen

Téma: Szia Scoobykah :-)

  1. #51

    Alapbeállítás

    Attól, hogy nem reagálnak a beírásodra Scoobykah, még nem azt jelenti, hogy el sem olvassák. Ilyenen nem kéne fennakadnod. Ha ilyenen én fennakadnék, meg Roli is, már rég nem volna trs.hu.
    Csak nézz utána, vajon hányszor reagáltak egy-egy pályaleírásomra???
    Nagyon kevesen, és nagyon-nagyon ritkán.
    No és azt se felejtsük el, hogy amit művelünk, elsősorban magunknak tesszük.
    Én tuti nem értékelem a még meg nem jelent pályákat. Régen megtettem, és sértődés lett a vége. No mertt szerintem nem az udvarias: hudefsza,huuderemek, elellalelegzetem hozzászólások segítenek előre, hanem a szrez, azsejo, szrtmmaskeppkene beírások.
    No ha viszont ennyi elég volt hogy elég legyen, akkor rosszul ismertelek meg, és sajnálom hogy ennyi volt. Ennyi.

  2. #52

    Alapbeállítás

    Te magad leírtad,mi is a bajom,részben:

    "...hudefsza,huuderemek, elellalelegzetem hozzászólások segítenek előre, hanem a szrez, azsejo, szrtmmaskeppkene beírások."
    (aki meg nem tudja elviselni a kritikát egy fórumon,az szerintem ne fórumozzon....lsd.Crashakárhány)

    lévén,nem vagyok egy pályaszerkesztő zseni és leginkább önerőből(lévén,hogy, angol nyelvet ténylegesen csak most tanulom) és itt ott itteni segítségből fejlődtem.
    Amit tükröz is a topicom,azt hiszem.Pont ezaz,hogy kritikát várok,nem pedig megnézem és letojom.Abban is egyetértek,hogy nem kellene nyavalyognom,mert a rewiewekre se sz.rik rá senki...max egykét ember.De ez egy közösség,amit még sokan nem bírnak megérteni.

    a másik meg...hol van az a közösség,ami megvolt az előző fórumon?Tisztában vagyok vele,hogy ott is voltak IQ bajnokok(lsd.Barbi),de most mást nem látok,mint hogy,jön valaki vitát generál.
    Ettől meg szerintem nem csak nekem megy el a kedvem...
    Lehet,hogy te és Roli már meg se lepődtök és tudtok fapofát vágni ehhez,mondván túl kell lépni ezen...de nekem akkor is eléggé zavaró.

    Vegyük példának a Resident Evil topicot....közbeszóltál valami videó végigjátszásról.Mondtak bármit is?Nem.Posztoltak még egyet,de egy "bocsi elfelejtettem,vagy mégse tudom vállalni"-t nem írtak oda.Ez pofátlanság,azt hiszem.

    Idézet Sveby eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt is... Én is írjak búcsú levelet vagy mi?
    Ahogy érzed.

  3. #53

    Alapbeállítás

    Hova siettél el a csetről Te?

Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 456

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •