Eredmény: 1 - 10 (187) összesen

Téma: Tomb Raider 4 - The Last Revelation + The Times Level

Threaded View

Előző hozzászólás Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Következő hozzászólás
  1. #11
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Spoiler!
    PC re meg csak most sikerült beszereznem hogy újra vihessem őket.

    Akkor rosszul fogalmaztam, a PC-s változatát nem kezdtem még el, de már játszottam vele és ismerem csak mostanra sikeredett megszerezni pc re mert anno ps1 en megvolt csak tönkre ment. Ebben egyiptomos pályák vannak a kicsi Lara az első pályán Ankor Wat, Von Croy kiséretében. Ebben a részbe tűnik el Lara a legvégén.

    amúgy meg ismerem a 2. ban tőrt kell megszerezni abban van a sárkány is. és Velence persze a Kínai nagy fal (bár csak demo val játszottam legalább is a lemezen csak az első pálya volt rajta de azé valamennyire tudom miről szól)
    képzeld játszottam a 3. résszel is abba vannak a dínók a mocsaras rész jungles pályák közt a síva szobrok én annak nevezem. 51. körzet, Londonos pályák

    az 5. részt is kijátszottam nem is egyszer abban van a végzett lándzsája, a fekete sziget nevű pálya a lovassal

    aztán van az aod amit nem rég kezdtem el. Abban van a Louve a lézereken kell átjutni ami megszivatott az öt obscura festmények Echart és a monstrum gyilkosságok


    szerintem azért valamicskét ismerem a régieket! Ezért miért ne alkothatnék véleményt az újról
    Utoljára módosítva: Caroline által : 2014-03-09 19:25
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •