Oldal: 26 / 37 ElsőElső ... 16242526272836 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 251 - 260 (369) összesen

Téma: Általános Tomb Raider Underworld társalgó

  1. #251

    Alapbeállítás

    Jó hogy van sok ruha, de szerintem az emberek nem azért fogják sokadszorra kijátszani, mert válogathatnak a sok ruha közül.

  2. #252
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Idézet Szajuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudom, hogy mit beszélek és miért. Sok férfinak nincs ízlése viszont nőknek igenis van. Lehet hogy neked mindegy mit veszel fel meg mivan a csajodon, vagy sárosan lucskosan csókolod vagy éppen tisztán. Csak 12éve ismerem a TR-t szóval tudom milyen játék. Másrészt meg hmm de érdekes, hogy Larának nőnek a méretei... Meg Toby nem akart szexszimbólumot csinálni belőle de a média mégis meg tette---ennyit a szex játékról. Meg nézz szét http://tombraiderhub.com
    Hűűű de mennyi bikini meg estélyi, meg átlátszó ez meg az juujjjj... szexjáték. A sims-et meg lehúzom a wc-n sosem játszottam mert első látásra hallásra gyűlölöm.
    Az pedig hogy mi a bajom azt kiveséztem. Nem írom le még1x. Ha meg igen akkor tessék: Nem tudom elképzelni, hogy nektek, hogy-hogy tele volt buggal a TRU? Nekem csak a magyar verzió produkálta, az angol pedig nem. És azt nem hiszem hogy mindenki csak a magyarral játszott.
    fhú ****ki ez most kiverte a biztosítékot nálamXD
    eggyet értek a simset én is ki nem álhatom nem is értrem mi értelme van annak a játéknak??
    szerintem van benne BUG még hozzá eleg sok
    igaz hogy elsöre én is úgy játszottam ki hogy nem volt sok bug és jelzem az angolos részben de másodjára tudod mitöl akadtam ki????a halálos bugh-oktol!
    bezzeg a régi részekbelVolt abban is bug egy csomo de ebben több van nemis 1x láttam
    én viszont 8 évesen keztem el a játékot még hozzá a TR2-öt láttam meg életemben elösször aztán nekifogtam az AOD-nak majd az Anninak a Legendek STB úgyhogy én is jártas vagyok benne öszíntén szólva a legendben meg az undiban lájkoltam a legjobb ruhákat
    De köonyörgöm miért számít neked a ruha??
    Spoiler!

    én lány vagyok és szerintem a kék pólo(nem kell dekoltásos) és a barna rövid illetve hosszugatya pontosan megfelel illetve a TR3-as SP és Nevadás ruhák na azok már nagyon tetszenek fölleg a SP
    engem szívem szerint a ruha nem érdekel csak a játékmenet és a történet shemmi máss!!
    "Need doctor bad..."


  3. #253
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    egy ruhán ennyit problémázni... sosem értettem a nőket...
    Anything could happen
    And it will

  4. #254
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    én nem problémázok vele nekem nem kell tüsarku vasalt haj sexy blúz meg ijen láncos gatyaXDD
    hpogy néz az már ki larán kïonyörgöm??
    ez így pont jó és kész!!
    haggyák ijenre és akkor nem fogom beperelni öket!!!
    "Need doctor bad..."


  5. #255
    Ereklyevadász Cindy logója
    Csatlakozott
    11-03-10
    Hely
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    323

    Alapbeállítás

    Azért nézzen ki valahogy, de barbi baba se legyen... Kalandozáshoz tökéletesek voltak benne a ruhák.. Nem is néztek ki olyan rosszul. igazándiból sose váltogattam a ruháit... Mentem abban amiben a pályán volt oszt annyi :P
    Én csak azt szeretném 1szer látni hogy ki lesz normálisan engedve a haja.. Na erre aztán várhatok..xD

  6. #256

    Alapbeállítás

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egy ruhán ennyit problémázni... sosem értettem a nőket...

    Hogy ez milyen igaz

    Yzaa jól mondod

  7. #257

    Alapbeállítás

    A kiengedett haj szuper ötlet de most már azzal is megvagyok elégedve, hogy Lara haját normálisan fújni fogja a szél óóóóhhh ezt is megélem

    A ruha pedig azért nem mindegy, mert egyszerűen unalmasak. Unalmas a szín és az összeállítás. Najó a nehéz dzsungel és a téli könnyű az oké volt.
    Nem tudom, hogy fejtsem ki, egyszerűen ha van egy kedvenc játékod és orrba főbe játszol vele, viszont a karakteren találsz két szempontot ami nem tetszik, és aztán elkezdi szúrni a csőröd... És az már annyit ront a játékélményen. Oké ilyenkor sokan azt mondják hogy ''hagyd ott a p-be''... De ez nem megoldás XD

    Én nem akarok semmilyen Barbi Larát, sem brutál Lará-t csak egy kicsit ''színesebb'' Larát. De ezt se értse félre senki, nem várom azt, hogy tarkabarka legyen

  8. #258
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    nekem tök mindegy engem nem zavar hogy mijen ruhában van nekem a játékmenetemen úgy sem változtat hogy mien ruhában játszom végig a játékot eggyáltalán ha jobban kifejezhetném magamat akkor hidegen hagy hogy mit visel!!
    csak ne legyen ijen cicababa mert azt gyülölöm a legjobban
    "Need doctor bad..."


  9. #259

    Alapbeállítás

    sejtem miért

  10. #260
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Tényleg nem az a leglényegesebb a játékosnál, hogy mi van a karaktereken; a játék legyen jó. Igen, én se azért mondtam. (Mi a ráknak is hoztam fel a témát... Egy fél órára kilógatom magam innen a magasból bünti gyanánt. ) De valakinek a tervezők közül EZZEL IS foglalkoznia kell. Gondolom senki nem adna a saját főhősére valami ócskaságot vagy röhejeset. Én speciel szeretek ilyeneken agyalni.

Oldal: 26 / 37 ElsőElső ... 16242526272836 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •