Oldal: 21 / 37 ElsőElső ... 11192021222331 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 201 - 210 (369) összesen

Téma: Általános Tomb Raider Underworld társalgó

  1. #201
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha bonyolult is lenne akkor sem kellene hozzá angol tudás csak egy kis ész és meg lehet oldani!!
    najó én most csak kéne halgassak
    neeeem, nem kell hallgatnod, ameddig nem semmitmondó a hsz-ed elvégre ez egy fórum, meg kell vitatnunk a témát, ameddig kulturáltan folyik a vita
    amúgy nem kell angoltudás a rejtvény megoldásához.... a rejtvények kulcsa sosem a beszédben van, legealábbis az eddigi TR-eknél egyszer sem volt ilyen. najó, talán az Undinál annyiban, hogy "Field Assistance". a Field Assistance a játék egyik legnagyobb hülyesége semmi szükség rá. mindig lehet tudni, mit csinálj. egyedül Mexikóban lehet EGY KICSIT eltévedni a motorral, de olyankor a Sonar Map segít (amúgy megjegyezem, művészet kell az eltévedéshez is, talán max. úgy lehet, ha véletlen egy bokor mögött hagyod a bicajt és később nem találod meg )
    a Field Assistance nekem arra jó volt, hogy az angol kiejtést és a mondatokat gyakoroljam, meg eleve, imádom Keeley hangját de az igazi célja felesleges ráadásul a PS2-es és Wii-s verzióban nem olvassa fel a szöveget.
    Anything could happen
    And it will

  2. #202
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    jah én is ezt mondom semmi szügség nincs rá egyböl rá lehet jönni hogy mit kell csinálni
    mondja hogy most le kell húznom a hidat!!(Artic Sea)
    elsö látásból tudtam hogy le kell húzni a hidat mégis leírja hátt
    "Need doctor bad..."


  3. #203
    Felfedező
    Csatlakozott
    11-08-22
    Üzenetek
    173
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Hülyeséget írtam, bocs! Általában úgy szoktam járni a játékoknál, hogy nem értem, hogy mit kell csinálni, de akkor ez itt nem így van. Visszatérve az eredeti témára, szerintem jó játék az underworld.

  4. #204
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet dzsemfix eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hülyeséget írtam, bocs! Általában úgy szoktam járni a játékoknál, hogy nem értem, hogy mit kell csinálni, de akkor ez itt nem így van. Visszatérve az eredeti témára, szerintem jó játék az underworld.
    Mi tetszik benne ? Mi fogott meg benne ?

  5. #205
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    engem a Grafika az írtóra megfogott
    "Need doctor bad..."


  6. #206
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Nem engem kérdeztél de én is leírom már xD
    Engem megfogott a környezett felszabadító zöld élet majd klausztrofóbiás barlangon át a nyomasztó esős Mexikóig, történet is jó tehát ha mögé nézzünk hogy nem volt egy könnyű élete Larának anyja elvesztése barátja elvesztése, mellette visszatérő gonosztevőn át egy meg nem értett volt barátnőn akivel a végén a túlélésért összefogtak.

    Nekem csak a kamera a kihagyott funkciók néhol túlzottan gyors animáció miatt nem tetszett meg hát a bugok, de nem is bánom legalább jön az új TR ami nekem eddig az össze TR közül a legjobban tettszik

    Végszó TRU első végigjátszásos, akkor még nem veszi észre az ember a hibákat sodródik a játék bájával

  7. #207
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Robbie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...akkor még nem veszi észre az ember a hibákat sodródik a játék bájával
    ez viszont tényleg így van összehugyoztam magam, amikor először vittem végig csak ámultam-bámultam. csak nem tartott sokáig az az érzés, mert akkor elkezdtem kicsontozni, és jött az a sok bug (amiket az első végigjátszáskor lesz@rtam) és azok az "ez miért van így?" kérdések na mindegy, egy szó mint száz, a Crystal nem lehet olyan hülye, hogy elrontja az új TR-t. ahhoz már tényleg művészet kéne. amiket ígértek.... najó, rossz példa, ígérgetni mindenki tud.pláne ők
    ömm.... majd jönnek az új infók róla, és akkor majd kiderülnek a dolgok
    Anything could happen
    And it will

  8. #208
    Ereklyevadász Öcsí logója
    Csatlakozott
    11-01-27
    Hely
    Szigetvár
    Üzenetek
    341
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Na látod ezért nem kell kicsontozni Az első benyomásra,amikor elsőnek vitted végig arra támaszkodj Szerintem is elragadó volt a játék mindenképpen,mondom a légkör nagyon hajaz a régi TR-k légkörére,pl Thailand stb. Fantasztikus,de ha mögé nézünk akkor igen.....sajnos...de ennek is nézzük a jó oldalát a Crystal tanult az esetből,vagy is nagyon reméljük
    Tomb Raider was a game,
    Tomb Raider is a game,
    Tomb Raider will be the game.

  9. #209
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    En azt hittem ez lessz a legjobb TR annyira tetszett kepek, vidik alapjan... mikor elkezdtem jatszani akk en is de jo graf meg minden, meg tetszett az hogy ugy kezdodik hogy felrobban a haz es azt hisszuk lara meghal aztan meg par hettel hamarabb meg minden olyan jol indult az egesz... mikor mar masodszorra jatszottam ki untam :/
    TR jatekok egyik ero****e hogy kilehet oket csontozni, me ha 1000000X kijatszod a klasszikusokat meg akko is fantasztikusak es meg akk is ellehet benne akadni....
    Utoljára módosítva: horus által : 2011-09-12 15:43

  10. #210
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Nekem Thaiföld jön be a legjobban a pályák közül. Bár szó mi szó, itt is vannak nevetséges feladatok, de van egyfajta varázsa, főleg ha meghallja az ember a háttérzenét... Mmmm. Csak ne lenne rohadtul zöld szinte minden felület, meg Lara ne olvadna bele ebbe! (Amúgy ahhoz képest, mekkora hősnő, elég szürke ruhatárat kapott. Ez így nem járja. )

Oldal: 21 / 37 ElsőElső ... 11192021222331 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •