Oldal: 7 / 9 ElsőElső ... 56789 UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (85) összesen

Téma: Tomb Raider - The Crystal Skulls

  1. #61
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Lesz miért várni a decembert!
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  2. #62

    Alapbeállítás

    Most vittem végig a Crystal Skulls 1.et (kicsit megkésve, de jobb később, mint sohe nem? )gratulálok nagyon szép munkát végeztetek a végén a gyémántok összegyűjtése számomra nagy kihívás volt nagyon élveztem az egészet Nagyon várom a folytatást

  3. #63

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Nagyon-nagy gratuláció Matie és Bradley a munkátokért, vérprofi munka. Jómagam még nem játszottam az új demo-val, ha egyáltalán elérhető valahol, de a video-ból ítélve zseniális!

    További sok sikert és szenzációs pályákat kívánok, Nektek és a többi author-nak, a magamfajta egyszerű játékosoknak nagy örömet okoztok!

    Köszönjük!

  4. #64
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Alig bírok magammal már nagyon kíváncsi vagyok a 2. részre
    Addigis megint kijátszom az első részt
    Ja és Matie végre kiviszem a btb-s pályád
    Utoljára módosítva: Caroline által : 2014-01-02 13:44
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  5. #65

    Alapbeállítás

    Matie!

    A motorcsónakos pálya ott ér véget, ahol kiérek a tengerre? Mert nincs végkapcsoló. És azon a pályán ugyi nincs secret?

    A másik két pályán meg 2 secret van az elsőn, és 1 a másodikon? És a Vanuatu Key hova kellett volna?

  6. #66

    Alapbeállítás

    Mi van Máté? Elvesztél?

  7. #67

    Alapbeállítás

    Hát Matie, sajnálom, le vagyok sújtva, hogy nem is ragálsz az írásomra, már több mint egy hete.

  8. #68
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Elvesztem... a tankönyvek között kell keresni valahol. Sajnálom, válaszoltam volna hamarabb is, csak a vizsgák tépték az idegeimet.

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A motorcsónakos pálya ott ér véget, ahol kiérek a tengerre? Mert nincs végkapcsoló. És azon a pályán ugyi nincs secret?

    A másik két pályán meg 2 secret van az elsőn, és 1 a másodikon? És a Vanuatu Key hova kellett volna?
    Az a pálya nem kéne, hogy benne legyen. Technikailag 2 részből áll, az első pálya folytatása, de menüből külön elindítva meg a játék vége. Az még befejezetlen, tehát végkapcsoló sincs, azt nem szántam a demo részének, véletlenül maradt így a menü.
    És igen, első részben 2, másodikban 1 secret. A Vanuatu Key később kell majd, nem ezeken a pályákon.


    És nagyon-nagyon köszönjük a lelkesedést!! Vizsgák végre letudva, igyekszünk mostmár majd azzal a 2. résszel.

  9. #69

    Alapbeállítás

    Köccc. No akkor ezek szerint kivégeztem. Nekem nagyon tetszett, a pár szívás ellenére is. Annyi kell bele.

  10. #70

    Alapbeállítás

    Látom, nagyon tudtok, senki nem akadt el sehol.
    bezzegén.
    No, a 3.pályán vagyok, ha segítség kell, csak sikítsatok.

Oldal: 7 / 9 ElsőElső ... 56789 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •