Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (143) összesen

Téma: Technikai problémák

Hibrid nézet

Előző hozzászólás Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Következő hozzászólás
  1. #1

    Alapbeállítás

    Egy korábbi hozzászólásom idézném, mert szerintem a te problémádra is ez lehet a megoldás:

    Idézet sgtGiggsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos a játékban alapból nem működnek rendesen a gamepad-ek. Én egy Xbox controller emulátort használok az ilyen célokra mindig:
    x360ce vibmod 3.1.4.1
    Ha letöltöd a zipet, amit linkeltem, abban van pár fájl, ezek közül neked az: x360ce.ini és az xinput1_3.dll kell. Ezeket be kell másolni a játék mappájába, ahol a játék exe-je is van. Ezután az ini fájlt szerkeszteni kell notepad-del. Nem túl bonyolult, annyi az egész, hogy meg kell adni, hogy a gamepad-ed melyik gombja az Xbox mely gombjának feleljen meg. Akár az sincs kizárva, hogy állítgatás nélkül jó is az ini fájl. Miután ezzel megvagy, el lehet indítani a játékot. Indulás közben hallanod kell egy csilingelő hangot (csak egy fél másodpercre) ez jelzi, hogy a játék Xbox controllernek ismerte fel a gamepad-edet. Ha nem hallod a hangot, nincs gáz, kilépsz a játékból, és ki kell próbálni, hogy az xinput1_3.dll-t átnevezed a következők valamelyikére: xinput9_1_0.dll, xinput1_2.dll, xinput1_1.dll Tapasztalataim szerint ha az xinput1_3.dll névvel nem működik egy játék, általában az xinput9_1_0.dll szokott a nyerő lenni.
    Annyival kiegészíteném, hogy a TR esetében az xinput9_1_0.dll a megfelelő fájlelnevezés.

  2. #2

    Alapbeállítás

    Idézet sgtGiggsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy korábbi hozzászólásom idézném, mert szerintem a te problémádra is ez lehet a megoldás:



    Annyival kiegészíteném, hogy a TR esetében az xinput9_1_0.dll a megfelelő fájlelnevezés.





    Oké ezzel megvagyok érzékeli hogy átneveztem csak a lövést meg a jobb analogkar(kamera)t ha lefelé tolom akk balra vissz meg a többi se arra amerre szeretném.... esetleg ha eltudnád küldeni a te beállitásod hátha jobb lenne vagy valami

    skypen elérsz: visualmetinstudio

    köszi a segitséget!

  3. #3
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet TheSukix3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Oké ezzel megvagyok érzékeli hogy átneveztem csak a lövést meg a jobb analogkar(kamera)t ha lefelé tolom akk balra vissz meg a többi se arra amerre szeretném.... esetleg ha eltudnád küldeni a te beállitásod hátha jobb lenne vagy valami

    skypen elérsz: visualmetinstudio

    köszi a segitséget!
    Itt az enyém (RumblePad2):
    x360ce.zip

  4. #4

    Alapbeállítás

    köszi de ezzel nem működik a kamera se nekem Speed linkes xbox 360 kinézetü karom van...

    esetleg még az jó lenne ha elmondanád melyik a lövés meg stb akkor betudnám állitani.....
    és azt nem tudod hogy nekem alap beálitás a kontrol még is amikor lövök a survival inscrot is bekapcsol a Q-ra nem reagál mutliplayerbe f el nem baráthoz megy bázishoz [e]: hiába nyomom nem jön ki a fegyvercserélő ablak ha más updatet teszek bele normálisan megy de akkor meg nem talál meccseket:S
    Utoljára módosítva: zsolt által : 2013-04-02 14:12 Oka: dupe

  5. #5

    Alapbeállítás

    Idézet TheSukix3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tessék itt a link:

    http://forums.eidosgames.com/showthr...#Research_Base

    itt tudsz letölteni mentéseket 1%-onként.
    mentsd oda ahova telepitetted a játékot->azonbelül save(mappa)--> ide behelyezed és nevezed át pl.: save2-re! így majd ha elinditod a játékot a cuntionuesbe a save2 re kattintva betölti!
    remélem tudtam segiteni
    A Tom Raiders mappámba nincs save mappa.... merre lelhetem a gépen?

  6. #6

    Alapbeállítás

    Idézet eveke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Tom Raiders mappámba nincs save mappa.... merre lelhetem a gépen?
    "Program Files" ("Program Files x86", ha 64 bites Windowst használsz) "Steam" mappa, azon belül "userdata" de ennél közelebbit már nem tudok mondani így hirtelen.

  7. #7

    Alapbeállítás

    Idézet sgtGiggsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Program Files" ("Program Files x86", ha 64 bites Windowst használsz) "Steam" mappa, azon belül "userdata" de ennél közelebbit már nem tudok mondani így hirtelen.
    Még a régebbi 32 bites

  8. #8

    Alapbeállítás

    Idézet eveke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még a régebbi 32 bites
    Akkor Program Files azon belül Steam, azon belül userdata

  9. #9
    Kitiltott
    Csatlakozott
    13-01-16
    Hely
    Dragon's triangle
    Üzenetek
    235
    Gamer ID-k

    Gamertag: TheTombGamer

    Alapbeállítás

    Idézet eveke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még a régebbi 32 bites
    Vagy ha kalózkodtál akkor Windows key + "r" %appdata% majd azon kívül local, SKIDROW.

  10. #10

    Alapbeállítás

    TheSukix3!!!

    Semmi kifogásunk, ha idegen linkeket nyomsz be.
    Feltéve, ha az nincs meg nálunk.
    De ha m,ár idejöttél, vedd a fáradtságot, és a mi linkünket szúrd be, ha már egyszer annyit dolgoztunk vele.
    Jó?

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •