Oldal: 2 / 116 ElsőElső 12341252102 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (1152) összesen

Téma: Szia Kacsa :-)

  1. #11
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    mai elért dolgok a Resi4-ben:
    -feloldtam Adát a Mercenariesben
    -és teljesítettem az Assignmet Adát is.
    képtelen vagyok megunni a Resi4-et. főleg a Mercenariest. a kedvencem a Village. a Belláék miatt.
    a második kedvencem meg a Waterwolrd, a Super Salvador miatt. (aki 10-ből 8-szor levágja a fejem)
    egyre inkább úgy érzem, betegesen szeretem a láncfűrészeket xD)

    amúgy nagyapámnak van chainsawja, tervezem, hogy szerzek valahonann egy zsákot, kilukasztok rajta 2 lyukat a szememnek, és felhúzom magamra. aztán láncfűrész a fejre, körbeszaladok az udvaron, közben kiáltozok, hogy: (LOl mittudmén, amiket a falubeliek szoktak gonaszerpikadíló xD valami ilyesmiket

  2. #12
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    http://www.youtube.com/watch?v=90ww4Nr6awg
    Lara mod a REsi4-hez elég jól néz ki, ha fenn lenne a gépemen kipróbálnam

  3. #13
    Az utolsó felfedező Ting logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    743
    Blog bejegyzések
    32
    Gamer ID-k

    Gamertag: TingL0L Steam ID: Ting98

    Alapbeállítás

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mai elért dolgok a Resi4-ben:
    -feloldtam Adát a Mercenariesben
    -és teljesítettem az Assignmet Adát is.
    képtelen vagyok megunni a Resi4-et. főleg a Mercenariest. a kedvencem a Village. a Belláék miatt.
    a második kedvencem meg a Waterwolrd, a Super Salvador miatt. (aki 10-ből 8-szor levágja a fejem)
    egyre inkább úgy érzem, betegesen szeretem a láncfűrészeket xD)

    amúgy nagyapámnak van chainsawja, tervezem, hogy szerzek valahonann egy zsákot, kilukasztok rajta 2 lyukat a szememnek, és felhúzom magamra. aztán láncfűrész a fejre, körbeszaladok az udvaron, közben kiáltozok, hogy: (LOl mittudmén, amiket a falubeliek szoktak gonaszerpikadíló xD valami ilyesmiket
    A Resi4-et jelenleg én is tolom, csak most kezdtem el, de már imádom! Az irányítást pedig átállítottam (PC-n borzalmas), tehát mostmár azzal sincs gondom! A grafikát meg meg lehet csinálni szépre különböző HD modokkal.

  4. #14
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Sok sikert hozzzá. Nagyon jó játék.

  5. #15
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    pff... írtam a Dark Energy Digitalnek a HYDROPHOBIÁval kapcsolatban de lusták visszaírni
    pedig segítséget akartam kérni tőlük... a patchelt verzióban minden máshogy van, mint a nem patcheltben...és nem találok dokumentumokat se, a nyomorult Malthustól. és mindegyik YouTube walktrough ott mmutatja csak, ahol a nem patchelt van...
    SHIT! (ahogy Kate mondaná tipikus ír kiejtésével xD)

  6. #16

    Alapbeállítás

    Szeva Kacsaaa,mizuu? Gondoltam beírok.

  7. #17
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    semmi különös. még midig nem írt vissza a Dark Energy Digital.
    de sztem abbahyagyták, nem volt sikerük. a facebook oldalukra is dec. 20-án írtak uccsónak. de az is lehet, hogy nem jó emailre írtam, bár nem találtam még egyet, ami hozzájuk vezet.

  8. #18
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Sindelly....
    Azt írta, hogy ha valami baja lesz, akkor a fiúja majd ír nekünk róla.
    Csak az új fórum....jó időzítés. Bár nem rajtatok múlt, senkit se hibáztatok..
    HA a fiúja feljön ide, akkor megpróbál belépni azokkal az azonosítókkal.
    És nem megy. Megpróbálja megint. Nem megy. És biztos ki lesz készülve már eleve, így hagyja a francba, inkább megy... szomorkodni.
    És ahogy a szomorúságot is elfelejti, úgy idővel ezt is. És ezzel már csak a szívünkben fog élni.

    DE NEM ÍGY LESZ. Majd amikor kijön a kórházból, meglátja az új fórumot, beleolvas, és jé, ezek az én barátaim! Ezért újra regizik, és majd megveszi a TR9-et, ahogy elhatározta.

  9. #19
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Igen, nagyon reméljük, hogy most éppen lábadozik, azért nincs itt. És miután megjött, egy jót nevetünk majd az aggodalmaskodásunkon. Ehh... ugye?

  10. #20
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    hát persze
    nincs ennek a lánynak semmi baja. sztem azért marad ilyen sokáig, mert megműtötték... mondta, hogy ha ez lesz, akkor sokáig nem jön.

Oldal: 2 / 116 ElsőElső 12341252102 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •