Eredmény: 1 - 10 (247) összesen

Téma: Multiplayer

Hibrid nézet

Előző hozzászólás Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Következő hozzászólás
  1. #1
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Berakhattak volna egy számlálót a matchmakingba, hogy hányan vannak online... Vagy bármi hasonló, ami kijelzi az userek számát. Nem csak a meccsben levőket, azokat is, akik csak lobbyban várnak. Szerintem akkor talán kicsit többen lennének, és nem vándorolna percenként lobbyból lobbyba ugyanaz a pár ember.

  2. #2
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    900
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Na ez jó ötlet lenne, mert így nem lehet tudni, hogy pang az egész vagy csak tele van minden meccs és mindenki más vándorol lobbyról lobbyra. Így olyan, mintha kihalt lenne, pedig van meccs, csak nem lehet bejutni, várakozni meg senki se várakozik sokat...

  3. #3

    Alapbeállítás

    Meg meghívni se lehet szinte senkit privát meccsre.......volt hogy elküldtem vagy 50 meghívót,erre 2-en jöttek be,pedig vártam elég sokat a visszajelzésekre.
    Ps3-an amúgy szívesen játszanék bárkivel,e azt veszem észre több a pc-s,meg az x-boxos.....

  4. #4
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    900
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    AFK, vagy épp másik meccsen vannak. Most engem is meghívtak párszor, de kb. egyhez tudtam csatlakozni csak, mert a többinél meccs közepén voltam. Vagy simán nem vettem észre a meghívót. XD Becsatlakozni nem tudsz másokhoz? Steamen van olyan, hogy Join Game, azon keresztül tudsz bejutni a meccsre, ahol játszik az illető, ha van hely.
    Amúgy külföldön úgy látom, hogy a PS3 a legnépszerűbb, itthon sajnos nem tudom...

  5. #5
    Professzor LaraFan61 logója
    Csatlakozott
    12-12-22
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    136
    Gamer ID-k

    Steam ID: dettike28

    Alapbeállítás

    sziasztok, nekem ezt írja ki a multi pedig működik az internetem:The network connection to the sQuare enix has benn lost please check your internet connection.

  6. #6

    Alapbeállítás

    Nekem az a bajom,hogy eljutottam a multiban a 14.szintre(ha jól emlékszem). Egy-két hétig nem játszottam vele és most megint játszottam,de a 0.szintről indultam megint.. Ez mitől lehet? Valakinek előfordult már?

  7. #7
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    Igen nálam is előfordult már csak nem a 14. szinten. hanem level 60 + 20 környékén, kicsit rosszabb. A Steam-en a Tomb Raider felhő szinkronizálást ki kell kapcsolni, ha PC-n játszol, más eszközökön nem tudom megmondani, ez hol van, vagy van e ilyen probléma. De bármikor visszaugorhatsz level 1-re, ha valami hiba lép fel... kicsit ha visszaolvasol #165-ös hozzásólásban már egyszer kifejtettem.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •