Oldal: 3 / 12 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (120) összesen

Téma: Elakadások, segítségek

  1. #21

    Alapbeállítás

    köszi. mondjuk ilyen mentést még nem használtam

  2. #22

    Alapbeállítás Bug?

    Ugyanazon problémával küzdök, mint OSZrichard. Mexicoban, miután a tüzes sárkányfejek közt motorral lehajtok, elvileg az első két rámpának nyitva kellene lennie, de az elsőnél elakadok, ugyanis lefele állnak, és nem annyira lehet elugratni róluk. Próbáltam újrajátszani a video alapján, de pont ugyanaz az eredmény.
    Valaki tudna gyógyírt a bajomra?

  3. #23

    Alapbeállítás

    Hát vagy letöltesz egy mentést, vagy az első jaguárfej helyretételétől megcsinálod a feladatokat, mentés nélkül.
    Itt egy mentés hiba van a játékban sajnos.

  4. #24

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni! Olyan gondom van,hogy win7-em van feltelepítem az underworld-öt,játszom vele kb 20 percet és kidob a játékból! Azt írja ki hogy appcrash.true exe.Így nem tudok vele játszani!
    Olvastam,hogy állítólag nem win7 kompatibilis a játék ez létezik? Ha valaki tud segíteni azt megköszönném!

  5. #25
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    igen, ez létezhet
    használsz a játékodhoz patchet? és eredeti kiadás, vagy internetről letöltött?
    mert ha eredti, akkor a patchel működhet, a netes, akkor nem lehet patchelni :S
    (a patch egyfajta frissítés, ami néhány hibát kijavít a videojátékokban)
    Anything could happen
    And it will

  6. #26

    Alapbeállítás

    Igen a játék eredeti! Nem a patch-el még nem próbáltam de majd utána nézek,hátha megtudom csinálni! Köszi a segítséget!

  7. #27
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Rakd fel ezt a patchet, hátha segít.

  8. #28

    Alapbeállítás

    Úgy néz ki sikerült! Köszönöm a segítséget!

  9. #29

    Alapbeállítás

    Nekem a telepítéssel van a gondom.Kb egy évvel ezelőtt letöltöttem a játék magyar változatát,fel is telepítettem, meg is crackeltem. Amikor indítottam volna, megjelent egy fekete képernyő és kész. Onnantól meg sem nyikkant. Nem lehetett vele mit kezdeni. Úgyhogy le is töröltem. Majd a napokban megszereztem az angol változatot, azonban a gép nem engedi h elkezdjem telepíteni, úgy érzi h az már telepítve van. Holott a játékot már réges rég letöröltem és a registry törlést is elvégeztem.
    Van bármi ötletetek a problémám orvoslására? (Win7-em van)

  10. #30
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Szia,

    Teljes egészében kitörölted a registry-ket? (Futtatás/regedit) és a szerkesztés/keresés-ben a játékra keresve mindent?
    Sajnos nekem is volt már hasonló, csak más játékkal. Minden egyes registry-t törölnöm kellett, hogy fel tudja ismerni "újként"

Oldal: 3 / 12 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •