Oldal: 11 / 116 ElsőElső ... 9101112132161111 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (1152) összesen

Téma: Szia Kacsa :-)

  1. #101

    Alapbeállítás

    Üdv Kacsa! Jó hogy megismertelek

  2. #102
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...megértem. De most irány a topicom az off miatt.
    nemrég kaptam egy mailt, amiben ketten felkértek barátnak. a franc tudja, kik voltak. nem is reagáltam rájuk
    Anything could happen
    And it will

  3. #103
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Emberek, angolul a FISHnek van olyan változata, hogy fishES? mert mi úgy tanultuk, hogy a Fishnek nincs többes száma... miért kérdezem? mert most a TR3 Gold Sleeping with the Fishes című pályán vagyok.
    Anything could happen
    And it will

  4. #104

    Alapbeállítás

    hát elvileg nincsen olyan hogy fishes xD az fish aztán kész van többes száma de nem változik a szó xD komolyan mint németben
    szóval nem tudom az miért úgy van; szoktak új szavakat alkotni

  5. #105
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    akkor jól tudtam
    Anything could happen
    And it will

  6. #106
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Úgy tűnik, akárhányszor játszom újra Resi4-et, ugyanúgy ijesztőnek találom
    Most is csak úgy jutottam túl azon a Verdugón, ami a kastély alatti folyosókon támad meg, hogy feláldoztam a Rakétavetőmet De nem baj, majd veszek egyet a Mercsitől
    És akárhányszor játszom újra Resi4-et, ugyanúgy jönnek elő az emlékek.
    LOL emlékek, kemény 1 hónaposak De egyre idegenebb is a környezet. Mivel Pueblóban, és a Kastély első néhány részén többször voltam már, mint kétszer. Ezért a régi emlékek kiütötték az újakat. Gondlom. Most, hogy azokban a folyósókban vagyok, olyan érzésem van, mint anno a TR1-nél. Az a magáby, kiszolgáltatottság.
    Belegondoltam abba is, hogy mi lenne, ha valójában is ott lennék.
    De inkább... majd legközelebb, most nincs kedvem hozzá.
    Anything could happen
    And it will

  7. #107

    Alapbeállítás

    Mercsi

    amúgy igen, a Resi 4, nem mondható a túl rövid játékok közé, tényleg vannak olyan részek amikre újrajátszásnál nem is emlékszel... én így voltam a labirintussal :O; aztán a végén rájöttem, hogy igen, ezek a kutyák akkor is felidegesítettek, amikor először játszottam xDD az nagyon ijesztő :O

  8. #108
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    annyira imádom a Resi4 hosszúságát. minden játék legyen ilyen. MINDEGYIK. inkább hosszú, mint rövid, nem? a Resi4-et sztem MEG lehet unni. de nem egyhamar. xD az biztos. mindig lehetsz benne JOBB, és pont ezért tetszik annyira
    amúgy Bexika te is tudod, mik a jó játékok azért örülök neki. ha Sindelly nincs itt, akkor legalább mi legyünk REfanok. ja, meg trfan is
    amúgy éna Regenerátoroktól be vagyok fosva, de ÚÚÚÚGY!!!! azoktól írtózom. Shinji Mikami nagyon eltalálta őket. Brrr..... ((
    még a LEGrosszabb ellenségeimnek se kívánom a velük való találkozás örömét. azok a lények borzalmasak.
    bááár most nincs annyira okom félelemre, mert most van először Leonnal Riflém. pontosabban semi-autó.
    Bexika, most képzeld el, milyen a Regenerátorokat Infra nélkül gyilkolni. szó szerint vak veszedelem. kb. 10 lövésből 1 találja el a azokat a nyomorult Plagáit, amik pióca modra éldegélnek rajta.
    Ommm... nosztalgia. emléxek, amikor először taliztam velük (aza velE, mert 1 darab volt, hála Istennek -.-), abban a laborban voltam.
    amikor hallottam azta zörgást, már akkor megijedtem. (mert ugye lehet őket előtte látni, FEKÜDNI, de neeeem mozdulnak) nem volt elég a zörgés. kinyitotta az ajtót. ott áltt előttem, egy Regenerátor, ereje teljében, ott tántorgott. ÉS JÖTT FELÉM.
    ha jól emlékszem, egy időre leszüneteltem a játékot, kikapcsoltam a monitort, és... és nem mert mozdulni se.
    Istenem, de szeretem a Resit ^^ jó ijesztő. de azt szeretem benne
    Utoljára módosítva: Kacsa által : 2011-03-01 20:48
    Anything could happen
    And it will

  9. #109
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Kacsa, ajánlom hogy játszd ki a első hármat is és azt végighiheted legalább 10x és még akkor sem fogod megunni mindig más mindig mehetsz új utakon...Az Re1-et más 3x játszottom ki (jó jó nem mondom töbször, nem terrorizállak ezzel tovább xD )....Igen jó lenne ha más játék is ilyen lenne

  10. #110
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    annyira imádom a Resi4 hosszúságát. minden játék legyen ilyen. MINDEGYIK. inkább hosszú, mint rövid, nem?
    Kivéve akkor ha átmenne monotonba akkor inkább legyen rövid ME is pont rövid volt de elég is volt TRtől tartok hogy majd a vége fele nem tudnak újat mutatni hisz egy szigeten lesz bezárva semmi új helyszín stb..

Oldal: 11 / 116 ElsőElső ... 9101112132161111 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •