Oldal: 16 / 23 ElsőElső ... 61415161718 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 151 - 160 (224) összesen

Téma: Trófea Topic

  1. #151

    Alapbeállítás

    Daoine Sidhe-Hill House

    Ez egy régi pálya, de remek! Egy elhagyatott, kísérteties kastélyban bolyongunk, a 4 secret megszerzése igen bonyolult, főleg a 3.secret-é. Ajánlom!


  2. #152

    Alapbeállítás

    Mi ez?????

    Na de srácok, engem kihagytok a tutiból????

    Matie Drága, új pálya? És hol lelhető fel ez?

    Kérek én is belőle...

  3. #153

    Alapbeállítás

    Hát ez a találkozósok kiváltsága volt, de persze Matie-tól függ.

  4. #154

    Alapbeállítás

    Sweet-Winston in Trouble

    Nemszeretem karácsonyi pálya ez. Winston beszorul egy ajtó mögé, ki kell szabadítanunk, ezt úgy tudjuk megoldani, hogy a házban fellelhető összes kandallóba begyújtunk. A Fáklyát megszerezve tudjuk ezt megoldani, módszeresen bejárva a házat. Idegesítő tömbtologatásokban lesz részünk, hogy hozzáférjünk kapcsolókhoz vagy kulcsokhoz, majd újabb tömbtologatások, a játék nagy részét ezek az idegesítő feladatok teszik ki. Kismilliószor vissza kell térnünk bizonyos helyekre, unalmas futkározás, bolyongás jut nekünk, hogy mire végre sikerül szerencsétlen inasunkat kiszabadítani, megnézhessünk egy bejátszást a karácsonyfáról, meg az ajándékokról. Nem ajánlom senkinek....

    Utoljára módosítva: baal által : 2017-12-31 16:02

  5. #155

    Alapbeállítás

    Will Gell-Return to the Trench

    Nem rossz pálya, bár, néhol elég sötét, elkél a fáklya. Néhány helyszín ismerős lehet a készítő korábbi pályáiból. Ellenfél rengeteg van, ninják, fegyveresek, skorpiók, denevérek, múmiák, de fegyvert és lőszert is találunk bőven, valamint 4 secret is fellelhető. Motorozni is kell, elüthetünk sok fegyverest, ez megkönnyíti dolgunk.
    Utoljára módosítva: baal által : 2017-12-31 16:00

  6. #156

    Alapbeállítás

    Blacksheep-The Thing in the Cellar

    Szeretem a nehéz pályákat, itt is van pár izzasztó momentum. Létezik egy Revised Version is a pályáról, majd ránézek arra is. Jó volt, nekem tetszett.

    Utoljára módosítva: baal által : 2018-01-02 09:24

  7. #157

    Alapbeállítás

    Egy kis kedvcsináló néhány pályához, amiket nemrég fejeztem be. Statisztikát nem tudok mutatni, mert már letöröltem.

    Raymond-The Ordeal in the Shadow of Death:

    Ez a pálya valami elképesztő, véleményem szerint benne van a legnehezebb szerkesztett pályák top5 listájában. Csak hardcore és megszállott játékosoknak ajánlom, de nekik nagyon!

    3 pálya, mindet bejárjuk többször. Itt minden padlólapnak szerep jut, van belőlük bőven, van, ami időre nyit ki valamit, van, ami súlykapcsoló és csak a motorral ráhajtva tudjuk aktiválni. A fáklya és a motorkerékpár fontos szerephez jut, a fáklyát pl. MINDEN pályán használni kell, állandóan magunkkal kell cipelni. Az ellenfelek száma minimális, nem is rajtuk van a fő hangsúly, ellenben a szerkesztő beletett még egy extra kihívást is a játékba, mégpedig azt, hogy nem muszáj lelőni egyiket sem, csapdába lehet csalni mindet, természetesen, így extra nehézségekben és idegeskedésben lesz osztályrészünk. Például rögtön a második pálya elején találkozunk egy óriáspókkal, lelőhetnénk, semmi gond... De be is zárhatjuk, néhány sakált és egy óriásbogarat pedig a karmaiba terelhetjük, majd elintézi helyettünk a piszkos munkát. Secret nincs a pályán, ellenben találhatunk koponyákat, Emerald, Silver és Golden Skullok..27 található a játékban, ezek megszerzése is piszok nehéz, összetett és bonyolult. Nagy kedvencem lett ez a pálya, csak sajnos egy bugba is belefutottam, beszorultam egy kis szobába, az egyik időre záródó rács mögé, az egyik Skull megszerzése kapcsán. Ezt leszámítva zseniális ez a pálya.

    Raymond-The Copacahuana Idol (Normal Version):

    Fantasztikus! BtB 2008-as pályának készült volna, gondolom, csak nem készült el vele időben Raymond...tehát, a helyszín Peru. Ellenfélből nem sok akad, pár raptor és néhány bennszülött harcos, de ezek inkább csak dísznek vannak, nem a harcon van a fő hangsúly. Elképesztően nehéz csapdák, rejtvények, 6 megszerezhető secret fűszerezi ezt a pályát, de Raymond-ot ismerve bizony nem lesz egyszerű dolgunk. Kezdő játékosoknak nem ajánlom!

    Raymond-The Copacahuana Idol (Expert Version):

    Itt a készítő rátett még egy lapáttal. Itt már 9 secret van, természetesen megszerezni őket nem könnyű mutatvány. A helyszín ugyanaz, mint a normál változatban, csak plusz csapdák, feladatok várnak ránk, nehezebbé téve amúgy sem könnyű játékot.

  8. #158
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Idézet baal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi ez?????

    Na de srácok, engem kihagytok a tutiból????

    Matie Drága, új pálya? És hol lelhető fel ez?

    Kérek én is belőle...
    Még csak az első pálya van kész belőle, de ha érdekel, elküldöm szívesen

  9. #159

    Alapbeállítás

    Ez a Protected by the Dead, ha nem tévedek. Naná, hogy érdekel.

  10. #160

    Alapbeállítás

    Lara Croft-Stranded (Gestrandet)

    Lara Croft (Nerkan) legelső pályája volt ez. A Csendes-óceáni szigetvilág a helyszín ennek a 2 pályából álló kalandnak. Az első pálya sajnos elég bugos, az óceánban úszkálva sajnos sokszor lefagy a játék, valamint a sötét labirintusban sem működik a fáklya. Nem lenne amúgy rossz kaland, bemutatkozó pályának főleg, csak sajnos a rengeteg bug tönkreteszi a játékélményt.

    Utoljára módosítva: baal által : 2018-01-06 09:00

Oldal: 16 / 23 ElsőElső ... 61415161718 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •