Oldal: 49 / 55 ElsőElső ... 394748495051 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 481 - 490 (542) összesen

Téma: Tévé, filmek, sorozatok...

  1. #481
    Professzor LaraFan61 logója
    Csatlakozott
    12-12-22
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    136
    Gamer ID-k

    Steam ID: dettike28

    Alapbeállítás

    kedvenc sorozataim:
    A gyanú árnyékában,Pretty little liars.
    Kedvenc filmek:
    Tomb Raider movie 1-2,rémálom az ELM utcában 1-8,alkanyat 1-4.

  2. #482
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás


    Mulholland Drive <3

    Szereti innen valaki?
    Anything could happen
    And it will

  3. #483
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Nem tudom még nem láttam
    az én kedvenceim: revulotion, csi sorozatok, Egyszer volt, grimm, csontok, mentalista, S.T. Voyager
    filmek: Hobbit, LOTR, born hagyaték, A-team, Elrebolva, Unknow, underword, S.wars, Star trek, avangers, Amerika kapitánya, Csatahajó, X-man filmek, Thor, és a többi marvel film

    Romantikus filmet nem nézek csak ritkán

    No meg a TR filmek a kedvenceim közzé tartozik
    Utoljára módosítva: Caroline által : 2013-08-24 09:48
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  4. #484
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás


  5. #485
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Mulholland Drive <3

    Szereti innen valaki?
    Hát, én 4x futottam neki, hónapos időközökkel a párommal, de mindig belealudtunk valahogy
    De egyszer biztos meglesz a vége

  6. #486
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Filmajánlót még nem írtam, manapság ritka a jó film, szóval íme:

    Fogságban: uh, de rég vártam már, hogy megnézhessem. Nehéz is beszélni róla, mert nem akarok spoilerezni. Összességében tetszett, ez igazi kőkemény dráma vagy krimi ha úgy tetszik, és szerintem egyáltalán nem volt hosszú a maga két és fél órájával, sőt, lehetett volna hosszabb is, egy-két karakter kibontása miatt. A főgonoszra én rájöttem, szerintem nem volt nehéz, bár a film végéig nem volt egyértelmű, de akkor se ütött akkorát A befejezés meg úgy volt rossz, ahogy volt, tiszta Eredet jutott eszembe róla. Zene? Na az se volt túlságosan jelen, igaz nem is biztos, hogy nagyobb hangsúlyt kellett volna kapnia, de akkor is. Szóval az utolsó 20-25 szerintem nagyban lehúzta a filmet.
    Akkor miért is tetszett jobban, mint az átlag? Két dolog miatt. Az egyik a jól megírt forgatókönyv, mikor egy kicsit is kezdene érdektelenné és kliséssé válni, akkor mindig kapunk vmi új dolgot, amibe bele lehet kapaszkodni és tovább reménykedni. A másik meg a színészi alakítások. Kivétel nélkül mindenki brillírozott, még Jake is, pedig nekem nem volt sose színész. Viszont Hugh Jackman… mindenkit lemosott, tényleg eddigi legjobb alakítása szerintem, elképesztően férfias és karizmatikus - milyen jól együtt lehetett vele érezni, amikor a felesége azt mondja neki, hogy: "Én csak biztonságban akartam magam érezni, miért nem tudod őt megmenteni." Vagy valami ilyesmi.
    Mindenképpen ajánlott a megtekintése!

  7. #487
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Nekem most van egy kedvenc új sorozatom, tegnap láttam a FOX-on az első két részét az Álmosvölgy legendája című sorozatnak, nagyon megfogott. A fejnélküli lovas kicsit modernebb átirata, de nagyon jó. Tegnap már egy gonosz boszorkányt is elégettek vérhold idején, mert elvileg az a boszi segített volna az apokalipszis négy lovasának, akik elhozhatják a világvégét... George Washington idején a vörösruhások közt volt egy lovas, aki az egyik lovas volt az apokalipszisiekből, van egy srác, aki a kémje volt Washingtonnak, és levágta a fejét ennek a lovasnak, a felesége egy jó boszi, aki megállította a lovast, de mivel a férje "megölte" a lovast, így ő is "meghalt"... Egybefolyt a vérük, egy kapocs jött létre köztük, hibernálták a lovast és vele együtt a srácot is, majd 2050 év múlva ébredt fel mindkettő, innen indul a történet. Szerintem nézzetek bele, biztos tetszeni fog, ha a walking dead tetszik valakinek, ez is fog.
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

  8. #488
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Idézet Roli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hú, na erre vagyok nagyon kíváncsi, sokfelől hallottam, hogy nagyon jó.

    Legutóbb az új Pókember filmet láttam, de nem vagyok elmosva tőle. A régiek jobbak.

  9. #489
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hú, na erre vagyok nagyon kíváncsi, sokfelől hallottam, hogy nagyon jó.

    Legutóbb az új Pókember filmet láttam, de nem vagyok elmosva tőle. A régiek jobbak.
    Eddig ez Jolie legjövedelmezőbb filmje, még a Mr. and Mrs.-t is túlszárnyalja, mert már meghaladta a összbevétel az 500 misit.
    http://www.filmkatalogus.hu/forum-42445

    Én csak egy rossz dolgot hallottam tőle, hogy Jolánonk kívűl nincs értelmes színészi játék a filmben, de nekem ez nem túl meggyőző, mert attól, hogy valaki nem híres, még lehet jó
    Szóval én nem aggódok.

  10. #490

    Alapbeállítás

    benne van az a nő is,aki a Harry Potterben Umbridge-t alakítja,a szőke csaj meg asszem a Trónok harcában játszik (nem biztos,lehet keverem valakivel)

    A film valami zseniális lett,egyedül a csaj,aki Aurórát alakítja kicsit túljátssza a szerepét,de nem vészes.
    A szinkron nem rossz,de nem is dobok hátraszaltót....de mindenképp meg kell nézni...
    Ja és a sztori?Na,attól le fog esni az állatok...

Oldal: 49 / 55 ElsőElső ... 394748495051 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •