Oldal: 4 / 12 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (116) összesen

Téma: Tomb Raider Middle of Nowhere XMAS

  1. #31
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    508
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet tombraidermaster1996 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Értem, megcsinálom. jégcsapot megpróbálok szerezni. A dombokat, meg amiatt nem szeretném beletenni, mert inkább csak vizesmedencék vannak mindenhol. A medve dolgot meg kijavítom még.
    Ebben van jégcsap ^^
    http://www.trsearch.org/Items/2496
    Utoljára módosítva: Crash82 által : 2011-12-11 10:55

  2. #32

    Alapbeállítás

    Idézet tombraidermaster1996 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Értem, megcsinálom. jégcsapot megpróbálok szerezni. A dombokat, meg amiatt nem szeretném beletenni, mert inkább csak vizesmedencék vannak mindenhol. A medve dolgot meg kijavítom még.
    remélem azért nem vetted okoskodásnak csak próbálok segíteni, 4 éve szerkesztek talán nem beszélek hülyeségeket

    hát ha csak medence van körülötte akkor is lehetnek dombok h ne legyen egyhangú a terep de te tudod

  3. #33
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Rendben, nem veszem okoskodásnak, nyugi. nem vagyok olyan sértődős. viszont a jégcsappal annyi a bajom, hogy csúnyán mutatnak, néztem most a le-ben. A mackótestvérnek van barlangja, a sok ammot törlöm, mert nem lesz állatharc, csak az az egy medve. Azt meg 4 lövéssel revolverrel megölöd simán.

  4. #34

    Alapbeállítás

    Idézet Crash82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    OBig: Ha...még mindig kötekedsz? édes ^^
    Persze, ült a dolog itt is. De nemcsak, és főleg nemcsak eme authorról van szó.
    A rosszindulat rossz irányba visz kedvesem. Én ha jól emlkezem támogattalak egy darabig. Nem is akárhogy. De ha letojod a fát, amin ülsz, szros leszel, hidd el, előbb-utóbb.
    ---------------
    Más:

    tombraidermaster1996, Valahogy juttasd el nekem a pályádat, a többit megoldjuk. Fordíts figyelmet a "Readme"-nak. Ha nemtod mit kell tartalmaznia, elmondom én, vagy Roli.

  5. #35
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Valahogy megpróbálom eljuttatni valamikor még karácsony előtt. A README-t meg nem tudom, hogy mit kellene, hogy tartalmazzon. Amúgy annyit szeretnék kérdezni, hogy ha az audiópackot külön teszem fel, akkor tudod nekem egyesíteni, ha szépen megkérlek? Külön van az audió és a pálya. Amúgy van indító exe, van nextgen.dll is, title(saját készítés) és uklogo hozzá.

  6. #36

    Alapbeállítás

    Persze, megoldjuk az egyesítést.

    A Readme fontos. Már csak azért, hogy ne vádolhassanak lopással. Tartalmazni kell, úgy nagyjából, kitől milyen objekteket, textúrákat, zenéket vettél át. EZ NAGYON FONTOS!!!
    Aztán tartalmazhatja a pálya tesztelőket. Nekik fontos szerepük van. Ha nem találják meg a bugokat a pályán, hát az az Ő felelősségük. Tehát nem mindegy, kivel tesztelteted a pályádat.

    Tartalmazni kell még a pálya Sztoriját. Bármi lehet, de legyen.

    No és persze a Te nevedet, amit megjeleníteni akarsz, az elérhetőségedet is esetleg. Emilcím.

    FONTOS, hogy mi kerüljön be az adatbázisba. Pölö: Titak, az egyik legnagyobb pályakészítő oldala: http://www.trle.net/sc/authorfeatures.php?aid=355
    Tehát:
    name:
    country/city:
    author interview:
    birthday:
    occupation:
    hobbies:
    homepage:
    email:

    No egyelőre ennyi.
    De fontosak ezek, mert ezzel kerülsz be a hallhatatlanok közé, a pályakészítőkhöz.

  7. #37
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Értem. Csak egy a bökkenő, nem tudom az objektkészítők nevét már, az nem elég, ha mindegyiküknek megköszönöm egybe?

  8. #38
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    508
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Persze, ült a dolog itt is. De nemcsak, és főleg nemcsak eme authorról van szó.
    A rosszindulat rossz irányba visz kedvesem. Én ha jól emlkezem támogattalak egy darabig. Nem is akárhogy. De ha letojod a fát, amin ülsz, szros leszel, hidd el, előbb-utóbb.
    ---------------
    Más:

    tombraidermaster1996, Valahogy juttasd el nekem a pályádat, a többit megoldjuk. Fordíts figyelmet a "Readme"-nak. Ha nemtod mit kell tartalmaznia, elmondom én, vagy Roli.
    Hah..na erre inkább nem is mondok semmit xD
    Vedd észre magad...ennyit kérek

  9. #39
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Idézet Crash82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hah..na erre inkább nem is mondok semmit xD
    Vedd észre magad...ennyit kérek
    Crash most nem azért de elég gyerekesen viselkedsz!
    Hidd el, hogy amit OBig mondott az elöbb utobb bekövetkezik e miatt!
    Még 1 veszekedés és kitiltás már neked sem kéne gondolom......
    Neked annyoi a bajod, hogyha nem neked van igazad, akkor másnak sem lehet, úgymond ''harcolsz az igazadért'', de ez elöbb utobb aa sirba fog vinni.
    Nem vagyok ellened ne hogy azt hidd, de ez mostmár mégiscsak sok!

    Nem akartam offolni sajnálom!!Na írjunk a témába illöt is:Hajrá!!!Ne add fel, szerintem jó lessz, és a demot, azt szívesen kiprobálom!!
    "Need doctor bad..."


  10. #40
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    508
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Bocs ilyen vagyok...ezen nem lehet segíteni...
    És marhára lexarom az olyanokat mint OBig vagy aki csitítani próbál...
    Én inkább már nem is mondok semmit már egy szót mondok és már megint én vagyok le****va -.-"
    itt meg sem lehet szólalni komolyan

    szerk.:
    Ja meg pluszba:
    NEHOGY TI MONDJÁTOK MÁR MEG HOGY NEKEM MIKOR LESZ VÉGEM MEG HOGY...
    azt hiszi OBig hogy ehhez is joga van...aztán majd meglátjuk kinek lesz vége rendben? -.-

Oldal: 4 / 12 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •