Oldal: 93 / 116 ElsőElső ... 43839192939495103 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 921 - 930 (1152) összesen

Téma: Szia Kacsa :-)

  1. #921
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Cindy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na jó.. Most már én is ki akarom próbálni..
    Eddig csak 1 vidit láttam róla azért is ajánlottam hogy ijesztő, de olyan sok jót mondtál róla hogy most már muszáj kipróbálnom..xD
    Na, Cindy, most nagyot csalódtam benned.
    Még ki SEM PRÓBÁLTAD?!?! neked, aki a legnagyobb horroros vagy?
    huhh, neked aztán tényleg muszáj.
    Anything could happen
    And it will

  2. #922
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    akinek Windows 7-e van, annak szól ez a hsz
    csináltam egy Hydrophobiás Win7-témát, sztem nagyon klassz lett, egy csomó kép van benne, 10 mp-ként változik
    http://www.mediafire.com/?0ive79u2mwsfssy
    Anything could happen
    And it will

  3. #923
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    akinek Windows 7-e van, annak szól ez a hsz
    csináltam egy Hydrophobiás Win7-témát, sztem nagyon klassz lett, egy csomó kép van benne, 10 mp-ként változik
    http://www.mediafire.com/?0ive79u2mwsfssy
    Leszedem remélem jó nagy képeket raktál bele
    Szerk majdnem akkora mint a felbontásom xD

  4. #924
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    örülök, hogy tetszik amúgy nekem 1024x768-on van, ez a monitorom maximuma (kicsike, bizony), de mivel a Windows 7-en már van egy Kitöltés nevű háttérkép-elrendezés, nekem is jól néz ki
    Anything could happen
    And it will

  5. #925
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    http://m.uk.ign.com/articles/1212693
    8a 10ből.
    sztem jövő tavaszra (de sztem hamarabb) már biztosan jön egy bejelentés a DEDtől, jön a Hydrophobia 2 ha jön boxra, akkor megveszem, de ha csak PCre és PS3ra jön, akkor sztem rossz kisfiú leszek.
    Anything could happen
    And it will

  6. #926
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Robbie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hogy lehettek ilyen fanok?
    hááát ez az... kezdek "kiszeretni a TR-ből"... már a TR9 sem érdekel annyira... nem kellett volna a Crystalnak a Trailer után ilyen sok infót kiadnia, lassabban kéne, hogy fenntartsa az érdeklődést.
    Anything could happen
    And it will

  7. #927
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hááát ez az... kezdek "kiszeretni a TR-ből"... már a TR9 sem érdekel annyira... nem kellett volna a Crystalnak a Trailer után ilyen sok infót kiadnia, lassabban kéne, hogy fenntartsa az érdeklődést.
    Én még mindig imádom
    Hiába, hogy Amnesia-át, Resit vagy Left4Dead-et is játszok, mellette ez a megszálottság még megmaradt
    Abban viszont eggyet értek, hogy túl sok infót adtak ki, igy már szinte mindent tudunk, így már amikor kiadják a játékot már nem lessz ojan nagy sikere.
    De viszont azt nem értem, hogy az elején már mennyire kapáloztunk, hogy aggyanak már hírt rolla, és mikor már adtak, akkor máris kiábrándultatok(1 páran)a TR-böl, hogy van ez??
    Jó értem 1 kicsit túloztak, de azért ezt már mégiscsak nem tudom felfogni...
    "Need doctor bad..."


  8. #928
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hááát ez az... kezdek "kiszeretni a TR-ből"... már a TR9 sem érdekel annyira... nem kellett volna a Crystalnak a Trailer után ilyen sok infót kiadnia, lassabban kéne, hogy fenntartsa az érdeklődést.
    Sztem nem az infók miatt van... pont amiatt van az érdeklődés, az igérgetés meg az infók....
    most vagy csak ideigelnesen ábrándultál ki , pont azért mert NINCS semmilyen infó/kép/vidi ami lázban tartana, vagy kezdesz teljesen kiszeretni ennek több főbb oka lehet : 1.számú kezdesz felnőni nem érdekelnek az ilyen szarok már,
    2, Jöttek uj dolgok az életedbe amik lekotnek és elveszik a figyelmed
    3, Unod már, mer télleg van 8 rész, 5 részen és 3 kiegen keresztul ugyanazt adtak, aztan adtak egy újat ami fos volt, majd megint jött egy
    teljesen új ami tartott 3 részig amik megint csak szarok voltak, és megint ugyanazzal a motorral fog jönni, TR szériában de télleg nincs már semmilyen újitás, lehúznak még róla pár bőrt aztán ennyi vége lessz sztem....
    Utoljára módosítva: horus által : 2011-11-22 20:33

  9. #929
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De viszont azt nem értem, hogy az elején már mennyire kapáloztunk, hogy aggyanak már hírt rolla, és mikor már adtak, akkor máris kiábrándultatok(1 páran)a TR-böl, hogy van ez??
    tudod Iza, amikor az ember nem tud valamit, mindenáron meg akarja tudni.
    amikor meg már tudja, akkor már nem is érdekli annyira.
    ez egy tipikus emberi gyarló tulajdonság. majd rájössz.
    Idézet horus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de télleg nincs már semmilyen újitás, lehúznak még róla pár bőrt aztán ennyi vége lessz sztem....
    végül is, ha azt nézzük, semmi sem tart örökké... egyszer mindennek vége lesz, és a TR igenis elég sokáig húzta, és már többször volt a csőd szélén.
    bele kéne törődni, de annyira nem megy annyira a szívemnhez nőtt... de fel kell nőni, a dolgok elmúlnak, megy tovább az élet...
    ez ANNNNNNYIRA SZ@R aztán majd amikor meghalok, a következő ember hogy gondolkozik? így?
    néha azt gondolom, az embernek túl szánalmas az agya, hogy ennyire sajnáltatja magát, vagyis az életét.

    nem tudom, hogy értitek-e, mire célzok... az emberiség örök problémájára, az elmúlásra.
    ezen aztán el lehet gondolkozni. csak nézzük meg, mennyi vallást találtak ki az emberek, és ott van a menny, a pokol, a túlvilág, a reinkarnáció.... ez mind-mind azért van, hogy az ember ne féljen a haláltól.
    Anything could happen
    And it will

  10. #930
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    De akko lenne "sikeres" halála TR-nek hisz mi ez már.. Csak bőrhúzás, a TR9et is annak tartom már de annyira... az 5 is bőrhúzás volt már csak... fanok rontották el, akkor nem kellet volna nyagatni őket hanem hadni békében nyugodni Larácskát, ... Adják ki a sorra a sok szart csak azért hogy nekik legyen egy kis plussz pénz, majd ha 1x vége lessz a legtöbb ember úgy fog emlékezni a TR-re h húúú de szar játék volt...

Oldal: 93 / 116 ElsőElső ... 43839192939495103 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •