Oldal: 266 / 326 ElsőElső ... 166216256264265266267268276316 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.651 - 2.660 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #2651
    Történész Corty logója
    Csatlakozott
    12-06-06
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    65
    Gamer ID-k

    PSN ID: corty82

    Alapbeállítás

    Nincs ezzel semmi baj Fan vagy, hát belefér
    Nekem PS3-an is volt 2 update, ha jól emlékszek 80 és 300 mb körül voltak...márc. 5 óta volt ez a 2 frissítés.
    Nem lassú a net kapcsolat? :/ nem is írja, hogy mennyit akar letölteni?

  2. #2652

    Alapbeállítás

    Idézet Corty eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nincs ezzel semmi baj Fan vagy, hát belefér
    Nekem PS3-an is volt 2 update, ha jól emlékszek 80 és 300 mb körül voltak...márc. 5 óta volt ez a 2 frissítés.
    Nem lassú a net kapcsolat? :/ nem is írja, hogy mennyit akar letölteni?
    Hát mobil netem van jelenleg 3megás :S de pl játszok olyan game-mel hogy tera, ahol a frissítések gyakran 3-400megásak ... és mégis lejönnek fél óra körül. Ez meg?! Nem látom nem írja a méretet :S Mindigis utáltam a steam-et.

    Annyira haragszom a mai világra nem elég hogy megveszed a gamet és van egy szép kis dvd-d vele, nem elég feltelepíteni már külön regisztrálj, frissíts meg tököm telepíts még ezt azt! Minek ennyit bonyolítani???? Fel****!

  3. #2653
    Történész Corty logója
    Csatlakozott
    12-06-06
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    65
    Gamer ID-k

    PSN ID: corty82

    Alapbeállítás

    Idézet Szajuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát mobil netem van jelenleg 3megás :S de pl játszok olyan game-mel hogy tera, ahol a frissítések gyakran 3-400megásak ... és mégis lejönnek fél óra körül. Ez meg?! Nem látom nem írja a méretet :S Mindigis utáltam a steam-et.

    Annyira haragszom a mai világra nem elég hogy megveszed a gamet és van egy szép kis dvd-d vele, nem elég feltelepíteni már külön regisztrálj, frissíts meg tököm telepíts még ezt azt! Minek ennyit bonyolítani???? Fel****!
    A mobil netek gyakran ingadoznak...vagyis én legalábbis így tapasztaltam, hogy nagyon nem tudják tartani még az előírt sávszélt...
    Légy türelmes, megéri - szúúúszááá

  4. #2654

    Alapbeállítás

    Csak egy érdekesség. Nem mindig ugyanott, ugyanazok a relikviák vannak PC-n, és PS-en. Egy példa:

    Mountain Village másodszor. Mindjárt lecsúszás után az első relikvia:
    PS-en:
    http://treditor.hu/kepek/mountain_vi...elikvia_ps.jpg

    PC-n:
    http://treditor.hu/kepek/mountain_vi...elikvia_pc.jpg
    Utoljára módosítva: OBig által : 2013-03-22 22:09

  5. #2655
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    Idézet Thak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem nagyon megtetszett a multiplayer. Két módot érdemes játszani, a rescue és cry for help. Ezek szórakoztatóak, és viccesek. A játékosok többnyire jófejek, eddig csak 1 db "noob team" "noobz" pistikével találkoztam. Többiek beszélgetnek, viccelődnek. ...
    Köszi, megnézzük... megnézzük...

  6. #2656
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Körkérdés, ki mit hiányol leginkább az új részből?
    Értem ez alatt azokat a dolgokat, amik a régi részekben voltak:
    A kihívás triviális, de valami ilyesmikre gondoltam:
    - Manor
    - járművek
    - feloldható outfitek
    - úszás
    - time trial
    - medipack
    - végtelen pisztolylőszer
    - dupla pisztoly
    - csáklya
    - élő Lara modell
    Utoljára módosítva: zsolt által : 2013-03-22 23:12 Oka: még írtam hozzá újakat :)

  7. #2657
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Medipack. Valahogy furcsállom minden ilyen játékban az automatikus regenerálódást.

  8. #2658
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    Tényleg úszni nem is kellett benne... a dupla pisztoly az igen, az jó lett volna

    Spoiler!

  9. #2659

    Alapbeállítás

    bukfenc-vetődés, guggolás, úszás, manor, feloldható outfitek. ezek nélkül elég sivár. no meg kezd unalmas lenni pedig csak 3órája hogy játszom vele A multiból szerintem a cry for help a legjobb

    Egyébként ide is beírom lehet hamarabb választ kapok rá: pc-n játszok, változó időközönként meghatározatlan időre eltűnik a kép és színes objektumok jelennek meg a játék ugyanúgy megy és hang is van, majd visszajön a rendes játékkép. valakinek hasonló probléma, vagy ötlet hogy miért van?

  10. #2660
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Úszás Volt pár halálom, mert beleestem a vízbe. A többi nem igazán hiányzik ide. Time Trial vagy secret viszont igazán lehetne feloldható outfitekért... Dupla pisztoly meg maaaajd

    Multiról jut eszembe... mentem egy kis singleplayert pár óra multi után... Ugyebár hardon vagyok... hát hogy ezek az enemyk akkor se találnak el, ha csak állok előttük. Pedig korábban könnyen meghóttam.
    Ha mutliztok, és valakivel élveztétek a játékot, vegyétek fel friendnek, nekem eddig mindig elfogadták. Aztán így csak joinolgatunk egymáshoz. Így jók a meccsek
    Utoljára módosítva: Thak által : 2013-03-23 00:06

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •