Oldal: 12 / 116 ElsőElső ... 210111213142262112 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 111 - 120 (1152) összesen

Téma: Szia Kacsa :-)

  1. #111
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Ettől én is mert a TR4 is ezért nem tetszett

  2. #112
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Énnekem az MEben pont azok a részek hiányoztak, amikor zsaruktól MENTESEN, sokáig mehetsz a háztetőkön. És ne sokat menj az utcákon. Mert ha belegondolsz, akkor nem is olyan monoton ez a házetőn ugrálás.
    És ha jól értelmeztem, régen, amikor Kate nem került bajba, azelőtt a Futárok egész nyugiban dolgozgattak, elkerülték a zsarukat, és ha mégis találkoztak velük, nem idegesedtek fel ilyen hamar. és nem találkoztak minden nap golyószóró madarakkal sem.
    Anything could happen
    And it will

  3. #113
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Igen igen ez igaz, imádok csak úgy szétnézni ugrabugrálni xD csak amikor jönnek a zsaruk akkor vége
    ME 2ben valószínűleg csak menekülnénk a zsaruk elől hogy letisztázódjon minden.
    Egy multit vagy coopot eltudnék képzelni egymás ellen versenyezve stb...

  4. #114
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Robbie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ME 2ben valószínűleg csak menekülnénk a zsaruk elől hogy letisztázódjon minden.
    a menekülős részeket viszont NAGYON szeretem. csak az a gond, hogy legtöbbször Faithnek be kell másznia a bajba, kénytelen rá (pedig ahogy észrevettem, nem nagyon akar), de különben nem lenne képes megmenteni a Katit.
    több menekülős rész kell, kb. a játék fele legyen menekülés, a másik fele meg szabadon nézelődés. harc nem is kell bele :P sose szerettem harcolni nagyon egyik gameben se (kivéve Resi4 ott nagyon jó) TRben se nagyon. inkább felfedezni. csakhát a TR-ben olyan jó egyensúly van a felfedezés és a harc között.... (pláne a klasszikusokban. de sztem a NextGen-ekben is. kivéve a Legendet, met ott TÚÚÚÚÚL sok harc van)
    Anything could happen
    And it will

  5. #115
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    A Legend pont attól jó, ha nem lenne benne annyi akció akkor olyan lenne mint a TRU - egy fantáziátlan bughalmaz

  6. #116
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    én azért szeretem nagyon is a next geneket. igaz, bugosak, de azért TR-ek (vagy, ha jobban tetszik, akkor annak készültek).
    mindenestre én a klasszikusokat és a nextegenet is ugyanúgy imádom
    Anything could happen
    And it will

  7. #117
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    a bug még nem is lenne annyira nagy baj, de a NG részeknek nincs meg a hangulata pedig a TR sosem a brutál grafikáról vagy a storyról volt hires hanem a hangulatáról

  8. #118
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    háát hogyneeee... nem is hasonlíthatóak össze a klasszikus részekkel. és a kövi TR se lesz az, vagy igen? ha szerencsénk van, akkor csinálnak egy harmadik típusú Tomb Raidert. mert ugye van az általunk kedvelt TR klasszikus, van a TR NextGenek (kivéve AOD) és ha minden igaz, most lesz egy TR9-es Tomb Raider.
    mert ha egy kicsit is megértjük a klasszikus részek lényegét, az az, hogy Larának egymástól független, (jójó, Alister biztos nem ezt mondja) mégis izgalmas kalandjai vannak. mi köze van a Scionnak, a Xian Tőrének, és a meteroritos köveknek, meg Széthnek? semmi, ugyebár.
    a második típusú TR meg sztem olyan, hogy Lara az anyját keresi LOL
    a szerintem harmadik típusú, kövi TRnek meg az lesz a lényege, ahogy Lara fölfejlődik Sírrablóvá, vagy mi.
    és ha a kövi TR nem bukik meg, akkor biztos lesznek még "harmadik" típusú TR-ek. ezeknek azonban már biztos nem az lesz a lényegük, hogy Lara hogyan fejlődik fel... akkor vissza kell térniük az első típusú TR-hez, hogy több kisebb, egymástól független kalandjai legyenek Miss Croftnak. (persze a TR9-re jellemző tulajdonságokkal, pl. nyitottabb világ, meg olyasmik, amik majd nemsokára kiderülnek).
    és ami még fontos: ez KIZÁRÓLAG az ÉN véleményem, nyilván vannak, akik nem értenek velem egyet. és én nem is mondom azt, hogy ez így igaz.
    Anything could happen
    And it will

  9. #119
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    én hülye, most vettem észre, hogy a TR5-öt én már kiírtam CD-re -.-''
    most meg mégegyszer letöltöttem, fölöslgesen.
    egy rakat sz'r az én emlékezőképességem, ezt már megfigyeltem. szelektíven működik. ráadásul nem NEKEM fogad szót, nem ám! ha nekem fogadna szót, akkor a TR-rel kapcsolatban mindenre emlékezett volna, az biztos.
    de nem úgy tett. amúgy gyakran van olyan, amikor olyanokra emlékszek pl. 11 éves koromból, ami irtóra lényegtelen. -.- az agyam biztos pont azt tartja fontosnak, amit én pont nem
    Spoiler!
    Anything could happen
    And it will

  10. #120
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    végig vittem a TR4 et
    még 1x köszönöm a linket és a TRU-ét ish
    "Need doctor bad..."


Oldal: 12 / 116 ElsőElső ... 210111213142262112 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •