Oldal: 6 / 48 ElsőElső ... 4567816 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (477) összesen

Téma: Elakadások, segítségek

  1. #51

    Alapbeállítás

    megcsináltam,végigjátszottam

    sikerült, én voltam a vak,most játszottam végig,köszi

  2. #52

    Alapbeállítás Tomb Raider 2013 végigjátszás

    Hellosztok

    Én a második pályánál tartok, az özikék szaladgálnak, és fullra felvettem nyilakat.
    Ezen a fórumon láttam egy animációt, amint a vízesésnél, felvesz valamit aztán bemegy egy barlagba ismét.
    Azt a vízesést megtaláltam és én is felvettem de nem tudok tovább menni.
    Kérdésem az lenne, hogy az őzikés részről hogyan tudok tovább menni a barlagba, majd a farkasos részhez ?

    A választ előre is köszönöm.

    Üdv : kara

  3. #53

    Alapbeállítás

    Sziasztok

    Köszönöm a tanácsokat, Kiderült hogy a lengyel kód ami bent volt a tokban nem jó. De most már feltettem és vígan játszok vele.
    Kaptam hozzá DLC kódokat csak rá kell jönnöm hogy tudom aktiválni .

    Idézet Géé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az igen, hol vásároltad a játékot?

    Azzal a kóddal próbálod ami főlé oda van írva magyarul, hogy "STEAM REGISZTRÁCIÓS KÓD" ?
    (bocs a hülye kérdésért, de az enyém is tele volt kódokkal, ha nem nézek rendesen körül benne, akkor én is rossz kódot használtam volna.)

    Amúgy szerintem az üzletnek vissza kellene vásárolnia a játékot! Főleg ha rendelted webshopon keresztül, 8 napon belül visszaviheted és vissza is kell venniük! vagy kicserélni!

  4. #54
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    Idézet Zalana eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ....Kaptam hozzá DLC kódokat csak rá kell jönnöm hogy tudom aktiválni .
    Igen ezzel nekem is problémám volt, de itt segítettek.
    A Steam programban legfelül ... Games (menü) -> Activate a Product...
    tehát ugyan úgy mintha egy új játékot regisztrálnál.

  5. #55

    Alapbeállítás

    kara!
    Gyilkolj le legalább egy szarvast. Fejlövésből egy is elég. Majd menj vissza oda, ahol a tábortüzet raktad. Miután ettél, ittál, pihentél, menj vissza a házhoz, aminek a tetejéről elérted az íjat. Ott kinyílt az ajtó, az vezet tovább.

  6. #56

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kara!
    Gyilkolj le legalább egy szarvast. Fejlövésből egy is elég. Majd menj vissza oda, ahol a tábortüzet raktad. Miután ettél, ittál, pihentél, menj vissza a házhoz, aminek a tetejéről elérted az íjat. Ott kinyílt az ajtó, az vezet tovább.
    Köszönöm Továbbmentem.

    Üdv: kara

  7. #57
    Archeológus TranSam logója
    Csatlakozott
    12-08-08
    Hely
    Debrecen
    Üzenetek
    227

    Alapbeállítás

    Idézet Anikó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is a farkasokkal bajlódom, már 1 napja, de a Nixios videójában úgy láttam, nem is muszáj velük küzdeni.

    Amúgy egy fán láttam kötelet, de hiába nézegettem nem lehetett azt levenni, honnan kell kötelet szerezni?
    Szerintem kérdezd Mephizto12-t. Nagyon otthon van farkasban, meg kötözésben! ;-)

  8. #58
    Történész Anikó logója
    Csatlakozott
    11-02-22
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    83

    Alapbeállítás

    Én bejutottam egy barlangba, és nem tudok tovább menni, mert jön egy farkas, hiába nyomom a nyilakat, meg az E-t nyakon harap. Töltényem már nincs, és nyilam sincs. Van erre valami taktika?
    „Olyan világosan beszélek, hogy kiolthatod a lámpákat, ha én éjjel megszólalok!”:D

  9. #59
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    Az lenne a kérdésem, hogy visszaléptem a "mountain village" pályára mert volt egy olyan szakasz ahol nem jártam, de úgy látom hogy ott kötéllel ellátott nyilat kellene kilőnöm amit még egyenlőre nem tudok. ha minden igaz? Tehát később kellene ide visszatérni?

    Idézet Anikó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én bejutottam egy barlangba, és nem tudok tovább menni, mert jön egy farkas, hiába nyomom a nyilakat, meg az E-t nyakon harap. Töltényem már nincs, és nyilam sincs. Van erre valami taktika?
    Ezek a videó bejátszásos gomb nyomkodós részek (van neve is amúgy, csak most hirtelen nem jut eszembe), sokszor nem csinálják azt amit kéne.
    Na ott pl. ahol most te is jársz én is sokszor meghaltam (a farkasnál a barlangban) hiába nyomtam a megfelelő gombot, nem csinálta, néha igen, de néha nem. Gyorsnak kell lenni... valamikor meg pontosnak aztán egyszer csak megcsinálta...
    De már majdnem megőrültem én is (szerintem ezeket a részeket kicsit elrontották)...
    Utoljára módosítva: Géé által : 2013-03-08 23:25

  10. #60

    Alapbeállítás

    Én most egy nagy emberel kell, hogy küzdjek. Meglövöm a kijelölt helyen, majd amikor ismét interakciót kell csinálni a csákánnyal akkor megnyomom a gombot, de nem reagál. Ilyenkor mit kéne tennem? ×d (Ja és kicsit laggol a játék, de nem vészesen)

Oldal: 6 / 48 ElsőElső ... 4567816 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •