Oldal: 54 / 55 ElsőElső ... 44452535455 UtolsóUtolsó
Eredmény: 531 - 540 (542) összesen

Téma: Tévé, filmek, sorozatok...

  1. #531
    Archeológus TranSam logója
    Csatlakozott
    12-08-08
    Hely
    Debrecen
    Üzenetek
    227

    Alapbeállítás

    Köszi doki!

    Nem tátogtunk, a felvételről küldött ki bennünket. Addig 1,5 óra után már majdnem jó volt minden. Gondolta a tanárnő, hogy kiküld néhányunkat (nem hang, hanem személyes szimpátia alapján), így meg lesz hamarosan. Tévedett. 3,5 órát voltak még bent a többiek.

  2. #532
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet TranSam eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi doki!

    Nem tátogtunk, a felvételről küldött ki bennünket. Addig 1,5 óra után már majdnem jó volt minden. Gondolta a tanárnő, hogy kiküld néhányunkat (nem hang, hanem személyes szimpátia alapján), így meg lesz hamarosan. Tévedett. 3,5 órát voltak még bent a többiek.
    Vajon milyen fejet vághatott, amikor kijött?

  3. #533
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Az nem semmi

    Amikor elkezdtem nézni a filmet, először arra számítottam, hogy ez is valami szívszorító, depressziós rövidfilm lesz (eddig szinte csak olyan rövidfilmekhez volt szerencsém sajnos). A végén szerencsére nem így lett, hanem viszonylag pozitív a végkicsengése, és így is tudott elég hatásos lenni. Gratulálok nekik!

    Nemrég láttam a Logant, és bár az X-Men filmeket be kell pótoljam (bár nem ezt a verzióját szerettem/ismertem a történetnek), önmagában is jó film volt, Dafne Keen nem okozott csalódást.

  4. #534

    Alapbeállítás

    Nagy sorozatjunkie vagyok, az alábbi cuccokat nézem, néztem illetve a listámon van és nézni fogom:

    Láttam:

    11.22.63 (Stephen King, Kennedy gyilkosság, időutazás, remek!)
    Game of Thrones (folyamatban van, 2. évadnál járok, no comment)
    Gomorra (2 évad ledarálva, 3. évad várat magára, ez nagy kedvenc, a nápolyi maffia, a Camorra története, kegyetlen, gyomorbavágó, brutális széria)
    Bates Motel (5 évad ledarálva, a Psycho előtörténete, jóóóó)
    Banshee (4 évad kivégezve, egyik kedvenc szériám, sajnálom, hogy véget ért)
    The Walking Dead (7 évad megnézve, a 8. évad majd... Sajnos rengeteg esett a színvonal, már csak megszokásból nézem)
    Harper's Island (1 évados, horrorsorozat, nagyon bejött, egy szigeten hullanak a fiatalok, mint a legyek, a műfaja az ún. slasher, nagy kedvencem a horroron belül)
    Az elveszett szoba (minisorozat, zseniális, ajánlom!)
    Chosen-Kiválasztva (3 évad eddig, a 4. várat magára már évek óta, nagyon várós)
    Prison Break-A szökés (5 évad megnézve, én szeretem, frankó)
    The Strain-A kór (4 évados, vámpíros sorozat, nem rossz, de azért nem is kiemelkedő sorozat, a félvér vámpír karaktere azért megér egy misét, a legjobb szereplő)
    Slasher (2 évados horrorsorozat eddig, a második évadot nemsoká kezdem el, kaszabolós-belezős horror, mint a címe is mutatja, én imádom)
    Stranger Things (nagy kedvenc, 2 évad eddig, hamarosan jön a harmadik is)
    Dexter (8 évad, imádtam minden percét, csak a lezárás ne lett volna olyan, amilyen... De hátha folytatják...)
    The Killing-Gyilkosság (4 évados, amerikai sorozat, az eredetije egy dán sorozat volt, a Forbrydelsen (Egy gyilkos ügy). Szomorkás, depressziós történet, a nyomozópáros zseniális, a helyszín pedig Seattle, ahol állandóan szakad az eső, fokozva a nyomasztó hangulatot).
    Mindörökké-Forever (Sajnos csak 1 évadot élt meg. Főhősünk egy halhatatlan, 250 éves! fickó, aki mindennapjait a hullaházban tölti, ugyanis a munkahelyéül szolgál eme intézmény. Jó párszor elérte már a végzet, de amikor meghal, mindig a folyóban találja magát, anyaszült meztelenül, vicces szituációkat szülve. Felbukkan egy másik halhatatlan, aki jóval idősebb mint Ő, kezdetét veszi egy furcsa párbaj kettejük között, a híres mondást idézve : "Csak egy maradhat!". )
    Hannibal (Alapmű)
    American Horror Story (a 7. évadnál jár ez a horrorantológia, minden évad más történet, elég beteg és szürreális néhol)
    True Detective (2 évad, az 1. évad zseniális volt, a 2. évad felejthető)

    Nézni fogom:

    X-akták (Most kezdett a 11.évad, újranézem mindet, a 2. évad közepén járok jelenleg)
    Twin Peaks (A 3. évad apropóján megnézem az eredeti sorozatot újra, imádom)
    Maffiózók (6 évad)
    Kemény motorosok (Sons of Anarchy)
    Lost-Az eltűntek
    Gyilkos hajsza (The Following)
    Hajsza (The Fall)
    Oz (6 évadot megélt börtönsorozat)
    Mr. Mercedes (STEPHEN KING!)
    Westworld
    THE PUNISHER!!!!
    Gotham
    A hátrahagyottak (The leftovers)
    The Lizzie Borden Chronicles
    Tru Calling-Az őrangyal
    A horror mesterei
    Az elit alakulat
    Breaking Bed (Totál szívás)
    Wayward Pines
    Időről időre (Time after Time)

  5. #535
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Az utóbbi időben én is ráfüggtem a sorozatokra, a Breaking Badet nagyon ajánlom, számomra örök kedvenc lett, imádtam. Utána érdemes nézni a Better Call Saul-t is, jó pár karakter visszaköszön, és maga a sorozat is nagyon jó.

    A Walking Deadet én is már csak megszokásból nézem, hát mit ne mondjak, mostanra elég borzalmassá vált. :/ Húzzák-vonják, dög unalom, karakterfejlődés nulla, Negan már-már egy bohóc szintjén van, és annyi baromságot követnek el, hogy már fáj. Viszont nemrég néztem meg a Stranger Things-t, na az jó volt, főleg az első évad - a második szerintem picit elmaradt az elsőhöz képest, de az is szuper.

    A Doctor Who (Ki vagy, doki?) színvonala olykor szintén billeg, de most úgy érzem, újra révbe ért. Tetszik az új Doctor, nem értem, miért van akkora felhördülés, hogy most nem férfi lesz, hanem nő... A színésznő szimpatikus és tehetségesnek tűnik, szerintem tökéletes a szerepre, még az is lehet, hogy ő lesz a második kedvencem David Tennant után. Remélem, jó történetet is kap.

    A Sherlockot nem tudom, említettem-e már, szintén jó sorozat, és a Scrubs (Dokik) pedig egy jó kis sitcom, jókat nevettem rajta. (Amikor hétfőn dolgozni mész )

  6. #536

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az utóbbi időben én is ráfüggtem a sorozatokra, a Breaking Badet nagyon ajánlom, számomra örök kedvenc lett, imádtam. Utána érdemes nézni a Better Call Saul-t is, jó pár karakter visszaköszön, és maga a sorozat is nagyon jó.

    A Walking Deadet én is már csak megszokásból nézem, hát mit ne mondjak, mostanra elég borzalmassá vált. :/ Húzzák-vonják, dög unalom, karakterfejlődés nulla, Negan már-már egy bohóc szintjén van, és annyi baromságot követnek el, hogy már fáj. Viszont nemrég néztem meg a Stranger Things-t, na az jó volt, főleg az első évad - a második szerintem picit elmaradt az elsőhöz képest, de az is szuper.

    A Doctor Who (Ki vagy, doki?) színvonala olykor szintén billeg, de most úgy érzem, újra révbe ért. Tetszik az új Doctor, nem értem, miért van akkora felhördülés, hogy most nem férfi lesz, hanem nő... A színésznő szimpatikus és tehetségesnek tűnik, szerintem tökéletes a szerepre, még az is lehet, hogy ő lesz a második kedvencem David Tennant után. Remélem, jó történetet is kap.

    A Sherlockot nem tudom, említettem-e már, szintén jó sorozat, és a Scrubs (Dokik) pedig egy jó kis sitcom, jókat nevettem rajta. (Amikor hétfőn dolgozni mész )
    Ja igen, a Better Call Saul is itt pihen a vinyón, természetesen azt is meglesem majd.

  7. #537
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Mondjuk nem is csodálom a fenti soraitokat, manapság igényesebb sorozatok készülnek, mint a legtöbb film.
    Nekem ezek vannak most a megnézendő listán:

    - Elfeledve
    - Better Call Saul
    - Róma
    - Spartacus
    - Dr. House
    - Mindhunter
    - A szolgálólány meséje
    - Narcos
    - Dokik
    - Elit Alakulat
    - Terápia
    - Tin Star - A bosszú csillaga
    - Stranger Things
    - Vikingek

    Mindről jókat hallottam már korábban, és voltaképpen a legtöbbje érdekel is, szóval remélhetőleg egyszer majd darálás lesz. Egy hete fejeztem be a Tabut, szerintem nem volt rossz, de messze nem volt annyira jó, mint mondták. Nálam korrekt közepes szinten áll. Olyan érzésem volt, mintha tulajdonképpen egy 8 részesre elnyújtott pilotot néztem volna. De a látvány, a színészek és a magyar szinkron! igen magas minőséget képvisel. Nézem még a Castle-t, kis könnyed szórakozás, de pár hét és végre vége lesz, mert úgy vagyok vele, mint ti a Walking Deaddel, inkább a korai évadok voltak a jobbak, igaz az első kb. kettőről lemaradtam. X-akták újra van, nagyon örülök, és szerintem egynek elment az első rész, az tetszett benne, hogy nagyon aktuálissá tették - de szerintem nem fogja hozni a régi évadok szintjét. Számomra az X-akták a világ egyik legjobb sorozata. De ne legyen igazam. Illetve nemrég mutatkozott be a Templomosok című sorozat is, az első két rész közepes volt, de utána részről részre jobb, ahogy több szálon fut a történet és kavarják a kását. Igaz, egy rutinosabb sorozatnéző rá fog jönni a csavarok többségére, de attól még bőven nézhető. Meg persze nagyon várom a Game of Thrones befejező részeit... bárcsak úgy Istenigazából jó lenne. Nekem az első négy évad a kedvencem belőle, de mind az ötödik, mind a hatodik évadban van egy-egy olyan rész, ami szerintem megkérdőjelezhetetlenül a sorozattörténelem csúcspontjait képezik. A Breaking Bad tényleg nagyon jó, csak ajánlani tudom. Régebben néztem még a Mentalistát, Gyilkos elméket és a Hazudj, ha tudsz-ot is, azok se voltak rosszak a maguk szintjén. Én anno néztem a Lostot, jól indult, de másfél évad után otthagytam a fenébe, nagyon jól is tettem szerintem, mert az egész egy nagy blöff. Már a második évadban minden második rész egy visszaemlékezés volt, hogy mi volt pár résszel ezelőtt. A Hannibált meg elkezdtem nézni, de egy évad után nem érdekelt, mert kb mindegyik részen bealudtam. Meg Mads Mikkelsen se tartozik a kedvenc színészeim közé, szerintem nyomába se ért Sir Anthony Hopkinsnak. Korábban néztem még a Westworld-öt, de az nem tetszett, számomra az is egy blöff volt.
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2018-01-06 20:43

  8. #538

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk nem is csodálom a fenti soraitokat, manapság igényesebb sorozatok készülnek, mint a legtöbb film.
    Nekem ezek vannak most a megnézendő listán:

    - Elfeledve
    - Better Call Saul
    - Róma
    - Spartacus
    - Dr. House
    - Mindhunter
    - A szolgálólány meséje
    - Narcos
    - Dokik
    - Elit Alakulat
    - Terápia
    - Tin Star - A bosszú csillaga
    - Stranger Things
    - Vikingek

    Mindről jókat hallottam már korábban, és voltaképpen a legtöbbje érdekel is, szóval remélhetőleg egyszer majd darálás lesz. Egy hete fejeztem be a Tabut, szerintem nem volt rossz, de messze nem volt annyira jó, mint mondták. Nálam korrekt közepes szinten áll. Olyan érzésem volt, mintha tulajdonképpen egy 8 részesre elnyújtott pilotot néztem volna. De a látvány, a színészek és a magyar szinkron! igen magas minőséget képvisel. Nézem még a Castle-t, kis könnyed szórakozás, de pár hét és végre vége lesz, mert úgy vagyok vele, mint ti a Walking Deaddel, inkább a korai évadok voltak a jobbak, igaz az első kb. kettőről lemaradtam. X-akták újra van, nagyon örülök, és szerintem egynek elment az első rész, az tetszett benne, hogy nagyon aktuálissá tették - de szerintem nem fogja hozni a régi évadok szintjét. Számomra az X-akták a világ egyik legjobb sorozata. De ne legyen igazam. Illetve nemrég mutatkozott be a Templomosok című sorozat is, az első két rész közepes volt, de utána részről részre jobb, ahogy több szálon fut a történet és kavarják a kását. Igaz, egy rutinosabb sorozatnéző rá fog jönni a csavarok többségére, de attól még bőven nézhető. Meg persze nagyon várom a Game of Thrones befejező részeit... bárcsak úgy Istenigazából jó lenne. Nekem az első négy évad a kedvencem belőle, de mind az ötödik, mind a hatodik évadban van egy-egy olyan rész, ami szerintem megkérdőjelezhetetlenül a sorozattörténelem csúcspontjait képezik. A Breaking Bad tényleg nagyon jó, csak ajánlani tudom. Régebben néztem még a Mentalistát, Gyilkos elméket és a Hazudj, ha tudsz-ot is, azok se voltak rosszak a maguk szintjén. Én anno néztem a Lostot, jól indult, de másfél évad után otthagytam a fenébe, nagyon jól is tettem szerintem, mert az egész egy nagy blöff. Már a második évadban minden második rész egy visszaemlékezés volt, hogy mi volt pár résszel ezelőtt. A Hannibált meg elkezdtem nézni, de egy évad után nem érdekelt, mert kb mindegyik részen bealudtam. Meg Mads Mikkelsen se tartozik a kedvenc színészeim közé, szerintem nyomába se ért Sir Anthony Hopkinsnak. Korábban néztem még a Westworld-öt, de az nem tetszett, számomra az is egy blöff volt.
    Hmmm, ki is bővítettem rögvest a megnézendő sorozatok listáját. Spartacus, Mindhunter, Elfeledve, Narcos... Jöhetnek ezek is idővel, naná! X-aktákkal egyetértek, most darálom újra, Scully-t most rabolták el az idegenek, 2. évad felénél tartok. Rájöttem, tévedtem azzal kapcsolatban, hogy én láttam régen minden részt. Koránt sem. Nagyon sok epizód kimaradt anno, így újranézve, sorban, darálva sok minden értelmet nyer.

    Banshee, Gomorra, Chosen-Kiválasztva, Dexter... Szerintem ezeket is bőven felveheted a listádra, mid más-más stílus, de a maguk nemében kiemelkedőek.

    Hannibal... Igen, igazad van abban, hogy túl művészire vették a figurát, kicsit nehezen veszi be az ember gyomra, de nálam betalált. A 3. évad gyakorlatilag a Vörös Sárkány története. Ez az a sorozat, amit a Twin Peaks-el tudnék összehasonlítani. Vagy szereted vagy utálod, középút nincs...
    Utoljára módosítva: baal által : 2018-01-07 08:41

  9. #539

    Alapbeállítás

    Gomorra... Roberto Saviano tényfeltáró könyvéből készült sorozat, a nápolyi maffia, a Camorra világáról. Realisztikus, kegyetlen, gyomorba vágó, itt nincs meg az a romantikus báj, mint a Keresztapában, Nápolyban sajnos így mennek a dolgok. Az író a mai napig rendőri védelem alatt áll, a Camorra vadászik rá.

    Utoljára módosítva: baal által : 2018-01-07 09:03

  10. #540
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet baal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hmmm, ki is bővítettem rögvest a megnézendő sorozatok listáját. Spartacus, Mindhunter, Elfeledve, Narcos... Jöhetnek ezek is idővel, naná! X-aktákkal egyetértek, most darálom újra, Scully-t most rabolták el az idegenek, 2. évad felénél tartok. Rájöttem, tévedtem azzal kapcsolatban, hogy én láttam régen minden részt. Koránt sem. Nagyon sok epizód kimaradt anno, így újranézve, sorban, darálva sok minden értelmet nyer.

    Banshee, Gomorra, Chosen-Kiválasztva, Dexter... Szerintem ezeket is bőven felveheted a listádra, mid más-más stílus, de a maguk nemében kiemelkedőek.

    Hannibal... Igen, igazad van abban, hogy túl művészire vették a figurát, kicsit nehezen veszi be az ember gyomra, de nálam betalált. A 3. évad gyakorlatilag a Vörös Sárkány története. Ez az a sorozat, amit a Twin Peaks-el tudnék összehasonlítani. Vagy szereted vagy utálod, középút nincs...
    Köszi az ajánlásokat, oda fogok figyelni majd azokra a sorozatokra is!
    És igen, úgy hallottam, hogy a Hannibál 3-ik évada nagyon üt, olvastam is róla pár kritikát anno.
    Twin Peakset meg még nem láttam.

Oldal: 54 / 55 ElsőElső ... 44452535455 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •