Oldal: 15 / 16 ElsőElső ... 513141516 UtolsóUtolsó
Eredmény: 141 - 150 (160) összesen

Téma: Tomb Raider (2015)

  1. #141

    Alapbeállítás

    Idézet Rumplestillskin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát..nem tudom. Én biztos hogy vennék.
    (Ajaj mindjárt megelőzöl a hszekben ) D
    A játék rajongói vennének jegyet, de egy filmstúdiónak igazából az még kevés. Nézd csak meg pl a Dragon Age: Dawn of the Seeker-t. Ott is egy ismert játékhoz készült CGI filmről van szó, és ők meg sem próbálták vele a mozikat. Ugyanez áll a Resident Evil animációs filmekre. Egyszerűen a nagyközönségnek nem lehet beadni azt, hogy felnőtteknek készülő film céljából a CGI film egyenértékű az élőszereplőssel (mert nem is az) A rajongók szeretik őket, de egy filmstúdió még egy akármilyen nagy rajongói bázisra alapozva sem mer járatlan útra lépni. Ha most csak azt vesszük számba, hogy mindenki, aki megvette a játékot, beülne a moziba, még akkor is olyan nevetségesen alacsony bevételek lennének, amik miatt egy nagy stúdió bele sem fog.

  2. #142
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    ^ Teljesen igaz.

    Spoiler!

  3. #143
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet sgtGiggsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A játék rajongói vennének jegyet, de egy filmstúdiónak igazából az még kevés. Nézd csak meg pl a Dragon Age: Dawn of the Seeker-t. Ott is egy ismert játékhoz készült CGI filmről van szó, és ők meg sem próbálták vele a mozikat. Ugyanez áll a Resident Evil animációs filmekre. Egyszerűen a nagyközönségnek nem lehet beadni azt, hogy felnőtteknek készülő film céljából a CGI film egyenértékű az élőszereplőssel (mert nem is az) A rajongók szeretik őket, de egy filmstúdió még egy akármilyen nagy rajongói bázisra alapozva sem mer járatlan útra lépni. Ha most csak azt vesszük számba, hogy mindenki, aki megvette a játékot, beülne a moziba, még akkor is olyan nevetségesen alacsony bevételek lennének, amik miatt egy nagy stúdió bele sem fog.
    Várom már, hogy a CGI filmek egységnyi játékidőre jutó gyártási költsége nagyjából a mai igényesebb sorozatoké körül legyen.
    Akkor lesz a régebben elkaszált sorozatokat CGI-s felújításának a korszaka.
    A Dark Angel pl. olyan, amit minden ismerősöm - akik látták a sorozatot - sajnálják, hogy véget ért. És 10+ évvel a lezárása után vajmi kevés az esélye, hogy élő szereplőkkel folytatni fogják. De én például azt bírnám, ha animációs filmként folytatnák

  4. #144

    Alapbeállítás

    Hol lehet jelentkezni a főszerepre? Csak vicceltem, nekem is tetszene ha animációs lenne

  5. #145
    Kitiltott
    Csatlakozott
    13-01-16
    Hely
    Dragon's triangle
    Üzenetek
    235
    Gamer ID-k

    Gamertag: TheTombGamer

    Alapbeállítás



  6. #146

    Alapbeállítás

    Ez jó
    Utoljára módosítva: Dodo által : 2013-05-20 09:00

  7. #147
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    A CGI, ha igényes, borzasztó forrásokat emészt fel, pláne ha gyakorlatilag élőszereplős, motion capture-rel (pl Avatár, ott csak a víz effekteken külön animátorgárda dolgozott.) Nem sok értelme lenne úgy megcsinálni, hiszen a játékok lesznek már olyanok. Pl elég egy pislantást vetni erre a hetekben kikerült játékpromóra (LoL), ezt 1 évig csinálgatták, és csak 4 perces...

    A mostani hírekről: Na ez az író nem rossz, legalább pocsék már biztos nem lesz a film.

  8. #148
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Nem azért, hogy ünneprontó legyek, de minek ehhez film? Kész van...

  9. #149

    Alapbeállítás

    Szívem azt mondja,hogy Jolie,de az eszem azt,hogy ne.

    Angelina bármennyire a tökéletes Lara Croft (ki más lenne )
    de kiöregedett a szerepből,arról nem beszélve,hogy már rég nincs abban a kondiban...szerintem már soha nem is lesz.
    (a második filmben is az action jeleneteket ahol nem kellett látszania az arcának,azt mint dublőr csinálta.Ez azért fontos,mert ezzel ellentétben,majdnem mindent ő csinált az első filmben)

    Emma Wattsont én se szeretném...nem a Harry Potter miatt,hanem mert nincs semmi Lara benne.Najó a feneke talán
    Aki jó is lehetne,az Kristen Stewart,neki mindig olyan szenvedő arca van minden filmben...illene a filmhez.De egyébként nincs ötletem.Inkább csináljanak egy animációs TR filmet.olyat,mint amilyen a RE: Degeneration és társai.

  10. #150
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Jézusom, csak Kristen Stewart ne. Még a Hófehér szerepben is olyan furcsa volt, nem tud semmi igazán akciókeményet kihozni. Emma Watson szerintem eléggé hasonlít a felújított fiatal Larához és brit. A smink még csodákra is képes. Ennyi erővel nem is lehetne színésznőt találni, mert akire még rábíznám, az Jennifer Lawrence, de ő most már örökre Katniss marad, ha íjat vesz a kezébe, és copfba fonják a haját Inkább legyen tehetséges a színésznő, mint túlzottan ugyanolyan kinézetű.
    Harry Potterről jut eszembe, hogy amikor Helena Bonham-Carter játszotta el Hermionét, aki Bellatrixnak tettette magát, hát komolyan olyan teljesítményt nyújtott, hogy mintha Emma Watson játszott volna a bőrében. Aki jó, az meg tudja csinálni úgy, hogy eszünkbe se jusson másra gondolni, mint amire kell

    Hja, az lenne a legjobb, egy animációs film, már simán meg tudnák csinálni. Csak nem hiszem, hogy tényleg hozna annyit a konyhára, amennyibe az kerülne, ha igényes.

Oldal: 15 / 16 ElsőElső ... 513141516 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •