Oldal: 21 / 23 ElsőElső ... 111920212223 UtolsóUtolsó
Eredmény: 201 - 210 (225) összesen

Téma: Vélemények

  1. #201
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    A TR4-el nem is kell bajlódni felteszed s megy....Csak 1 jó gép kell hozzá, meg 1 jó verza:P
    S a TR2 is.........Hát ha nem kell bajlódni vele, akkor simán megéri.....
    És szép munka az oldallal a sound track-ok nagyon jó 5-letek voltak
    "Need doctor bad..."


  2. #202
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Semmiben nem értek egyet veled tombraidermaster1996!
    De az nem lényeg, újabban másképp látod a dolgokat.
    Szrtm igenis megér a három rész 2 400Ft-ot, főleg, hogy hibátlan a telepítője, a TR1-el sem kell csinálni semmit.
    De hát ez meg az én véleményem.
    Hát úgy megéri, ha olyam, mint amilyennek mondod. De akinél nincs pénze rá meg lassú a netje meg lebontogatós, annak nem nagyon éri meg. Amúgy digitális formában fizetősen nem töltöttem le semmit, mert óckodok tőle, azt sem tudom hogy kell, mint kell, hitelkártyám nincs meg nem bízok benne. Hogyis mondjam attól félek, hogyha elkezdem letölteni, megszakad, vehetem meg újból... Vagy ez enm úgy van? Ha van pénzem, inkább megveszem dvd-n vagy cd-n vagy ha nincs pénzem akkor warez... Steamtől meg ezektől fhosok mint állat.
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

  3. #203

    Alapbeállítás

    Idézet tombraidermaster1996 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha nincs pénzem akkor warez... Steamtől meg ezektől fhosok mint állat.
    Akkor meg ne alkoss véleményt egy maradandó fórumban. Itt, ha nem tudnád, nincs, nem lehet warez. Ennyi!
    A pénzt meg ki-mire költi. Van aki okostelefonra pár tízezret, de 2000 nincs a TR-re. Ez is ennyi!

    És képzeld, úgy adtam ki érte pénzt, hogy ennyiszer már megvan: http://treditor.hu/trle/tombraiders/...big_cuccai.htm
    A telefonom viszont Nokia C2-es.
    Utoljára módosítva: OBig által : 2012-07-21 19:13

  4. #204
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Én nem arra mondom. Meg tudom, hogy meg van többször is neked. Nekem meg van az anni amit eredetiben vettem bö 4 éve már pcdome-ról meg van egy gyűjtői undim amit egyszer karácsonyra hagytam. De ha olvastad volna a többit is, akkor láthatnád, hogy miért óckodok a digitális letöltéstől, amúgy meg nekem is keservesen összekuporgatott pénzből van a telefonom, azelőtt egy ősrégi sharp gx17-em volt. NEM VAGYUNK GAZDAGOK, SŐT MINDIG NÉLKÜLÖZNÜNK KELL, MERT A SZÜLEIM NAGYON KEVESET KERESNEK, JÓHOGY NINCS PÉNZ MEGVENNI A KEDVENC JÁTÉKOMAT! Amúgy sokszor én is örülnék neki, ha megtudnám venni a TR-eket, de nincs pénz, számomra még kétezer forint is soknak számít, mert zsebpénzt sem kapok. Konzolom sincs, semmim szinte, a gépem is ősrégi, szaggat rajta minden, de nem vágyók jobbra, mert tudom, hogy nincs pénzünk, szóval ennek is örülök ha van... Nincs szinte semmim, félek mindentől, szóval nem akarok összeveszni senkivel sem, főleg meg Veled nem OBig! SAJNÁLOK MINDENT AMIT MONDTAM, DE HA NINCS PÉNZ AKKOR KÉTEZER FORINT IS SOKNAK SZÁMÍT. Szóval annak is örülök ha ennyi mindenem is van, és hálás vagyok az Úrnak, hogy ennyi mindenem is lehet. NEM VÁGYOK SEMMIRE, CSAK BARÁTOKRA. Ez meg megérthető.

  5. #205

    Alapbeállítás

    Te nem azt írtad kedves Mester, hogy nincs pénzed, hanem véleményt alkottál emígy: "Viszont én drágának tartom az a 9 dolcsit érte... "
    Ha úgysem akarod megvenni, miért beszélsz le róla másokat is?
    No nekem meg ez a problémám.

  6. #206
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Nem mindenkit beszélek le, ez csak az én véleményem szóval le lehet tojni amit én kis szaros kölyök írok. De arra nem kaptam választ hogy hogy működik ez a digitális letöltéses izé. Android alkalmazásoknál tudom, hogy lehet folytatni ha nem sd datás mert ha olyan akkor az alkalmazást folytathatod, de ha az sd datát tölti, ott nem tudod folytatni, itt nem tudom hogy megy... De amúgymeg nem bízok semmi ilyen kiadóban. Mivelhogy lehet bennük egy hátsószándék is, hogy hehe ezzel szívnod kell és csak a zsebünket táplálod tehát jól átvertünk. De amúgy ha ez a baj, tilts ki vagy eltűnök én magamtól, örökre és többet a fene se hall rólam, úgy is mindenki gyűlöl a fórumon... Szóval tök mind1. Nem érdekel semmi.
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

  7. #207
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    jó lett az új dizájn
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  8. #208

    Alapbeállítás

    Nagyon tetszik a honlap új fejléce!^^ Nagyon klassz!

  9. #209

    Alapbeállítás

    Mielött rátaláltam az oldalra több Tomb Raider oldalt néztem de mind közül ez a legnaprakészebb és minden szempontból a legjobb.Köszönet érte.Szuper az oldal

  10. #210
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    jó ez az ünnepi fejléc
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

Oldal: 21 / 23 ElsőElső ... 111920212223 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •