Idézet Petya a Lara Fan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Figyeljetek,szerintem nyerhet. A külföldieknek hihetetlenül tetszik a dal,és majdnem mindegyik szavazást mi nyerjük az interneten. Ez persze nem egyenlő az élő versennyel,de azt lehet mondani,hogy akik szavaznak a neten,azok nézik a versenyt is,és minden bizonnyal szavaznak majd arra is,akire a neten szavaztak.
Mint Kati is mondta,és ezt Én is így gondolom,hogy minden a versenyen dől el.
Minden országból 10 tagú zsűri érkezik,és a szavazatok és a zsűri pontozásának elegye adja ki az eredményt. Szerintem,ha csak azt nézzük,hogy a szavazók szavaznak ránk,mert szeretik a dalt,akkor nyerhetünk,de a zsűri véleménye is fontos lesz. Ugye,az országok a sajátjukra nem szavazhatnak,és ez így fair,mert különben a nagyobb országok nyernének,mert többen vannak.
Fontos lesz a koreográfia,a mozgás,a színpadi előadás a versenyen. Én láttam videót az egyik publikus táncóráról,és lesznek benne olyan elemek,amitől majd tátva marad mindenki szája. Persze a java részét mi nem láthatjuk,majd csak a versenyen.
A blogomon minden fontos,naprakész információt olvashattok,akit érdekel.
Én csak remélni tudom hogy Kati nem fog úgy járni mint régen a Nox.. Szegény Szilvi-nek 40 fokos lázzal kelett fellépnie és elég érdekes volt a hangja
Nagyon szurkolok a Katinak( X faktorban is imádtam )
Viszont azt én sem tudom mikor lesz a verseny..