Oldal: 247 / 326 ElsőElső ... 147197237245246247248249257297 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.461 - 2.470 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #2461
    Ereklyevadász Öcsí logója
    Csatlakozott
    11-01-27
    Hely
    Szigetvár
    Üzenetek
    341
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Kivégezve.Tényleg a CD eddigi legjobb TR-je volt. És mindenképp megérdemlik,hogy folytassák a TR szériát
    Tomb Raider was a game,
    Tomb Raider is a game,
    Tomb Raider will be the game.

  2. #2462
    Kitiltott
    Csatlakozott
    13-01-16
    Hely
    Dragon's triangle
    Üzenetek
    235
    Gamer ID-k

    Gamertag: TheTombGamer

    Alapbeállítás

    Kész!!D Nagyon jó a game. 100/100 nálam az egyik legjobb TR! Most még a reliceket meg az ilyen apróságokat kell megszereznem.

  3. #2463

    Alapbeállítás

    Én 34%-nál tartok csak. Inkább mindenfelé elnézek, begyűjtöm a lehető legtöbb relikviát, dokumentumot, GPS-t (bár abból nem találok túl sokat) és eközben lassan megyek előre Nem rég találtam meg az öreget a városban, majd elmentem a szélmalomhoz Gyorsan megyek is vissza játszani még egy kicsit

  4. #2464
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    3 játék volt ami eddig überelhetetlen volt számomra Uncharted 2, Resident Evil 5, Infamous 2 ebben a generációban eddig, majd jött a Tomb Raider azt hiszem bátran kijelenthetem legjobb TR szerintem!

  5. #2465

    Alapbeállítás

    Hát igen, ennek a résznek új rajongótábora lesz.
    Én nem leszek közöttük.

  6. #2466
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    Ezt már hamar látni lehetett. Ez egy nagyon jó játék, de sajnos kevésbé jó TR játék... Kíváncsi vagyok az eladásokra. Vajon megérte több réteget megcélozni és 5 évig dolgozni a játékon?
    youtube.com/ScureHD

  7. #2467
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Valahogy eddig engem sem kapott el annyira, hogy ez aztán Tomb Raider. Amikor bemegyek az elrejtett sírokba, akkor kap el csak az érzés.
    "Tomb raided!" - ez úgy tetszik

    Én valahol 32%-nál járok most.

    Idáig az a véleményem, hogy ez egy igen jó, és szórakoztató játék, de új generációs. Maga a játékmenet és harcstílus nem ismeretlen, pont két hete végeztem ki a Fable 3-at, ami durván két és fél éves játék, és kb hasonló. Mindent, ami már jelen van a jelenlegi tps-ekben, immáron Tomb Raiderben is tolhatjuk. Ennek örülök.

    Az "új Larákkal" mindig komoly bajaim szoktak lenni, de ezt a lányt egészen el tudom fogadni, meg is lepődtem, hogy még tetszik is.

    A harc nagyon bejövős, mindig is ilyet akartam! Saját célzású! Pont kellő mennyiségű, nem röhejesen egyszerű, hardon pont megfelelő, hogy elsőre át lehessen rajtuk menni, de nem úgy, hogy kiállsz a semmi közepére, oszt féltégla a lövésre, és kész is van.

    Gyűjtögetni secreteket régen se szerettem, most is csak azt szedem fel, amibe belebotlok

    Ami még nagyon jó, hogy végre tökély az irányítás. Nincs elakadás fűben, fában, élekben, simán mozog, kellően finom a kameraforgatás.

    Nagy jópont a CD-nek, bár Tomb Raider nekem mindig az OldGen marad, az AoD-dal bezárólag...

  8. #2468

    Alapbeállítás

    Meg kell, hogy mondjam én is kellemesen csalódtam a játékban. Teljesen másra számítottam. Szerencsére tévedtem. El tudnék képzelni valami folytatást 1 gondom van a dologgal. Hogy kéne már egy videokari hozzá mert így k*ki a felbontása és kevés az FPS ×d

  9. #2469

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát igen, ennek a résznek új rajongótábora lesz.
    Én nem leszek közöttük.
    Nem csalódtam benned!

  10. #2470
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    Hát igen, gépigény az kell hozzá. Itt végül is mindenki elmondta a lényeget.
    Bár én az új Tomb Raiderekkel nem tudtam aktíván játszani, csak héba-hóba, idő hiány miatt, de a régebbieket sokszor végigvittem. TR 1,2,3,4, de azt kell hogy mondjam, ez a TR (persze eredetiben!), szóval nem is játszanék szívesebben mással, nekem nagyon tetszik. Jobban észrevehetőbbek benne a dolgok mint az előző részekben és aki kutat, keresgél és sírokat tár fel, hát szerintem simán meg van benne a TR csak a mai formában, ami kellett is a játéknak, hogy életben maradjon, szerintem...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •