Oldal: 50 / 55 ElsőElső ... 404849505152 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 491 - 500 (542) összesen

Téma: Tévé, filmek, sorozatok...

  1. #491
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Hallottam, hogy benne van Umbridge, ugyanúgy csupa rózsaszínben, hmm.


    Hú, nekem most a Grace Klinikától esett le az állam. Nemrég ajánlották, amúgy is hiányoltam valami orvosi sorozatot a House után (legyen min szörnyülködni evés közben). Eleinte nem gondoltam, hogy tetszeni fog, de kíváncsi voltam, mit tudnak kihozni belőle. Még csak a 3. évadnál tartok, de már olyan durva helyzetek voltak benne, wow...

    Spoiler!

  2. #492
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    A Grace klinikában benne lesz majd Camilla is

  3. #493
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Igen, ez utólag jutott eszembe, amikor már pár részt megnéztem. xD Ott még nem tartok, de hallottam, hogy jó a karaktere, na majd kiderül

  4. #494
    Professzor LaraFan61 logója
    Csatlakozott
    12-12-22
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    136
    Gamer ID-k

    Steam ID: dettike28

    Alapbeállítás

    Én most a Glee-sztárok leszünk című sorozatra kattantam rá nagyon.
    Nagyon jó!
    Moziban láttam nem rég a fehéristent.Nagyon véres,de én szeretem a véres dolgokat!
    "Ne az légy aki vagy,hanem az aki lenni akarsz"

  5. #495
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Most nézem Roli kedvenc filmjét az Elvira a sötét hercegnő című horrorvígjátékot. Még mindig az egyik legjobb vígjáték a 80-as évek végéről. A sok nevetés garantált. XD Kár, hogy a második részét még nem tudtam megnézni... Pedig biztos jó a Rém retardált család is. Aki teheti nézze meg, mert ha ezt kihagyja, akkor egy óriási élményt veszít.
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

  6. #496
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    ^Jól mondod!!!

  7. #497
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Demóna: hmm, nem volt rossz film. Ami tetszett benne, az az, hogy egy kicsit másképp tálalták az eredeti storyt. Többet erről nem mondanék, nem akarom lelőni a poénokat. A színészek átlagosak voltak (némelyikük a szerepük miatt), de Jolie nagyon jó volt benne, egyik kedvenc alakítása! Technikai oldalról viszont egyáltalán nincs panasz a filmre, nagyon korrekt volt minden téren - meglátszik, hogy a rendező eddigi életében vizuális effekteket csinált.
    Egyszer mindenképpen ajánlott a megtekintése!

    A Galaxis Őrzői: nem rossz, nem kimagasló, ez egy tipikus nyári blockbuster, és még nem is a legjobb fajta. Minden téren gyenge közepes nálam, kivéve egy dolgot: nagyon szórakoztató, sok jó poén vagy vicces helyzet van benne, ezért erre is azt mondom, hogy legalább egyszer nézd meg! (Mondjuk az egy kicsit "érdekes", hogy az idegen élőlények megteremtése nagyjából annyiból állt, hogy az embereket pirosra, sárgára, zöldre v. kékre festették )

  8. #498
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Trónok Harca: erről is beszélnék egy kicsit, de most csak összefoglalva az eddigi négy évadot. Nekem talán ez a kedvenc sorozatom, mert egyszerűen szembemegy a mai klisékkel. Itt tényleg mindenki meghalhat - és meg is fog! Maga az alaptörténet egy sablon, hét királyság csatázik a Vastrónért, stb...
    Sokak a Rózsák Háborújához hasonlítják, csak ott ugye kevesebb a létszám. Mindegy, ami miatt mégis kiemelkedik ez a sorozat, az egyértelműen a fordulat/karakterek/beszólások miatt van. Cselekményről nem lehetne nem spoileresen beszélni, ezért itt most be is fejezem, a karakterek többsége végre nem sablon, , és a szövegeléseik... hahaha, olyan szépen tudják szidni a másik felmenőjét. A zene se rossz, CGI is korrekt, csak néhol lehetne több, a helyszínek pedig gyönyörűek, egyszóval must see! Winter is coming...

    (Esetleg annyi negatívumot tudok mondani, hogy néha indokolatlanok az erotikus jelenetek - már ha egyáltalán az baj... xD)
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2014-10-17 01:35

  9. #499

    Alapbeállítás

    és a könyveket is megéri elolvasni.
    ez az a sorozat amibe 10x ennyi pénzt tehettek volna hogy több epizód lehessen (nem a hülye CSI meg tömegnyomozós erőltetett akármikbe. elnézést ha megbántottam valakit.), esetleg több látvánnyal, hogy jobban követhesse a könyveket. persze megértek minden változtatás. izgalmasabbá teszi a sorozatot.
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  10. #500
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Könyveket egyáltalán nem ismerem, de biztos, hogy azok is jók!
    Na igen, lehettek volna bátrabbak a producerek már az elejétől fogva, második évadban is kimaradt néhány csata...
    "tömegnyomozós erőltetett akármik"ből meg annyi van sajnos és mind egy kaptafára épül

Oldal: 50 / 55 ElsőElső ... 404849505152 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •