Eredmény: 1 - 10 (20) összesen

Téma: Első találkozásom a Tomb Raider-rel

Hibrid nézet

Előző hozzászólás Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Következő hozzászólás
  1. #1
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Red face Első találkozásom a Tomb Raider-rel

    Ki, hogyan ismerkedett meg a Tomb Raider-rel?

    A régi fórumos topic folytatása.

  2. #2
    Kitiltott
    Csatlakozott
    13-01-16
    Hely
    Dragon's triangle
    Üzenetek
    235
    Gamer ID-k

    Gamertag: TheTombGamer

    Alapbeállítás

    Én régen, kb 4 évesen láttam ahogy tesóm játszik a TR2-vel, majd aztán én is játszottam vele, vagy úgy x évig, majd aztán észrevettem hogy azóta már kijött vagy 5-6 új TR. És onnantól követtem a sorozatot.

  3. #3
    Történész lilla logója
    Csatlakozott
    11-03-21
    Hely
    Leányfalu
    Üzenetek
    94

    Alapbeállítás

    durva : o az én sztorim majdnem ugyanez.
    Bátyám játszott mindig a TR2-vel, és mivel a nagybátyám szerezte nekünk a játékokat, odaadta a 4-et is. Persze, rákattantam Larára, és óvodás kis hülyeként rohangáltam a gyakorlópályán. Nem tudtam semmit megcsinálni, mindig sikerült magam kinyírnom. De élveztem.
    Aztán egyre ügyesebb lettem, és a többi részt már én gyűjtöttem össze, ahogy kapargattam a kis zsebpénzem, vagy kölcsönkértem az osztálytársaktól, hogy meglegyen nekem is.
    És most a bátyám néz engem tátott szájjal játszani.

  4. #4
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Elmentem egy Pubba de megbotlottam a pultnál és leöntöttem gyömbérrel, aztán sűrű bocsánatokat kértem tőle.
    Spoiler!
    Jelenlegi aláírás képed

  5. #5

    Alapbeállítás

    '95-ben kaptam az első PC-met és akkor még a DOOM volt a menő, de aztán '96-ban megjelent a demo és csak lestem ahogy úszik a vízben a leányzó. Ráadásul a téma a kedvencem. (Indiana, Quatermann), szóval azóta is alapmű minden része.

  6. #6
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Ötödikes voltam mikor először játszottam Tomb Raiderrel elsőnek nem is tudtam mi az a tomb raider és elkeztem vele játszani a ps en és rögtön elnyerte tetszésemet majd hetedikes lettem megkaptam a 3 részt majd amikor meg kaptam ps2-őt ahhoz volt az Anni, na azzal tiszta TR eufória járt körül azzal játszottam egy csomót, majd jöttek a szerkesztett pályák.
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  7. #7

    Alapbeállítás

    És mi jöhet még?
    No majd augusztusban megtudod.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •