Oldal: 96 / 97 ElsőElső ... 468694959697 UtolsóUtolsó
Eredmény: 951 - 960 (969) összesen

Téma: Szia YzaaA :-)

  1. #951
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Mitzy nekem az új TR-kbe csak a helyszínek tetszenek, valahogy semmi más nem fog meg benne xD
    TR mester ott a pont!
    "Need doctor bad..."


  2. #952
    Ereklyevadász Mitzy logója
    Csatlakozott
    13-04-02
    Hely
    Túrkeve (Vadkelet vad,nyugati része :)
    Üzenetek
    440
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Jó-jó drága csak meg ne egyél... XD
    Mondom,nekem mindegyik tetszik mert mindegyikben van valami egyedi azért... Bár néha elég sokáig tart rájönni mi is az... LOL
    Engem leginkább a TR 1 és az AOD fogott meg... Nem lehetett traktorral sem elszedni a gép elől...
    De mondom,ezek szerint eretnek vagyok,mert mindegyik tetszett.
    Utoljára módosítva: Mitzy által : 2014-04-11 16:23 Oka: Elírás és szóhibák
    Volenti Nihil Difficile

  3. #953
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Dehogy is nem vagy az ezért Ízlés kérdése, mindenkinek más tetszik, hát na, nem vagyunk egyformák
    Az már uncsi lenne
    "Need doctor bad..."


  4. #954
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet Mitzy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó-jó drága csak meg ne egyél... XD
    Mondom,nekem mindegyik tetszik mert mindegyikben van valami egyedi azért... Bár néha elég sokáig tart rájönni mi is az... LOL
    Engem leginkább a TR 1 és az AOD fogott meg... Nem lehetett traktorral sem elszedni a gép elől...
    De mondom,ezek szerint eretnek vagyok,mert mindegyik tetszett.
    Nekem 1-6ig mindegyik a kedvencem, de felfelé menet nekem is csak a helyszínek tetszenek, mert az irányítás az úgy katasztrófa, ahogy van és a történet is úgy sz.r, ahogy van. XD Tapasztalom a TRA-nál, hogy dögunalom és még ráadásul irányíthatatlan is, nem is oda ugrik, mint ahova kellene... A Szent Feri kolostorban szívtam rendesen és téptem a hajam és mégszidtam is a jó anyukáját Larának is meg a fejlesztőknek is, hogy mi a fenéért nem arra ugrik, amerre kellene és miért akad meg minden egyes kis mesh face-ben...
    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Dehogy is nem vagy az ezért Ízlés kérdése, mindenkinek más tetszik, hát na, nem vagyunk egyformák
    Az már uncsi lenne
    Igazad van Iza! Úgy oda lenne az egyéniség és lássuk be, azért fárasztó lenne ugyan arról beszélni mindig és még unalmas is lenne. XD
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

  5. #955
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Nekem mindegyik "új" TR elsönek bejött, aztán valahogy mikor megint nekiáltam, már megcsodálkoztam, hogy ebben mi a jó franc tetszett eddig??
    Hát ez ilyen
    "Need doctor bad..."


  6. #956
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem mindegyik "új" TR elsönek bejött, aztán valahogy mikor megint nekiáltam, már megcsodálkoztam, hogy ebben mi a jó franc tetszett eddig??
    Hát ez ilyen
    Én is így vagyok vele. XD Bár az "újak" közül csak a kettővel tudtam játszani úgy, hogy teljesen kijátszani, a többit hardveres hiányok miatt nem... De az Undinak tetszene a grafikája, meg a helyszínek, főleg Coastal Thailand, de a történet? :O Na jó a Mjölnir az jó ötlet volt, de a keressük mamikát az olyan monoton és unalmas, hogy az ember tépi a haját és fogja a fejét... A 2013-as TR-ből meg megintcsak a helyszínek tetszenek és a grafika, de a történet az nem tudom, hogy milyen, mert csak a trailerét láttam, szóval az utsó három részről nem iazán tudnék véleményt alkotni, mert nem játszottam velük, de ha annyira sokan szidják az Undit, akkor nem lehet olyan jó... A GOL-t nem tudom, arra azt mondtátok, hogy nem rossz és a TR2013-ra is azt mondják, hogy az a tűrhető kategória. De az Anninál sokszor verem a fejem a falba, hogy ez miért, az miért, mi a f.szt csinálsz már, miért nem oda ugrasz ahova kéne bmeg? XD Midas-nál járok, de esküszöm, hogy már az elején elegem volt az egészből... Kifogtam azt a tüskés termet elsőre és ott szívok azzal, hogy nem tudok eljutni a bal oldali járatba, mert biztos ott a relic, mert azonnal lemegy a platform... De nem baj, egyszer játsszam végig, többé elő sem veszem. XD De 1-6ig olyan kihívásokat jelentenek a TR-ek, hogy el sem mondható és egyszerűen tökéletesek mindenben, jó a történet, irányítás, játékmenet, helyszínek, karakterek, zene, grafika és minden. Azokat egymás után 100x is végigjátszanám, annyira jók. De ne csak offoljak, mert kitiltanak...

    XNALara-zni szoktál még Izus? Régen tök sok képet csináltál és egyik szebb volt, mint a másik. Jó kis időtöltés, annyi szent. Én is elkezdtem az XNA-zást és tetszik, meg minden, csak oda is sok ötlet kell. De ha meg vannak a megfelelő objektek meg a háttér, onnastól már megy, mint a karikacsapás.
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

  7. #957
    Ereklyevadász Mitzy logója
    Csatlakozott
    13-04-02
    Hely
    Túrkeve (Vadkelet vad,nyugati része :)
    Üzenetek
    440
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet tombraidermaster1996 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De ha meg vannak a megfelelő objektek meg a háttér, onnastól már megy, mint a karikacsapás.
    Meg a szereplők,mi?
    Tudnál mesélni még,igaz-e? XD
    Volenti Nihil Difficile

  8. #958
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Na ahogy neki is fogtam úgy ki is vittem a TR1-et
    Nem tudom hogy hova lettek a statisztikáim de amik eddig megvannak felteszem, am tegnap fejeztem be

    Spoiler!

    Bevallom nagyon nehéz volt, sokszor azt se tudtam h hova menjek mit csináljak, hogy ezt már megcsináltam-e? Sokszor ugyanazt 2x is sikerült megcsinálnixD
    Na mindegy ez a rész kifejezetten tetszett magamtól vittem végig segítség nélkül és ezért büszke is vagyok rá

    Ki terveztem vinni a TR2-öt magyarul vittem ki ez is hihetetlenül tetszett néhány kisebb segítséggel de nagyjából magamtól vittem ki a játékot
    A vége felé a pókoktól húú de nagyon féltem, söt rettegtem, mondom magamba"Mikor lesz vége? Jaj ne gyere közelebb!!" Pár sikítás is elhangzottxDD Na mindegy itt van

    Spoiler!


    Kérem szépen a medi használat elég gyatra lett xDD Még a végére is azt hittem, hogy nem lesz elég, meghalok stb. de aztán 3ikszorra sikerült kinyírni a sárkányt Nagyon király volt nagyon tetszett, remélem hogy nem ez volt az elsö és az utolsó h kivittem
    Utoljára módosítva: YzaaA által : 2014-07-15 14:43
    "Need doctor bad..."


  9. #959

    Alapbeállítás

    Grat!

  10. #960
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Ügyes vagy, gratula!

Oldal: 96 / 97 ElsőElső ... 468694959697 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •