Oldal: 15 / 16 ElsőElső ... 513141516 UtolsóUtolsó
Eredmény: 141 - 150 (151) összesen

Téma: Tomb Raider 2 + The Golden Mask

  1. #141

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni srácok! Az a problémám, hogy win 7 alatt a TR2 audio hangja nem működik jól. (Nem az EVM-es, azon abszolút nem működik ugye...) Ami azt jelenti hogy ha játék közben elindul valami zene és ha nyomsz egy esc-et mondjuk medikus csomag vagy bármi miatt és visszalépsz a játékba megszűnik a hang. Aki tudja rá a megoldást kérem írja meg! Köszi előre is és Üdv, Epo

  2. #142
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Szia!

    Ha minden igaz, a magyarítás kijavítja ezt a hibát. Ja és ne nagyon használj régebbi mentéseket, mert néha az is be szokott kavarni az összes verziónak win7-en.

  3. #143

    Alapbeállítás

    Köszi! Nem ment a magyarítással, de a setup-ba játékindítás előtt sikerült beállítani, ha fülhallgatóra rakom...

  4. #144

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni a Tomb Raider 2 egy-két hibájával kapcsolatban. Feltelepítettem Windows 7-re és működik is, de nem tökéletesen. Először is, a zene szaggatottan szól, ami eléggé idegölő tud lenni. A másik probléma, hogy a pályák között, amikor duma van, tehát mikor Lara beszélget a szerzetessel mondjuk, csak zene hallatszik, a beszéd nem. Nyilvánvalóan ez az operációs rendszer hibája, mert még anno 12 éve Windows 98 alatt kifogástalanul működött, de nem tudom, ki lehet-e valahogyan javítani ezeket. Ha igen, és valaki tudja, hogyan kell, és el is mondaná, örülnék neki. A segítséget előre is köszönöm!

  5. #145

    Alapbeállítás

    Tomb Raider 2 Androidra



    Nagy örömünkre, a méltán híres Tomb Raider második része a mai napon megjelent Androidos verzióban is. Ajándékba jár hozzá az alapjáték kiegészítője is - The Golden Mask. A játékhoz minimum Android 4.0-ás verzió szükségeltetik. Letölthető a Google Play áruházában. Jó játékot hozzá

  6. #146

    Alapbeállítás

    Sziasztok! megvan nekem a tomb raider ultimate edition eredetibe. az a gondom, hogy windows 10-et használok, és egyik tr résznél se teljes a kép. csak a klasszikusokkal játszanék. a gépem egy all in one lenovo egybegép.

  7. #147
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia! Az alatt, hogy nem teljes a kép azt érted, hogy látszanak az ablak keretei? Elég gyakori probléma, ezzel a javítással megoldható. (Szerk.: érdemes felrakni a multipatchet is, sok gondot megold)
    Utoljára módosítva: Matie által : 2016-01-10 18:11

  8. #148

    Alapbeállítás

    Köszi a segítséget! ami megvan eredetibe az még így se jó de a gog-os változat az jó lett. azokkal legalább tudok játszani.

  9. #149

    Alapbeállítás

    Sziasztok,

    Nem tudom valaki látta e már, de a Tomb Raider II első cut scene jelenetéből csináltak egy remade változatott. Szerintem dúrván jól néz ki: Gyönyörű, istenem, ha az egész játék ilyen lenne




    Emelett az első két pályát is elkészítették, legend grafikával:

    https://www.youtube.com/watch?v=6sHGoNw2rLY
    https://www.youtube.com/watch?v=IHCrTbXnxwo


    Nem tudja esetleg valaki (mert nem találtam sehol), hogy ezekkel az elkészített pályákkal lehet e valahol játszani?

  10. #150

    Alapbeállítás

    Talán ősszel játszhatunk vele. Mármint a demóval. Talán.
    Itt figyelemmel kísérheted a történteket: http://tombraider-dox.com/

    Mindenesetre nagyobb a remény erre, mint a TR4 felújítására.

Oldal: 15 / 16 ElsőElső ... 513141516 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •