Oldal: 114 / 116 ElsőElső ... 1464104112113114115116 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.131 - 1.140 (1152) összesen

Téma: Szia Kacsa :-)

  1. #1131
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    http://www.thechineseroom.co.uk/
    Újradizájnolják az oldalukat és ahogy elnézem, (meg olvasom) nagyon készülnek valamire. Hosszú szerződések, állásajánlatok...
    Az Everybody's Gone to the Rapture című játékukról még mindig nagyjából semmi hír, bár sztem jelentősen késni fog. :\\ De abban bízok, hogy még 2013-ban kész lesz.

    Az Amnesia: A Machine For Pigsről viszont már böföghetne vmit a Frictional Games. Több, mint két hónap telt el az utolsó hír óta (ami egy teaser trailer volt...), és az ígéretek szerint a következő 1-1,5 hónapban kiadják a játékot.
    Így semmi hír nélkül???Az Amnesia-ával is ezt csináltak???
    Bár azért egy demot kiadhatnának már igazán vagy valami hír vagy valami, tényleg annyira izgatottan várom
    Vajon ebben lesznek-e CS-ek??Annyi kérdésem van s semmi hír úgy tud bosszantanixDMég csak azért is örülnék ha mondanának 1 kicsike infot rolla...:P
    "Need doctor bad..."


  2. #1132
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Így semmi hír nélkül???Az Amnesia-ával is ezt csináltak???
    Bár azért egy demot kiadhatnának már igazán vagy valami hír vagy valami, tényleg annyira izgatottan várom
    Vajon ebben lesznek-e CS-ek??Annyi kérdésem van s semmi hír úgy tud bosszantanixDMég csak azért is örülnék ha mondanának 1 kicsike infot rolla...:P
    Sztem BIZTOS, hogy lehet rá majd Custom Storykat csinálni..... sztem erre tényleg mérget lehet venni.
    Nem baj Iza, majd egyszer csak jön a hír, hogy 1 hét múlva jön. Akkor még várnunk se kell sokat.

    télleg drágám, sikolyokat keres a Frictional Games. (hát már halloween óta. xd) halálosakat, simán félőseket, megrémülteket, sokkosakat, akármilyeneket. nem akarjuk a milyenket beküldeni?
    Anything could happen
    And it will

  3. #1133
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sztem BIZTOS, hogy lehet rá majd Custom Storykat csinálni..... sztem erre tényleg mérget lehet venni.
    Nem baj Iza, majd egyszer csak jön a hír, hogy 1 hét múlva jön. Akkor még várnunk se kell sokat.

    télleg drágám, sikolyokat keres a Frictional Games. (hát már halloween óta. xd) halálosakat, simán félőseket, megrémülteket, sokkosakat, akármilyeneket. nem akarjuk a milyenket beküldeni?
    Naná!!Miért ne?? Am..nem tom h h vagy vele de én örülök h lesznek CS-ek elég érdekes pályákat képesek egyesek kreálniSzerintem az újban még a Tenebris Lake-nél is ilyesztöbbet csinálnak majd...jaj alig várom^^
    "Need doctor bad..."


  4. #1134

    Alapbeállítás

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de ez már nem TR, figyeld meg, a következő kalandban az újdonsült csajunkat kell megmenteni egy új-zélandi átoktól. xD
    És az átok neve: Kacsa

  5. #1135
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És az átok neve: Kacsa
    vicceltem csak, na. én is meglepődtem, hogy Larának ilyen érzelmi mélységet kívánnak adni, reboot ide, vagy oda.
    Anything could happen
    And it will

  6. #1136
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Istenem, milyen jó ez. Milyen jó ez a bosszú, milyen felemelő egy f@sznak lenni egy f@sszal szemben. Milyen jó, hogy jogosan lehetek ilyen gonosz. Milyen klassz. Milyen isteni, hogy végre beválthatom.
    Milyen kielégítő.
    Anything could happen
    And it will

  7. #1137

    Alapbeállítás

    Isten hozott a csapatban. Örülök, hogy felnőttél.

  8. #1138
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Úgy érzem ha felnőtt lennék nem pazarolnák egy fél másodpercet se bizonyos személyekre... de nem baj, egyszerre csak egy lépcsőfok.
    Anything could happen
    And it will

  9. #1139

    Alapbeállítás

    Mert most mégis kivel van bajod?

  10. #1140
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Sveby eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mert most mégis kivel van bajod?
    Tökmindegy, nem fórumbeli. ^^"
    Anything could happen
    And it will

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •